2014 lapkričio gruodžio mažylių belaukiant

30. Apr, 08:51

Sveikos, manau atsiras mamyčių belaukiant lapkritinukų :)

24. Sep 2015, 04:04

Ar jums reikia be streso ir patikimą paskolą verslui, būsto, švietimo, investicijų, vykdymo sutarties ar asmeninės paskolos susisiekite su mumis šiandien (hillsfinancialservice15@gmail.com). Mes suteikiame jums paskolą visiems bent 2% palūkanų Nesiimant griežtų reikalavimų. Jums bus malonu jums padarė !!!

17. Sep 2015, 21:24

Sveikos 😀 Kaip laikotes, kaip lapkritinukai gruodinukai? Mes tai greitai augam, per greitai. Paulius sestadieni pradejo vaiksciot jau, nebetekau savo leliuko, suaugo jau 😀

30. Jul 2015, 18:14

Nu bandau trecia kart parasyt

30. Jul 2015, 17:15

Nesuprantu, kodel nerodo viso konentaro 🤔

30. Jul 2015, 17:09

Labas, nu laikomes

30. Jul 2015, 17:07

Labas, nu laikomes

29. Jul 2015, 22:10

Sveikos, kaip gyvenat mamukai ir ju vaikuciai?

06. Jul 2015, 19:00

Ooo, kokios naujienos. Nu tikiuosi susitikti 😀 O daiktu tai visada daug prisikaupia. As irgi pamenu, kai studijas pabaige kelemes gyvent i Telsius, o siaube... O atrodo ka cia tie studentai per 4 metus gali prikaupt 😃 Pasirodo gali 😃

01. Jul 2015, 09:58

Sveikos, kaip laikotės? Tuščia čia, orai puikūs, nebėra kada sėdėt prie kompu 😀
Atrodo ligas įveikėm, tikiuos ilgaaam 😀
O aš pakuoju daiktus, kraustomės, pasirodo jų turim daugiau nei įsivaizdavau. Šiaip nesu mėgėja apsikraut daiktais, bet kai pradėjau viską pakuot, o siaube kiek jų.
Astonja, tikiuos susitiksim Telšiuose 😀 nuo liepos vidurio gyvensim ten 😀

29. Jun 2015, 10:51

Labas, džiaugiuos už jus Astonja 👍 o va mūsų ligos nepaleidžia visai ☹ mažoji vėl susirgo. Stipriai karščiavo tris paras, vakar vakarop temperatūra ėmė krist ir nebepakyla, bent jau kol kas. Skambinausi gydytojai, greičiausiai bus trijų dienų karštinė, nes ir kūnelį išbėrė. Kažin kada mums duos atsikvėpt...oras geras, norisi eit į lauką, važiuot į gamtą. Tikiuos jau baigsis tos ligos ir mums.

19. Jun 2015, 12:09

Labas, nu musu ligos tfu tfu tfu dbr apleido mus 😀 Savaitele buvom isvyke i Nida, pakvepuoti pusynelyje. Baigesi sloga su pirma diena. Dbr tik dantis auginam, du turim, laukiam kitu pasirodymo 😀

19. Jun 2015, 10:02

Labas, kaip laikotes? Astonja, kaip tavo Pauliukas? Gal pagaliau issikapstet is ligu? As budama Telsiuose savo mazosios viena nakti vos neisveziau i ligonines priimamaji. Taip isiklyke, kad nebezinojom ka ir daryt. Irgi maniau, kad gal ausu uzdegimas. Bet po truputi rimo rimo ir paryciais visai nurimo. Tikiuos baiges cia tos ligos, bent per vasara duos atsikvept.

04. Jun 2015, 11:57

Butu smagu susibegt, jei tik jus ir mes pasveiksim. Sianakt ir mano mazoji susirgo. Sloguoja ir karsciuoja. Nu tikrai kazkoks siaubas su tom ligom ir mums. Visa pavasari, jei ne viena, tai kita arba abi serga.

02. Jun 2015, 09:19

O kaip smagu Jums 😀 Mano Pauliui ausu uzdegimas po slogos ☹ Nu as jau rekt pradesiu, visa geguze neissikapstom is ligu. Siandien vaikui matosi jau maziau skauda, o pries tai diena ir nakti praverke, nesupratau, kas jam cia, kai nuejom pas gydytoja, tai iskart itare ausu uzdegima. Gal kita savaite jei pasveiksim galetume susibegt kokioj zaidimu aikstelej, ar paezere praeit 😀

29. May 2015, 13:45

Linkiu greičiau pasveikt ir išlikt sveikiems 🌷
Aš tą patį vakar burbėjau, kad oras nei šioks, nei toks..nežinai nei kaip vaikus aprengt, nei kaip pačiam apsirengt. Mano didžioji irgi sloguoja, šiandien jau ir kosulys žiūriu atsirado. Mažoji kol kas laikosi, tikiuos taip ir praslys...
O mes ryt kraustomės į Telšius porai savaičių su mergaitėm, paatostogausim 😀 džiaugiasi mano dičkė, rojus jai ten 🎉

29. May 2015, 11:54

Labas, oj mes dar is ligu neissikapstom, kaip uzburtas ratas ☹ Oras tas nei sioks nei toks, viena diena silta, kita diena salta, o dar tas vejas amziais ledinis ir didelis. Uzkniso...

