Auskaras bamboje nėštumo metu

18. Sep, 06:21

mielos mamytes manau dauguma moteru siais laikais turi ar yra turejusios bamboje auskara... ydomu butu suzinoti ka jus darete nestumo metu? auskara isemete ar palikote? jei isemete tai kokiu laiku geriausia tai padaryti ir kaip atrodo skylutes po gimtymo? pasidalinkite sawo patirtimi laukiuosi pirmojo leliuko dar pilvelis neauga ir turiu auskara bamboje...

02. Mar 2011, 16:48

as isiverus neperseniausiai apie puse metuku tai ji vis dar paslapuoja taigi manau kad gali uzgyti😀

02. Mar 2011, 14:52

skyle neuzgyja😀

02. Mar 2011, 14:05

gal atsirastu kas parduotu auskariuka nesciai?😀

20. Sep 2010, 15:43

as gal tryju menesiu issiveriau auskara is bambos. skyle neusgyjo, o kai pagimdziau po triju menesiu vel isiveriau auskara

20. Sep 2010, 14:38

as issiemiau auskara kai man buvo 7 menesiu o poto vel isiveriau

20. Sep 2010, 13:42

Nu manau šiais laikais tikrai galima rasti auskariuką kurio nereiktų išsiverti. Pavyzdžiui šitie

http://pirsingas.com/index.php/lt/auskar/auskarai-n.html

30. Aug 2010, 12:22

Man gydytoja patarė išimti, kai ims trukdyt tai auskariuką išsiveriau 6 mėn, kai pilvukas jau pradėjo smarkiai didėti, kad neužkabint ir, kad neišsitampytų..Kas porą sav įsiverdavau ir iškart išimdavau,kad neužgytų ir pravalydavau bambą su spiritu. Kadangi po gimdymo buvo šiek tiek išsitempus,ta patį dariau dar porą mėn. Sugryžus pilvui į pirminę padėti ir bamba tapo tokia pat kaip buvo tada ir įsivėriau atgal,nes manau, kad jei įversi į ištampyta tai tai ir liks taip,visvien svoris. Gal klystu,bet dariau taip kaip sugalvojau ir man atrodė geriausia😀.Pasiteisino😀

30. Aug 2010, 10:09

Aš tai naudojau plastmasinį (kažkoks PTFE vadinasi). Buvo atsiuntę iš amerikos. Ilgai nešiojau, turbūt dėl to, kad labai lankstus ir minkštas buvo. Dabar mačiau šičia
http://pirsingas.com/akcijos/nesciai-tinkamas-auskaras-i-bamba.html
Buvau davusi draugei, bet jei netiko nes bamba taip isiplėtė, kad manau jai nieks negalėjo tikt. Nu nebent 20 cm ilgio.

11. Aug 2010, 10:49

as issijamiau auskariuka is bambos 4men.dabar beveik 6men bet nepanasu kad galetu skylute uzgyti😀tik labai ysitempe toj vietoj tikiuosi neplys.

06. Aug 2010, 16:38

As kaskur apie 3-4men isitraukiau,o po gimdymo gan nesunkiai pralindo,tik dar kuri laika buvo paraude n paskuj viskas praejo

06. Aug 2010, 16:09

as issiemiau 6 men. laikiau kol nemaise.. kai pilvukas padidejo tai ir auskariukas atsikiso i prieki, bijojau issirauti, nors irgi plastmasini buvau nusipirkusi.. Db auskariuka kaisioju i savaite po karta kad neuzgytu, nes matau kad mazeja skylute.. Vienoms uzgyja, kitoms ne

08. Nov 2009, 23:09

tai ir nereikia issiverti kol nera pilvuko labai didelio jei nenori ZIVILE24 , as issiveriau gal 5 menesyje kai jau pilvukas pradejo normaliai augti nes kai pilvukas auga tai tempia ir bamba, tiesiog jei pilvukas bus didelis yra tikimybe kad netycia gali isplisti auskaras nes tempiant ta odele labai suploneja, o ir baisu kad neuzgautum juk pilvukas maisosi visur, poto per zaizdele gali infekcija pasigauti tai irgi negerai leliukui 😀 tad issiverk tada kai pati pajausi kad jau reikia 😀

