apsisaugojimo priemones

17. Aug, 06:06

labas mamytes,va turiu nuostabe dukryte bet siuo metu daugiau vaikuciu nenoriu.tai kaip geriau saugotis kad nepastoti.hormonu nenoriu.o su spiralem dvi pazystamos pastojo.gal turit ka pasiulit?

Darius LTU Darius LTU 20. Sep 2022, 17:44

Prezervatyvai Durex https://prezervatyvai.net/durex-prezervatyvai
Tikrai kelis kart pigiau nei parduotuvėse ar vaistinėse.

06. Jan 2015, 21:56

As tik uz prezervatyvus... prezervatyvai geriausia priemone, del sveikatos, ligu ir visu kitu dalyku... Ir siuo metu yra labai didelis ivairiausiu rusiu ir ypatybiu pasirinkimas tikrai surasit sau patinkancius - mes cia visad perkam is www.sargiai.lt , mums labai patinka ju aptarnavimas ir dovaneles!

18. Mar 2010, 11:24

na jo jai netinka tai issima as tai nematau problemos mano sesuo jau du metai kaip su ja ir jai viskas gerai.

18. Mar 2010, 11:18

ne bet juk ne visom vienodai ne yra kitoms kad netinka

18. Mar 2010, 10:47

tai adatele tai tikrai ne svente pirmus tris menesius ir galva paskauda ir papykina be to tepimas vyksta nestiprus kraujavimas.jei kantrybes truksta tai gali ir netikti.na o komfortas veliau beribis net pamirsti galima kada galiojimas baigiasi😀

16. Mar 2010, 17:34

na norejau detis adatele trims metams bet bijau kad gali netikti tai vat taip vis dar svarstau ir naudoju pleistrus

16. Mar 2010, 17:31

ir kaip ar padeda pleistras,as nežinau ka man naudoti?nuo kontraceptiniu priaugau daug svorio ir jis nekrenta jau net nežinau ka daryti

16. Mar 2010, 15:14

as naudoju kontraceptini pleistra

12. Mar 2010, 13:30

pati nebandziau, bet ne viena pazystama, bei vaistininkes, nepatare jo naudoti, del neveiksmingumo....bet nzn kaip cia istikruju, kol pats nepabandysi, tol nebusi visiskai tikras..😀

12. Mar 2010, 10:34

o ka jus manot apie kontraceptini pleistra?😀

12. Mar 2010, 08:20

is pradziu galvojau apie spirale....bet lb brangi pasirode, ir tuo metu nebuvo tiek pinigeliu pas mus, tai naudojau pharmatex zvakutes kol maitinau dukryte, likau patenkinta, viskas ok buvo, o kai baigiau maitinti, perejau prie kontraceptiniu lindunette 20, kolkas gerai viskas...😀)

11. Mar 2010, 18:19

mergelike-tai normalu kad menesiniu praktiskai nera taip ir bus visus likusius metus😀

11. Mar 2010, 16:06

Na o as pries nestuma geriau kontraceptines tablete regulon virs 5 metu ir tikrai buvau patenkinta,o kai pradejom planuot leliuka,tai turbut pastojau ta pacia diena kai neisgeriau tabletes.Po gimdymo jau apie 5 menesius geriu lindynete 20 ir taip pat esu patenkinta.As manau kiekviena moteris zino tik pameginus,kuri priemone jai geriausia.

11. Mar 2010, 15:37

sveikos mamyte,
as taip pat noriu isiterpti i si rata ir palikti savo komentara.as pati saugojausi isidejusi implanta i ranka
tai 3-ju metu apsauga labai puiki ir patogi ir dar iki sios dienos nezinoma nei vienos moters pastojusios su siuo iplantu.as pati ji atnesiojau jau du kartus po pirmo pastoti buvo nesunku trukome vos 2 enesius.na o siais metais issieusi antra implanta nutariau pailseti ir pameginti pharmatex firmos zvakutes.taigi nusivyliau jois nes laukiuosi 3vaikelio 😀.

08. Mar 2010, 22:48

Sveikos,mamytės. Na prisiskaičiau aš čia visokių nuomonių ir manau, kiekviena renkasi,kas jai tinka. Tik va norėjau pakomentuoti dėl tos Mirena spiralės hormoninės. Man ją po gimdymo išrašė Baltijos Amerikos klinikoje. Jos yra rekomenduojamos gimdžiusioms ir visai ne klimakterinėms moterims. Kiek aš visokių komentarų prisiskaičiau,vos ne kas mėnesį lėkdavau pas ginekologę,kad pasakytų ar jau man ta spiralė netrukdo savijautai 😀 nes prisigalvodavau visko ir mesdavau spiralei visas bėdas. Bet patikėkit,koks komfortas,patogumas ir savijauta. Šis daiktas tikrai vertas Nobelio premijos,kaip sakė ginekologė. Kontraceptinių tablečių negaliu naudoti dėl kraujotakos, pleistras išskiria didžiausią hormonų kieki,žiedas taip pat, ši spiralė beveik nieko neišskiria į kraują,o veikia pačioje gimdoje. Visiems individualiai,zinoma,bet mažiau skaitykite atsiliepimus internete-geriau pasikonsultuokite su ginekologais 😀

06. Mar 2010, 11:01

su zvakutem,gumom,na prezervatyvas,nutrauktu lytiniu aktu tai didziausia nesamone myletis..

