25eurai už registraciją

07. Jan, 03:37

Sveikos, mamytes, MONESE vykdo akciją, kuomet pirmą kartą užsiregistravus per pakvietimo kodą, patvirtinus tapatybę bei papildžius savo sąskaitą bent 50 EUR gaunate 15 EUR. Plius, kai įvykdysite anksčiau nurodytus žingsnius, taip pat gausite 11 EUR nuo manęs.

Ką reikia daryti?

1. Parsisiųsti Monese programėlę iš IOS STORE arba Google Play parduotuvės. 
2. Užsiregistruoti. Registracijos metu nurodyti mano pakvietimo kodą, kuris yra KMMRSDMN 
3. Patvirtinti tapatybę. 
4. Sėkmingai pasitvirtinus tapatybę ir atsidarius sąskaitą, persivesti į ją €50 arba daugiau. Tai galima padaryti pridedant savo mokėjimo kortelę ir per ją pasipildžius (turi veikti verified by visa arba mastercard securecode programa, arba kitaip tariant atsiskaitymai internetu turi būti įjungti). Mokestis už papildymą kortele yra 0.35% nuo papildymo sumos, arba kitaip tariant 50 EUR papildymas kortele kainuoja 0,18 EUR. Galima papildyti ir SEPA pervedimu, kuris yra nemokamas papildymo būdas, tačiau premiją gausite ne iš karto. Rekomenduoju rinktis pirmąjį variantą, kadangi premiją iš MONESE bei manęs gausite iš karto, nereikės laukti, kol įvyks SEPA pervedimas šypsena 
5. Papildžius savo MONESE sąskaitą bent 50 EUR, IŠ KARTO gausite 15 EUR bonusą, kurį kartu su papildytais 50 EUR (viso 65 EUR) galėsite NEMOKAMAI persivesti atgal į savo lietuvišką banko sąskaitą. 
6. Kai gausite €15 bonusą, parašykite man į PM, kokiu vardu ir pavarde registravotės savo MONESE sąskaitos numerį (IBAN), aš jums papildomai pervesiu 10 EUR šypsena

Pavedimas iš MONESE į lietuvišką banko sąskaitą vidutiniškai trunka ~24h. 
Jei turite kokių papildomų klausimų, rašykite PM arba į discord edgga#1489 
Geros dienos!

Kaktusas Kaktusas 19. Jul 2019, 18:31

Sounds sketchy af