Ar nebijote dėti savo vaiko nuotraukos į internetinius puslapius?

12. Nov, 05:31

Sugalvojau tokią temą, nes matau, kad daug mamyčių į forumą deda savo leliukų nuotraukas. Noriu paklausti, ar nebijote, kad tos nuotraukos gali būti panaudotos blogiems tikslams?

23. Nov 2009, 23:41

Pranesim butinai😉Ar jau galesiu vadintis pilnateise mamyte, klubo nare😉Dabar tik prijaucianti😉

23. Nov 2009, 13:48

nu nu tai ir mes laukiam geru ziniu is jusu 😀 🌷

23. Nov 2009, 00:04

Prigavom, laukiam dabar nesulaukiam ar bus maziukas😉

20. Nov 2009, 23:46

nu amelija kaip sekas? prigavot tas laimingases dieneles? 😀

18. Nov 2009, 21:28

Tai vat, merginos, as is tikro esu uz tai kad tik perspeti zmogu, patarti jam, bet jokiu budu ne aukleti, nemokyti"tu taip nedaryk, arba sitaip daryk".Esu ir pati susidurusi su geradejais kurie mokina kaip gyventi, tiesa vyresni uz mane 2 metais😀tai ziauriai nemegstu kai mokina.Tik tevai gali mokinti....O kiti gali patarti, issakyti nuomone.Taip ir cia,aspvz nedeciau, argumentavau kodel, ir jeigu mamoms mano argumentai nepriimtini, tai ju reikalas😉

17. Nov 2009, 16:53

Tai, kaip ir amelija sake, cia kiekvieno zmogaus apsisprendimas - deti, ar nedeti😀

17. Nov 2009, 16:46

ner uz ka mikis 😉 matai saviskes esu isidejus,bet labai maziuke tai manau nelabai eina ka suprast,o cia esme kaip papuosta suknyte 😀

17. Nov 2009, 16:04

Amelija, smagu sulaukti bendraminciu. Ir austytei aciu, kad palaiko mane😀 As sia tema paskelbiau noredama padiskutuoti, pareiksti savo nuomone, o kitos mamos yra labai netolerantiskos ir megsta tik pasisaipyti. Tuomet galeciau pasakyti, kad jei mamos neturit ka rasyti viena ar kita tema, tai geriau visai nerasykit.

17. Nov 2009, 14:47

skaiciau ta temele 😉 o kodel gi ne kasdien? 😃 paplusekit kokia puse metuku kas vakara ir rezultatas bus manau 😃

17. Nov 2009, 13:34

Soriukas, vakar dingau😉Faina, kad mergyte turi, jau paaugus😀Drauge bus uzaugus😉Pas mane kolkas nera pilvelyje gyventojo...Jeigu skaitei kartais tema kuria sukuriau, tai cikla nereguliaru turiu, truputi problemeles prigaunant tas dienas😉Gi netampysi vyro kasdien😉😃

16. Nov 2009, 21:35

jo turiu jau metukai maniskei 😀 o tai jau pilvelyje gyventojas yra ar dar ne? 😀

16. Nov 2009, 20:22

Ir leliuka turi, matau😉As dar kol kas neturiu....bet planuoju.😀

16. Nov 2009, 20:16

nu ne del to manau 😀 noris su kazkuo pakalbet... pasidalint savo nuomone 😉 as ir rytais retai bunu,i mokslus ikritus 😀

16. Nov 2009, 20:11

Bendravimo stoka abidviem😉Daugiau nieko forume nera, jau matyt velu...As tai kai peleda gryna, tai dabar tik atsigaunu, rytais manes nebuna😀

16. Nov 2009, 19:43

tai nieko 😀 svarbu pabendraujam 😉

16. Nov 2009, 19:36

austyte, toks vaizdas kad mes abidvi tik forume, tai vienoj temoj pasnekam tai kitoj😀)😀)

16. Nov 2009, 19:33

issisakyk 😉 bus idomu paskaityt

16. Nov 2009, 19:00

dekui austyte,daznai prigaunu save kad labai kategorsika ir pikta esu, tai biski kartais susilaikau nuo kometaru😉

16. Nov 2009, 18:36

tavo nuomone labai teisinga 😉

16. Nov 2009, 18:02

Nu cia gal as pasirodysiu be humoro jausmo, bet man kazkaip izeidziai pasirode tas "notaro sutikimo".dar nieko nebutu jeigu viena zinute butu tokia parasius, butumem pazvenge ir tiek, o cia pradejo grynai rasyt zinute issiust, dar sugalvojo bajeri, vel issiunte....Taip kazkaip negraziai...Nu nezinau, gal as cia pikta.Gal cia zmogus juokauja😉

16. Nov 2009, 17:31

amelija puikiai pasakyta 😀 pritariu tau 100% 👍 matai kitos noredamos vien pajuokaut izeidzia