06. Mar 2010, 11:00

su zvakutes,gumos na prezervatyvis,nutrauktu lytiniu aktu tai didziausia nesamone myletis,nei kaifo nei nieko..

06. Mar 2010, 10:59

as naudoju pleistra 😀

06. Mar 2010, 00:05

Po menesio varysiu i anglija vasarai, tai pasidomesiu apie tuos implantus, kaip ce pradzioj raset.

06. Mar 2010, 00:02

As kontraceptiku nenoriu, kai paskaiciau ju salutini poveiki, tai ir vyrui praejo noras, tiesiog uzdraude juos vartot. Pradejau zyst del spirales, tai ir ja uzdraude. Preziku pats nenaudoja. Tai taip ir gyvenam... As vis bijau truputi, bet jis sako nesikt i kelnes, nepastosiu, jei i vidu nepaklius nieko. Bet vistiek bijau...

28. Feb 2010, 13:35

o jai turi pieno bet tik kelis lasus dar tinka azalia ar jau nebe ir eit pas ginekologe? ar toliau gerti ir viskas tvarkoj?

10. Feb 2010, 21:05

nu jo, vaikas -brangus malonumas dabar😉

09. Feb 2010, 00:06

As auginu pametinukus,ir esu laiminga.Spirale isidejau,nes man uzteks dvieju,...Prisidaryt gali,tik va uzaugint dabar brangoka☹

07. Feb 2010, 20:24

as geriu lindinete 30,nors pries tai negerdavau bet antro vaikucio neplanuojam sunyti paaugint dar reikia tai kad nebutu neticiuku naudoju.

07. Feb 2010, 17:08

as jokiu tableciu negeriu ir nekisu tai tik nuodijimas save.

07. Feb 2010, 13:39

nevisai praeityje,ziviluk 😉 gi dar leliuku norim :-)))))))))
man irgi reik eiti ziuretis vel,nes pradejo skaudet,kaip anksciau ☹
tik kazin kaip gydys,jei kontraceptiniu negaliu,nes ten hormonu yra.
o tu vaistuku abejoju,kad skirs,nes tada juos skyre tai didziajai cistai,kaip pries operacija,paziureti gal ta didzioji nepiktybine.. o mazu tais vaistais negydo kaip supratau.tik kontraceptikais ☹
db uzburtas ratas bus mums.isgydyt cistu negalesiu jauciu,kol neisgydsiu skydliaukes,kad galeciau gert kontraceptikus : /

07. Feb 2010, 11:54

aaaa 😃
ir man taip buvo,zivile,vienoj kiausidej per visa kiauside cista,o kitoj 5 mazos,bet man paskyre vaistus 10 dienu gert,kazkokius chemoterapinius,nuo kuriu galvojau mirsiu ☹ vaizdas dvigubinos-trigubinos 😃
tai ta didzioji susitrauke nuo ju,nes sake,buvo netikroji,nu gerybine tai operuot nereikejo.tai tada iskart po 2 men pastojau 😀))) gerai,kad paklausiau tada vienos drauges ir nuejau i privacia ambulatorija issitirt ir pasigydziau. nesjau irgi mintys buvo,kad neglesiu niekad pastot...nes 2 metai neisejo..
dekinga jai 🌷
bet idomu,kodel man kontraceptiniu neisrase.israse ju tik paskui,kai pagyde,kaip apsisaugojimo priemone,kurios nepirkom 😀

07. Feb 2010, 10:05

mamytejulyte, adr nedejo, reikai svenciu pirma sulaukt, po to aglesiu isidet..

06. Feb 2010, 22:57

rasyteee 😉 mes lygiai taip pat 😀
siaip galvojom apie pametinukus,bet jau pavelavom 😃

06. Feb 2010, 21:30

As tai nieko negeriu ir nededu;]mes su prezervatyvais o kai ju ner tai ir be ju nors tai neapsisaugojimo priemone bet jai bus leliukas tai bus;]vistiek antro noriu tai kaip bus tai bus

1 2 3 4 5