Auksas ar sidarbas?

20. Aug, 07:46

Kokius papuosalus mieliau nesiojate - auksinius ar sidarbrinius?

Dziulija Dziulija 03. May 2021, 01:04

As tai mieliau rinkciausi papuosalus is idomesniu medziagu, tokiu kaip mamuto kaulas ar gintaras. Tam, kad butu aiskiau apie ka kalbu, paziurekit sitoje svetaineje https://urtebalcaite.lt/autorine-juvelyrika/kaklo-papuosalai/. Ziauriai faini papuosalai!

birute91 birute91 24. Feb 2021, 19:49

Man tai kaip kada, kasdieniniam nešiojimui labiau renkuosi sidabrą, pvz., kąžką tokio - https://cinamonn.lt/parduotuve/moterims/kaklo-papuosalai-moterims/pakabukai-grandineles/ o per kokias didesnes šventes, kai labiau norisi pasipuošti renkuosi auksinius papuošalus.

Triukė Triukė 04. Aug 2020, 16:15

Man tai labiau prie sirdies sidabriniai papuosalai, ypatingai auskarai. Labai paprasta juos derinti prie ivairaus stiliaus drabuziu del ju universalumo 😀 Ir siaip jie skleidzia pozityvia nuotaika ir atrodo jaunatviskai. Perku dazniausiai internetu. Dabar dar atradau labai faina svetaine, kur galima rasti sidabriniu auskaru https://minimaltouch.lt/auskarai/sidabro-auskarai/, uzsukite, gal patiks kokie ir issirinksite 😀

Triukė Triukė 04. Aug 2020, 16:12

s

Emile_emty Emile_emty 22. Jul 2020, 11:51

Kornerlijasaule,
puikiai suprantu tavo situacija! Pati nešioju tik auksą ir geros kokybės. Tik nežinau kodėl žiedai gali susilieti su vestuvniu, man atrodo priešingai jei skirtingo aukso žiedai ant rankos, tai labai jau nedera kaip ir geltonas/raudonas auksas su sidarbu, bet čia aišku tik mano nuomone😀 Aš pati mėgstu tik baltą auksą, o vestuvinis kad išsiskirtš yra dviejų spalvų balto ir labai labai šviesaus skaistaus geltono ir žinoma su deimančiuku 😀 Dėl dote parduotuvės nežinau, bet pati atradus - https://indivi.lt/46-ziedai-su-deimantais, tai kokybė esu patenkinta, bet turbūt visos specializuotos parduotuvės turi atitikti kokybės standartus😀

Kornelijasaule Kornelijasaule 12. May 2020, 18:34

O man tai tik auksas, nes net nuo sidabro, deja, alergizuoja. Bet juk nebūtinai auksas turi būti geltonas, tarkim žiedų auksinių nenešioju, nes nenoriu, kad su vestuviniu susilietų, tai renkuosi balto aukso žiedus. Daug visokių parduotuvių išbandžiau, bet šiuo metu savo žiedukais labiausiai džiugina ši https://dote.lt/ziedai/, labai gera tauriųjų metalų kokybė, nes tikrai esu labai jautri net žiedams, o dabar iš čia viskas puiku.

18. Oct 2014, 16:33

Sidabro negaliu nesioti,tik auksa.Tai jo daugiau 😃

18. Oct 2014, 14:44

as ir sidabra nesoju,man jis labiau patinka nezinau kodel😃

liuks liuks 18. Oct 2014, 09:29

Man sidabras labiau prie sirdies,tai jo ir turiu,o auksas man nelabai patinka kazkaip atrodo vyresniu papuosalas😀

30. Nov 2009, 14:56

Man patinka auksiniai papuosalai,sidabro papuosalus nesiojau seniau

19. Nov 2009, 17:20

kai jauna(iki 20m) buvau sidabras patiko,dabar labiau auksas.

04. Nov 2009, 15:05

Sidabras👍

01. Nov 2009, 00:18

Man gražu ir tas ir tas, bet pagal kišenę nešioju sidabro gaminius, beto man patinka antikvariniai 😀

15. Oct 2009, 16:00

sidabras graziau,cia man asmeniskai 😀

07. Oct 2009, 10:22

patinka sidabras, visi papuosalai tik sidabro, aisku vestuvinis ziedelis aukso, net is jo daugiau nieko neturiu

02. Sep 2009, 22:51

o as visada taip pat megdavau sidabra, bet vis viska kazkaip pamesdavau, o va kai istekejau, tai ziedelis aisku auksinis, o auskariukus jau ir dovanu gavau taip pat auksinius😀))tad nusprendziau kad galiu nesioti ir auksa, ir sidabra😀))

01. Sep 2009, 00:22

sidabras!!!vienintelis daiktas is aukso-vestuvinis ziedas ir tas pusiau balto aukso😀

31. Aug 2009, 14:46

Tik Sidabras ; D Nežinau, bet man jis labiau patinka 😀

25. Aug 2009, 20:17

nemėgstu aukso, visada buvau sidabras...

25. Aug 2009, 18:26

man tai patinka ir auksas ir sidabras 😀 tik vat nezinau kas atsitiko, bet nestumo metu ir dabar negaliu nesioti auksinio ziedo ☹ iskart parausta oda, persti... tikiuosi su laiku praeis, nes anksciau taip nebuvo.

23. Aug 2009, 23:38

o mane uosviene apkarste auksais..nors as ir taip prie aukso buvau..turejau auskariukus,ziedukus ir plonyte grandinele su kryziuku,tai dabar uosviene visa grandine padvanojo ir dar apyranke.. 😃 kiek yra grazios bizuterijos,tik gaila as jos negaliu nesiot,beria,puliuoja ir pan..☹db noriu laikrodzio,bet tai reik man aukso😀brangoka biskeli..😀lauksiu vel kaledu,kad senis atnestu.. 😃

21. Aug 2009, 23:02

uosviene yra pripirkus karoliu is avono tai iki senatves nenudevesiu,,

21. Aug 2009, 13:29

man pradejo ir biuziteriniai patikti,yra labai graziu ,o ir kainos nemazos ju,,

21. Aug 2009, 12:59

Aš tik auksą nešioju.

21. Aug 2009, 12:13

o man buna nuo aukso ,uzsidedu ir nerandu vietos,sukineju ta zieda aplink pirsta,o nakty isvis nusimaunu,,net stola grandinele esu nutraukusi nuo kaklo,,

21. Aug 2009, 09:50

Auksiniu auskaru negaliu nesioti, nes beria ir puliuoja ausys.O su ziedais kitaip yra, nieko neatsitinka. Patinka man ir auksas, ir sidabras.

20. Aug 2009, 20:54

seip patinka tiek auksas tiek sidabras

20. Aug 2009, 20:53

na aukso turiu daugiau nei sidabro bet auksiniu auskaru negaliu nesioti visai,o auksiniu gaminiu begalo yra graziu

20. Aug 2009, 12:53

ir wel klaida 😃 😃 😃

20. Aug 2009, 12:53

atsiprasau uz klaudeles 😉
as tik nemegstu auksiniui grandineliu ant kaklo 😀

1 2