Alimentų mokėjimas

27. May, 09:57

Sveiki,noreciau gauti stai tokia informacija. Vyras turi sunu is pirmos santuokos,kuriam moka 300lt alimentu kas menesi. Dabar jis turi antra zmona ir dukra,taciau seimoje yra vienas dirbantis. Vidutinis menesinis atlyginimas yra 1600lt. Ar kreipusis i teisma butu didele tikimybe sumazinti alimentus sunui is pirmos santuokos?

24. Sep 2015, 04:35

Ar jums reikia be streso ir patikimą paskolą verslui, būsto, švietimo, investicijų, vykdymo sutarties ar asmeninės paskolos susisiekite su mumis šiandien (hillsfinancialservice15@gmail.com). Mes suteikiame jums paskolą visiems bent 2% palūkanų Nesiimant griežtų reikalavimų. Jums bus malonu jums padarė !!!

14. Aug 2015, 14:13

UAB "T.V.K. Verdiktas" suteiks pirmą teisinę konsultaciją nemokamai.

UAB "T.V.K. Verdiktas" teikia teisinę pagalbą tiek atvykus į įmonės buveinę, tiek internetu ir telefonu. Įmonės teisininkai konsultuoja įvairiais teisiniais klausimais, rengia seminarus teisės temomis bei rašo teisės tema straipsnius į vietinius dienraščius.
Įmonės paslaugų kainos yra tikrai mažos, palyginus su kitomis įmonėmis.Kai kurios už tas pačias paslaugas ima ir dvigubai didesnes sumas.

Įmonės kontaktai:

e-svetainė: www.verdiktas.lt, tel: +370 315 27502,

Turėdami teisinių klausimų galite kreiptis tiesiai į teisininkus: el.p.: teisininkas@verdiktas.lt arba mob.tel.: +370 646 92275

Atsakymo sulauksite kelių valandų bėgyje o esant poreikiui galėsite susitarti dėl teisinių paslaugų teikimo.

16. Sep 2012, 16:18

dekui supratau kad tai yra visuma ir nedaloma atskirai.

13. Sep 2012, 17:48

tai taip iseitu kad apskaiciavus indeksacija ja galiu prideti prie skolos anstoliams prasyme del isieskojimo.tik neradau kur parasyta uz koki laikotarpi ...alimentai uz 3praejusius metus jei nemoka gali issieskoti o kaip indeksacija ir uz 3metus ar uz visa laikotarpi nuo kada ji jau priklauso.?

11. Sep 2012, 12:33

padekit apskaiciuoti indeksacija 😀 kiek zinau jos nemokejimas yra kaip skola,bet kaip ja irasyti anstoliams prie bendros alimentu skolos ar atskirai?kaip ja apskaiciuoti,ji yra irasyta teismo isakyme bet dar ne karto nemoketa.

04. Sep 2012, 16:18

zinau kad gali reikalauti,bet del to esu rami nes vaikutis tikrai jo 😀 uz tuos tyrimus kiek skaiciausi pats moketis tures.

04. Sep 2012, 13:44

pas valstybini advokata jei soc.gaunate nereikes moketi uz dok,tvarkyma soc.skyriuje turi pasakyti kur kreiptis.o kiek prasysit pagal vaiko poreikius jums gali priteisti ir kas kad nedirba jis darbingas gali eit dirbt.tik va jis gali teisme pareikalauti dnr.sito nepamirskit.

04. Sep 2012, 13:09

Sveiki,man cia pora klausimeliu iskilo...turiu vaikuti,jam puse metuku.Jis turi tecio pavarde,taciau dabar mes issiskyreme as gaunu uz vaikuti socialine pasalpa ir 95lt tai viso 395 is ju abu ir gyvename,vaiko tetis kai pasakiau kad kreipsiuosi del islaikymo pagrasino ir pradejo aiskinti kad tai ne jo vaikas(nors berniukas jo kopija) jis pats dabar niekur nedirba ir socialine gauna,tai kiek man is jo priteistu?ir zinau kad man visas tas dokumentu tvarkymas nieko nekainuos,cia tiesa?

19. Aug 2012, 20:33

o kaip parasyti?

19. Aug 2012, 17:10

aiste27 rasyk tiesiogiai teisininkui atsakys.

19. Aug 2012, 12:01

Laba diena. Norejau paklausti teisininko. Man is buvusio vyro yra priteista alimentu uz 2 vaikus 800Lt, siuo metu esu socialiai remtina ir gaunu is soc rupybos 208 Lt + 52 Lt uz mazaji vaika o uz vyresni nebegaunu nes jau 7 metai yra. O buves vyras sugalvojo kreiptis i teisma del alimentu sumazinimo. Jis neseniai uzsiregistravo i darbo birza.Siuo metu jis gyvena su tevais o as su vaikais turim buta ir likusiu skolu.Ar imanomas dalykas jog jam teismas sumazintu alimentus ir gal mazdaug aisku ant kiek sumazintu? Labai noreciau, kad teisininkas pakonsultuotu, nes su vaikais ir taip vos gala su galu suduriam(kaikuri laika alimentai buvo pamoketi i prieki kol dirbo uzsieni).

19. Aug 2012, 10:13

sveika,taip gali,dali alimentu tau mokes vaiku islaikymo fondas,tai yra tikrai geriau nei nieko😀

18. Aug 2012, 10:32

Laba diena.dukryte turi tevo pavarde,jai dabar 4 metukai,tevas isvaziavo i anglija kai jai buvo 6men ir nuo to laiko nebesirupina ja.ar padavus jy alimentams,galiu ko nors tiketis?

16. Aug 2012, 22:31

cia kiek suprantu senatvei nebegali reikalauit islaikymo jei nemokejo pats elimentu.