27. May 2015, 10:31

Labas, kaip mamytės gyvuojat? Kaip Jūsų mažyliai? Visai čia ištuštėjo..

18. May 2015, 12:30

Gal kas zino, kadangi as antakalnio poliklinikoje tikrinuos, tai atvaziavus ten nepranesus eiti ten kur ir visada i daktares kabineta ir priims be isankstinio uzsirasymo ar jeigu neplanuotai atvaziuoju, tai eiti kazkur i registratura? 😀

15. May 2015, 09:27

Labas, sveikit astonja 🌷
man jau baisu su tom ligom. Neduoda jos net atsikvept normaliai. Jei ne viena, tai kita serga. Arba visos kartu sergam. Nu kol kas sveikos esam, tikiuos jau nebesirgsim ir mes.

14. May 2015, 14:55

Labas 😀 Musu ligos niekaip nesibaigia. Jau sloga buvo praejusi, vakar vel atsinaujino, dar ir dickis susirgo, sianakt visa nakti praveme 😪 Siandien kol kas jauciasi gerai.

12. May 2015, 11:00

Labas, kaip sekasi? 😀
Sveikinimai (nors ir paveluoti) astonjos berniukams 🎉
Man mazosios dar neteko palikt niekam, nzn kaip butu. Bet siek tiek daviau arbatos atsigert is buteliuko, nes sirgo, tai gere. Gal ir pienuka gertu, reiks pabandyt.
O mes pagaliau issikapstem is ligu, kaip anksciau rasiau sirgom as ir Ievute, galiausiai liga pargriove ir mano mazaja. Bet jau visos sveikos 😀

08. May 2015, 17:20

Jis noriai pasilieka. Vis dar maitinu pati bet jau duodu ir papildomai kosytes aviziniu dribsniu ir darzoviu. Sypsosi visiems kas tik pakalbina 😀 o kaip jusu dziagsmeliai gyvena?

08. May 2015, 17:16

Sveiko visos 😀 kaip besilaikot? Vakar mums pasirode pirmasis dantukas!🎉🎉🎉. Astonija aš pati kasdien begu i mokykla ir mazaji palieku su mociute. Jis noriai su

07. May 2015, 11:06 Airidaa

Sveika 😉

07. May 2015, 08:19

Labas 😀 Mano Paulius vakar tapo pusmetuku 😀 🎉 Per motinos diena mano dickis tapo penkiameciu 🎉 Va kiek jubiliatu pas mane 😃 Tik mazasis suslogavo po visu baliu 😀
Kaip jums su mazyliu palikimu? As matau, kad kuo toliau tuo sunkiau mazyli kaz kam palikt paziuret. Vakar ejom su vyru i teatra, tai sese sako, kad negere is buteliuko visai. Pries tai anytai buvom palike, kai i tetos jubilieju ejom, tai grizinejau maitint, nes is buteliuko ir negere. Nors as pati is buteliuko pamaitinu kuo puikiausiai.

06. May 2015, 14:47

Labas mamytes esu jauna mama savo pirmojo vaikiuko susilaukiau gruodi noreciau prisideti ir pabedrauti nes buvo tokiu mamyciu kurios nenori su manim bendrauti nes mano kad visos jaunos tai jau nzn kaip isireiksti graziau durnos 😀

03. May 2015, 10:36

Labas mamytes, su musu diena visas 🌷🌷🌷 kaip laikotes? Senokai cia buvau..

29. Apr 2015, 11:02

O as jau galvojau gal cia tik man taip.. 😀

28. Apr 2015, 11:08 Karolincikas

Kas menesi mano vizitai budavo, tik paskutini menesi kas 2 savaites

28. Apr 2015, 10:58

Sveikos mamytes. As cia su klausimu ne i tema, bet kas kiek laiko daktare jums nestumo metu nustatydavo vizitus? Kadangi knygoj apie nestuma skaiciau, kad is karto kas menesi vizitus paskiria, antram trimestre kas 2 savaites, o veliau kas savaite, bet mum jau beveik 29 savaites, vakar buvo pas daktare, ir sekanti karta ji mus uzrase geguzes 25d. kai mum bus jau 32 savaites. O kaip jum budavo?

1 2 3 4 ... 23