Ar stengtis vaiką sudominti menais?

01. Feb, 02:24 blogietee blogietee

Sveikos mamytės, gal kurios turite vaikučių, kurie lanko kokius nors meninius užsiėmimus? Manoji lanko fortepijono klasę ir kartais labai jau nenori eiti į pamokėles.. Patarkit mamytės..Kaip sudominti vaiką, kad jam viskas greit neatsibostų?

blogietee blogietee 01. Feb 2010, 15:50

na pati nei prie meno nei ką, bet lankiau pati chorą, vaikų grupėje dainavau.. tik giminė visa prie meno 😃

01. Feb 2010, 15:32

Na šaunuoliukė 😀, nuo pirmos klasės keli užsiėmimai 😀, tai gal mamytė pati labai muzikali 😀
Vaikučio sudominti menais nereikia, tik reikia skatinti jei turi polinkių 😀, o taviškė šaunuolė, dėl "ožiukų" manau niekis, kam nebūna 😀

blogietee blogietee 01. Feb 2010, 15:18

pirmokėlė mano mergikė, jai jau 7metai 😀

01. Feb 2010, 15:14

😀 o kiek mergiukui metukų, kad tiek daug veiklos turi 😀?

blogietee blogietee 01. Feb 2010, 14:51

Ji taip pat lanko ir mergaičių chorą, su juo bėdų nekyla.. Ta mintis kad čia taip dėl broliuko galima, nes į choro pamokėles kartu nėjau, tai gal jaučiasi, kad jos pamokas su fortepionu aš dabar iškeičiau į dėmesį broliukui.. ☹

01. Feb 2010, 14:44

😀 tai gal mažulė paprasčiausiai protestuoja prieš broliuką 😀, suaugę pavydime dėmesio, o vaikučiai bando išsireikalaut įvairiais būdais 😀, paaugs broliukas kartu lankysite 😀

blogietee blogietee 01. Feb 2010, 14:35

aš kol dar laukiausi tai ėjau su mažąja į visus jos užsiėmimus ir jai tai labai patiko, ji stengėsi, buvo viskas jai įdomu, nekantraudama laukė kol prisės prie fortepiono, bet dabar gimus sūneliui jau neturiu galimybės su ja lankytis ir ji jau pradeda kartais ožiuotis.. Mokytoja labai gera, jei mato, kad vaikas bisky prie tinginuko, eina kartu pažaisti, kitaip veda pamokėles..

01. Feb 2010, 14:32

laba 😀, labai priklauso nuo vadovės, motyvacija būtent nuo ten turi kilti 😀
Na o šiaip reikia pačiam į tai įsitraukti, ir aktyviai tame dalyvaut 😀, tik piktuoju neversk, pasidarys nemiela, užsiėmimai turi teik pasitenkinimą 😀. Reikia su mokytoja pasitart 😀

blogietee blogietee 01. Feb 2010, 14:24

Sveikos mamytės, gal kurios turite vaikučių, kurie lanko kokius nors meninius užsiėmimus? Manoji lanko fortepijono klasę ir kartais labai jau nenori eiti į pamokėles.. Patarkit mamytės..Kaip sudominti vaiką, kad jam viskas greit neatsibostų?