15. Aug 2012, 22:12

as lyg ir buvau kazkur skaicius jai tevas nemoka alimentu o tai daro Vaiku islaikymo fondas tevas nebeturi jokiu teisiu ir negali nieko reikalauti,nebent pradeda rupintis ir per teisma.

14. Aug 2012, 18:09

linacka alimentu atsisakyti negali nes tevu pareiga islaikyti vaikus ,jei nori atsisakyti turi tada irodyti kad vaiko tevas ne tas kas moka alimentus .o kokiu budu tai padarysi ar dnr tyrimais ar abu sutarsit cia jau jums spresti.

14. Aug 2012, 18:07

pirma tu buterfly gali daryti savo nuoziura kas vaikui geriau,bet pagal istatyma tevu teises lugios ir bla bla bla.tad pagal juos uzdrausti negali,o vaiku teisiu poziuris kad tu esi motina ir zinai kas vaikui geriau,ir jei jis nera geras tevas tavo manymu o nori lankyti lai kreipiasi i teisma jei jus nesutariat. ir graziai nesusikalbat .

14. Aug 2012, 16:32

sveiki,o kiek kainuoja alimentu atsisakymas?

12. Aug 2012, 20:01

sveiki,norejau paklaust jeigu tevas vaikui nemoka alimentu (tai daro garantinis islaikymo fondas) ar jis turi teise matytis su vaiku? ar as turiu teise uzdrausti pasimatymus su vaiku?

08. Jul 2012, 19:21

taip uz 3metus skaiciuojant atgaline data.

27. Jun 2012, 20:11

Laba diena.Norejau pasiklaust uz kuri laika dabar galima prisiteist elemtus uz vaikucius,ar bera,kad uz trejus metus?

10. Jun 2012, 19:04

ingrida tau dar besilaukiant taip nutiko skaudu zinoma.bet dabar gali isvengt tolimesniu bedu o matai kai kurie susigalvoja vaikams jau paaugus taip elgtis,va tada ir pagalvoja matyt tos moterys kaip padaryt kad atstotu greiciau.

10. Jun 2012, 16:26

baltanose as suprantu ta mamyte. as irgi esu busima mamyte ir vaiko tevas net nezino kad as nescia, buvau jam pasakiusi kad laukiuosi bet jis priverstinai reikalavo aborto, naktimis gaudavau grasinancias sms zinutes ir lb mane tai veike psichologiskai, delto mano artimos drauges pasake kad as pasidariau aborta nes nebegalejo ziuret kaip mane jis kankina savo terorizavimais. ir ateiti jai kada jis suzinos taipat esu nusprendus pasakyti kad tai ne jo vaikas, nes kai man jo reikejo jis mane tik smerke ir bande sugniuzdyti ir pats nenorejo to vaiko. bet su laiku gali atsipeiket ir uzsimanyti. As taipat nenoriu tampytis po teismus ir sakysiu kad ne jo vaikas nors 100% zinau kad jo. Tik va, as is jo ir alimentu nereikalausiu, man is jo nieko nereik, stenksiuosi iskelti galva aukstyn, duodi savo mazyliui viska kas geriausia. jau geriau geru zmoniu paprasysiu paramos ir pagalbos negu is jo imsiu alimentus...

08. Jun 2012, 19:23

zinoma as elgciausi kitaip bet😀 kiekvienas sprendzia taip kaip jam atrodo teisingiausia😀

08. Jun 2012, 19:17

gazdina grasina prie namu tyko seka kur su kuo eina.tik is namu iseina iskart vaiku teisem skambina sako kad vaikai namie vieni visa diena uzrakinti ir panasiai.

08. Jun 2012, 19:14

pagrindas tame kad nervuoti nori ir terorizuoti ta vargse moteri dar ilgiau paziurekit ar jus noretumet tampytis po teismus dabar del dnr veliau del elimentu paskui del lankymo o ir del to kad vaika teismas perduotu augint tevui nes pagal ji motina negali auginti ir taip teismai be galo.ar ne paprasciau pasakyti kad vaikas ne jo jors is tikro jo nei tampytis ir nervus gadintis tiek sau tiek vaika kankinti.paliko jinai ji o sis kersija dabar kaip tik gali.ir taip terorizavo moteri 3 metus kol pagaliau padave i teisma.

08. Jun 2012, 17:00

nu jo as irgi tokiu nesuprantu kurios atsisako,vadinas kazka slepia 😀

08. Jun 2012, 16:17

as tai baltanose vistiek nesuprantu kokiu tikslu ji atsisakyt nori dnr darytis? nebent tik tuo atveju jei vaikas tikrai ne to tevo.

08. Jun 2012, 16:02

velniukee siaip galit pas notara bet jei jis nemokes pagal susitarima visvien reiks kreiptis i teisma,ir vel trukt is pradziu viskas bus.

08. Jun 2012, 16:00

zinot gerb.Aurimai cia yra ambiciju karas manipuliuojant vaiku ....tiesiog ar uzteks pristatyti dok.kad jis pripazino vaika savu ir norejo duoti pavarde is notaro kad alimentus pats sutiko moketi be gincu.o kai si(drauge)dabar nesutiko atsisakyti jo mokamu alimentu,tada ir prasidejo.drauge taip pat sake sutiksianti kad sis nemoketu jei tik ex pasirasys dok kad tai ne jo vaikas ir ji tai pripazins be dnr taciau tokio varianto jis atsisake.
ir dar klausimas ar teismas lieps siai motinai grazinti jau sumoketus alimentus,jei ji visgi nesutiks darytis dnr,pateikdama dokumentus vardintus.

1 2