Ar mokate apsiginti, kai jus įžeidinėja?

24. Oct, 03:10

butu idomu paskaitineti kaip tokiose situacijose elgetes?:)

rainiukas rainiukas 15. Nov 2009, 17:56

visada stengiuosi gyventi taip, kad nereiktų kitiems įžeidinėti, bet jei pasitaikytų koks provokatorius tai tikrai nepasiduočiau, bet žinau kad dar yra geras ginklas tyla.

31. Oct 2009, 20:21

Esu gana pakantus ir tolerantiškas žmogus, gerai apmąstau kiekvieną žodį, bet kai perpildomas kantrybės lašas tada pamirštu savo kantrumą ir rėžiu ką manau tiesiai šviesiai

29. Oct 2009, 14:32

jau ka moku tai moku,ne veltui jautis esu

27. Oct 2009, 19:07

turejau omeny maišta 😉

27. Oct 2009, 19:05

savanyte turbut turejo omeny maista 😃

27. Oct 2009, 16:51

koks mistas ? 😃

27. Oct 2009, 14:41

kas cia do mistas... kur jis ivyko? 😀

27. Oct 2009, 12:02

anksciau buvau naglesne, bet dabar tokia ramiake,net nezinau,priklausomai nuo to kas ir kaip butu pasakyta-kaip inkstintai suveiktu😀

27. Oct 2009, 11:30

seip esu taikus zmogus bet jai jau uzkabino tai netyliu niekada ir seip esu tokio harakteriu kad visada sakau viska i akis kas man nepatinka va .......

26. Oct 2009, 21:16

ot vista vi tiek nepastebejau
😃

26. Oct 2009, 20:14

tai gal nesupratau kas kaip 😃 nes as tu komentaru nemaciau apie ka tu paminejai 😀 tik dabar kaip atsiuntei 😀 o kur cia apie kokias ziurkes ?😃

26. Oct 2009, 18:18

juokauju gyvenkim draugiskai😉

26. Oct 2009, 18:16

iki rytojaus 😃

26. Oct 2009, 17:42

deimantuk na as cia ne bloga sakiau bet smagu kad va vis uzsuki ir su mumis pasneki apie bet ka tai yra malonu

26. Oct 2009, 17:32

savaniuk😉 as su tavim

26. Oct 2009, 16:31

as tai vo isvis nepraustaburne 😃 ginu save ir tuos kuriuos myliu.. ir tada jau man nebeidomu buna ar kaka izeidziu ar ne.. O MAN VISVIEN 😉 o tu LAURUT gerai ten su tom ziurkem pavarei 😃

26. Oct 2009, 15:16

as esu slpnesne, tik jei kas uzsipultu mano vaika, tai tikrai netyleciau, uz ji tai tiktai kovosiu

26. Oct 2009, 11:35

mes kiekviena mokam apsiginti cia jau taip priimta

26. Oct 2009, 11:28

jai reik moku apsigint ir gint savo nuomone,o del savo mazyles galeciau bet ka padaryt 😀 jai deimante cia mane pabrezi del to karto,tai nepyk,bet kiek galima savas taisykles ivedinet,ta kart sutinku gerai pasiuliai,kad balsuotu tik prisijunge nariai,o jau pries paskutini konkursa teveliu tai jau visai virsune,kad balsuotu tik dalyvaujantys... jai mes prisiregistrave tai visiems vienodos teises ir nereik issigalvot nesamoniu... ir labai saunu,kad daug dalyvauji daug sauniu darbeliu atsiunti,as visada juos pakomentuoju bandau savo mazyliai padaryt pagal tavo pavyzdeli ka,bet aisku nevisada gaunas... saunuole,kad daug siunti visko ir,kad daug bendrauji,bet taisykles tegul kuria redakcija... tikiuos neuzsipulsit uz mano nuomone... bet man cia baisu kaip yra tokiu mamu akiplesu... negalvoja ka sneka kitas mamas gali iszeidinet,o jai uzgini mama kuria izeidineja tai visai vos nesudrasko,tipo lendi i sikna,bendramintes ir taip toliau... baisu net klausyt.

26. Oct 2009, 10:18

atsiprasau, linuke turejo buti

26. Oct 2009, 10:18

jinuke, kur manes yra daug?😀

26. Oct 2009, 10:15

deimantuk cia yra labai faina kad taves yra visur ir dziugu nereikia tokioms pasiduoti😀

26. Oct 2009, 08:56

O man tikrai patinka kad mamos yra aktyvios , gali perskaicius visada pazvelgti is kitos puses ir nuspresti tu teisi ar ne , jug kiek zmoniu tiek nuomoniu . Man tikrai patinka aktyvios mamytes ir negali buti taip , kad itiksi visiems. Mamos ginkim savo nuomone, vaikus ir savo artimus.

25. Oct 2009, 13:11

uz save niekada nekovojau. bet uz vaika kovociau manau. dar neteko, nebuvo progos. saunuole, natiusa, niekas neturi teises kazka blogo sakyt ant tokio maziuko angeliuko, kaip dar liezuvis pas juos apsisuka

25. Oct 2009, 11:13

As uz save ir savo mylimus zmones visada kovosiu. Siaip esu draugiska, nuosirdi ir taiki, bet kai be reikalo ima mane pulti, nori ikasti nepelnytai ar siaip koks piktas zmogus kabinejasi ( o musu salelej pacios matot kaip yra, kiekvienam zingsnyje niurzgaliu piktu buna😉 tada as tikrai netyliu ir arsiai kovoju😀 Negaliu pakesti neteisybes ir piktu bumbekliu.

25. Oct 2009, 10:11

as tai apskritai akiplesa esu 😃 😃 😃 bet akis plesau aisku dle reikalo... cia pastebejau daug mamu yra kuriom snepatinka kad kai kurios mamytes aktyvios.. bet juk niekas nedraudzia ir jom aktyviau dalyvauti.. cia mariu laiko neuzima numegsti kazka savo vaikiukam ir nufotografuoti.. na aisku tos kurios nesugeba rankdarbiais uzsiimti tom ir atrodo kad uzima daug laiko 😃 😃 aisku as cia galeciau rasyt ir rasyt apie tas nesugebancias 😃 😃 😃 as nesakau kad kazka sugebu, bet uztad ir nekomentuoju kitu mamyciu darbeliu kokie jie... cia nukrypau i sali biskiuka.. bet va gintis reikia!! 😀 😀 😀 😀

25. Oct 2009, 10:06

jelena, su laiku ismoksi, kai reikes uz waikuty pastowet, pamatysi, ginsi kaip arsiausia liute! man ja wiena pasake, kad mano dukryte stora, tai as jai tareziau ''kad pasiziuretu i sawe'' 😃 😃 😃

24. Oct 2009, 22:20

o as silpnas zmogutis. as dazniausiai pratyliu. nemoku uz save pakovoti. gal dar gyvenimas ismokys

24. Oct 2009, 21:57

teisingai, natiuska, sako, koks kieno reikalas kiek ir kur ko pilna, kam nepatinka gali neskaityt 😉

24. Oct 2009, 20:46

oj deimantele, cia problema tu kurios wepa nesamones, koks kieno reikalas, kad Tawes cia pilna?dziugu 👍

1 2