16. Nov 2009, 17:16

Nei cia mikiui paranoja nei ka.Tada ir man paranoja....Juk ne vien pedofilu tema galima kalbeti.Apskritai internetas toookia galinga jega kad jus net neisivaizduojat.As nedeciau nuotraukos vaikelio, nes pirma, jis dar mazas, mazas vaikuciu aura ne tokia stipri, kaip sakoma kad negalima visokiom piktom bobom rodyti ir pan.Dabar pvz as rasau zinute o JUSU vaikuciai i mane ziuri.Taip, didziuotis jais yra ko, bet didziavimasi ne tokiais budais reiketu isreiksti,Dar vienas dalykas, matyt visos zinot tema "Pastojau", ten tooookiu zodeliu ir tokiu komentareliu pavarom,kitos ir pasiuncia ir pan, ir man labai slykstu kad tarp tokiu bataliju nekaltu, graziu maziuku veideliai.Sypsosi koks leliukas nuotraukoj o salia komntaras"kai guleisi i lova, eik na***, prezervatyvai" ir pan.Man asmeniskai vaikuciai yra angeleliai nesugadinti to suaugusiu pasaulio, svarus ir nuosirdus, o mamos -suauge zmones kurie trupuciuka kitaip jau bendrauja, nes mate to pasaulio, jau truputi "suteptos", ne tokios savrios kaip tie kudiekliai is nuotrauku.
Cia mano asmenine nuomone, niekam jos nepersu.Nes vis tiek atsiras zmoniu kurie dejo ir des nuotraukas ir nematys nieko cia blogo,Nes pasaulis eina pirmyn, be interneto dabar sunku.Plius kiek zmoniu tiek ir nuomoniu.Kol zmones tiesiogiai nenukencia nuo interneto, tol nemano kad cia kazkas blogo.
Laura, nelabai graziai savo nuomone isreiskiai, cia juk tik klausia, as nebijote, kam taip tyciotis?Cia vienas is aspektu, kuriuos as ir sakiau-kad mama taip raso, o paveiksleliai gi kalba uz mus, mes asocijuojam zmogu pagal sita paveiksleli.Vaikelis grazutis ziuri, o mama tyciojasi"notaro sutikimo prasiau ir pan"....

rainiukas rainiukas 16. Nov 2009, 13:45

jei visi gyventų baimėje, nebevyktų foto konkursai , nebeišvystume gražių stebuklėlių, butų labai liudna ir niuru. Pastebėjau, kurie žmonės gyvena nuolatinėje baimėję-tai ją labai greitai ir prisišaukia ☹ Todėl net sau linkiu ją nugalėti

15. Nov 2009, 14:36

as iki metuku savo sunelio nuotrauku niekur nedejau, bet tik todel, kad nenorejau, nes visiems labai jau smalsu ir tada gaunasi vos ne mano vaiko reklama. o db dedu ir nematau nieko blogo, norisi, kad ir kiti pasidziaugtu, pamatytu😀

15. Nov 2009, 00:17

Mano nuomone tai nieko baisaus, kūdikių foto pilna visame internete nėra ko bijoti, mažyliai visiems šventas neliečiamas dalykas ir visokiems tikslams naudoti tikrai vaikiukų foto nieks neims, nes internete ir taip gausu kitokios info. Mamyčių klubas, bet viskas sukasi apie mažylius, tad natūralu, kad dedam būtent jų foto, neįžvelgiu čia nk baisaus. Nemanau, kad yra tokio lygio iškrypėlių, kad tokių mažutėlių foto naudotų nedoriem tikslams. Dėjau ir savo foto su mažiuku, bet mano vyras kaip tik sakė, kad čia ne tau, o mažyliui puokuotis reikia 😀 Kiekvienai malonu matyti savo vaikiuką. Bet beabejo kiekvienos individuali nuomonė. Kiek žmonių tiek ir nuomonių kompromisas tik toks. Kalbu apie kūdikių foto, o su vyresnėliais jau galbūt kita tema.

14. Nov 2009, 19:44

As turbut sioje temoje jau "issisemiau" 😀. Pasilieku prie savo nuomones, savo mazes nuotraukos nei as, nei mano vyras nedesime i jokius forumus. Aciu, mamytes, kad pasisakete sia tema, idomu isgirsti nuomones, pliusus ir minusus. Jei kam mano mintys buvo priimtinos, malonu, jei ne - kiekvienas turi savo nuomone😀

14. Nov 2009, 19:39

mes visos labai didziojames savo leliukais ir norime, kad ir kiti pamatytu musu stebuklelius. kokie jie nuostabus. nesuprantu ko cia bijot, jei nuotrauka butu ideta i interneta. per daug visko bijot irgi negerai

14. Nov 2009, 19:38

cia visos mamytes saugo savo vaikus😀

14. Nov 2009, 19:36

Nezinau ar cia nepasitikejimas, bet tikrai saugau savo mergyte nuo viso blogio. Sekmes, mamytes, tikekimes, kad musu mazyliu niekas niekada nenuskriaus.

14. Nov 2009, 19:30

na siek matosi ir mano veido, bent ma asmeniskai graziau i vaiko nuotraukyte ziuret,beto cia daugiausiu kalbama apie vaikus tai kodel gi mamoms neparodyt savu angeliuku?😀

1 2 3