08. Nov 2009, 12:28

mum jau 11 savaiciu 😀 bet mano gydytoja net neuzsimine del auskaro, as net nesusimasciau kad gali kilt problemu, kazkas issitempt, pagalvojau prades augt pilvukas issiimsiu...na va reiks užklaust, buvau ir ehoskope bet gydytoja nieko nepasake, hm :/

01. Nov 2009, 15:17

nebijok eggi neturetu uzaugti man liko 6 savaiteles iki gimdimo , o bamba kuo puikiausiai laikosi tikrai neuzgijo, jei seniai auksara turi tikrai neturetu uzgyti 😀 man neuzgijo , jau pripratau kad nera auskaro bamboje tai bus keista vel isiverti ir nesioti 😀

26. Oct 2009, 19:24

brudu

26. Oct 2009, 19:23

ne niekada nes bamba is vis yra jautri vieta ten renkas daugiause dulkiu

24. Oct 2009, 11:31

as issiveriau nes vyras neleido man nesioti,tai cia buvo kazkur 4-5 menesyje,dabar mums jau 33 savaiteles tai bamba isitempusi taip kad atrodo kad tuoj plys, manau biski rizikinga nesioti auskariuka kai didesnis nestumas nes skilute issitempia ir ta odele tampa daug plonesne tad imanoma uzkabinus tikrai perplesti bambute as nerizikavau, bet jau laukiu nesulaukiu kada vel galesiu atgal isiverti auskariuka😀

20. Oct 2009, 12:43

as tai manau kad geriau auskariuko neisverti tada ne taip skylute issitems tik reikia ilgesnio auskariuko geriausia va toks plastmasinis arba manau galima istempti koki savo sena auskariuka kad butu ilgas...

20. Oct 2009, 10:45

Sweikos,man taip pat aktuoli si tema,kaip tik ieskojau jos cia tarp temu😀Mums jau keturi menesiukai ir trecia sawaite dabar,ir wis dar nesioju auskariuka bamboj,bet swarstau,gal jau reiktu issiwerti....

16. Oct 2009, 15:56

cha, nu geras 😃 as auskariuka is bambos issiveriau pirmaji menesi, dabar jau beveik 7, tai maniau skylute bus uzgijusi, bet paskaiciau kad kitom neuzgijo, puoliau ieskot auskaro - ir tikrai, skylute tebera 😃 tik oda labai isitempusi aplink bamba 😀

14. Oct 2009, 12:06

sveiko,man irgi aktuali si tema 😀
jei kuri rasit Kaune tokiu auskariuku plastmasiniu praneskit 😀
dar skaiciau, kad ausu auskarus-grandineles isiveria

10. Oct 2009, 18:59

as su auskariuku buvau visa niestuma 😀 pilvo beveik nebuvo pas mane 😀 tai net neissitampe skylute 😀

03. Oct 2009, 15:27

jis lankstus yra ir gali ilgi pati pasirinkti,man akusere patare toki nusipirkti. uk gali rasti bet kurioi Argos parduotuvei,kaina apie £3

29. Sep 2009, 07:59

na as ir i anglija kartais nuvaziuoju tai jei lietuvoj nerasiu ten iskosiu tada to auskariuko 😀 manau su juo geriau nei be nieko taip... turetu ta skylute maziau temptis vistiek auskaras prilaikytu kazkiek...😀

28. Sep 2009, 21:30

sandriux as pirkau anglijoi,bet tu paziurek salonuose kur duria gal jie tures. 😀

28. Sep 2009, 12:44

As auskariuka issiemiau kazkur 4 menesi...ir kaskart i skylute vis idurdavau auskariuka,kad neuzsitrauktu.nors dabar ta vieta yra labai issitempus ir aplink ja striju mazu yra☹

27. Sep 2009, 20:38

ne ne skylute neuzsitrauke, o issitampe

22. Sep 2009, 08:10

shanelle, o kur yra tu tokiu plastmasiniu auskaru pirkti?

21. Sep 2009, 18:39

visa nestuma nesiojau auskara bamboi,nusipirkau toki plostmasini auskara,kuris gerai lankstosi,o kai pagimdziau skylute atrode gan gerai.tada atgal isiveriau auksini.

20. Sep 2009, 14:31

as issiemiau 5 savaite o po gimdymo isiveriau ir nebuvo uzgijusi😀

1 2