Bambutės priežiūra

10. Oct, 05:08

Mamytes, kaip jus priziurejote savo kudikeliu bambutes? Kada nukrito? Man ligonineje liepe tik aplinkui apvalyti virintu vandenuku. Atejusi sesele i namus parode kaip su suvilgytu vandenyje ausu krapstuku pavalyti bambute is vidaus. Viena karta pavaliusi su tuo krapstuku pastebejau kraujo ant jo, daugiau bijau lysti, tik aplink bambute apvalau.

03. May 2013, 09:24

Sveikos Mamytes.... Turim beda☹ mums jau ,dekui Dievui, menuo ,bet musu mergytei tokia beda su bamba.Graziai nukrito,uzgijo.....o va pries savaite issoko is bambutes gumbas(lyg mesos gabalelis rausvas) Veziau pas vietine akusere (cia uk.pirmaja pagalba suteikia ten kur leliuka pagimdei) ,paziurejo i bambute ir pasake ,kad viskas ok .Man taip neatrodo☹ tas gumbelis po poros dienu dar labiau padidejo....Skaiciau ,gal tai isvarza,bet kas toliau?operacijos?☹(
Mielos mamytes patarkit ka daryt ?

01. Jan 2013, 11:31

mums sesele pasake kad kalio permanganato skysto ir tepem tai nudziuvo greitai 😀

31. Dec 2012, 17:01

na kalio permanganatas tai dezinfekuoja,o virkstele tai turi nudziuti. Mums ir liepe su okteniseptu tepti,bet su juo lb ilgai buvo virkstele,tai emiausi senu metodu: spirito ir zelionkes,ir kaip mat nukrito.

31. Dec 2012, 15:28

sveikos mamytes man ligonineje liepe valyti tik su tuo spiritu octeni sept , o kai atejo sesute sake nusipirk kalio permanganato ir tepti su juo virkstelio. Kaip manote jis gerai ar kas isbandete?

01. Nov 2012, 14:31

as valiau tik su spirituku,kuri ligoninej israso ir kaip sake daktare per 10dienu turi nukristi tai taip ir buvo be jokio vargo

31. Oct 2012, 09:00

nezinau pirma dukryte gime lt tai valem su kazkokiu spiritu ir vargom gal menesi su bambute,o antra airijoje tai tik virintu vandenuku sake valyti ir kas keisciausia bambute uzgijo greiciau

12. Oct 2012, 11:16

aš taipat su zilionke tepiau gryžus namo,o ligonineja bambike tiek besilaike tai nusuko,kraujas biski bego ,bet zilionke greit užgyde,kad drabuželius dažo nekreipiau demesio svarbu vaikas,kikviena mama pagal save daro ir sprendzia kaip geriau jai ir waikui.

10. Oct 2012, 21:43

tepk visur kur prieini su vata.

10. Oct 2012, 21:33

Aciu visoms uz patarimus.Bet dar noriu pasitikslinti ar su spiritu,zelionke tepti is vidaus bambute ar tik aplink bambute?

10. Oct 2012, 21:19

Tai as tau jos ir neliepiu naudoti. Mama praso patarimo,as ji daviau is savo puses,tu duok is savo. O jau kaip jai geriausia nuspres ji pati. Cia tema patarimus rasyti,o ne ieskoti kuriai papriestaraut.

10. Oct 2012, 21:08

Kai spiritas labai puikiai tai pakeičia, tai nematau reikalo naudoti zelionkės, tą man sakė ne viena gyd. ir net sakė, kad kam vaikus terlioti, jei galima ir kitaip. Tą taikau ir darbe, ir tikrai nei vienas vaikas nenukentėjo, kad naudojom spiritą, o ne zelionkę.

10. Oct 2012, 20:52

Nedave is ligonines jokio recepto, tik su virintu vandeniu liepe valyti

10. Oct 2012, 20:46

Na jei tau drabuziai svarbiau nei vaikas..zalionke dezinfekuoja ilgesniam laikui nei tas 2% spiritas. Mano mergaitei labai ilgai nenukrito bambute kol tepiau su okteniseptu daktares lieptu. Tik praddejau valyti su spiritu ir dar zelionke patepti,tuoj pat viskas susitvarke.

10. Oct 2012, 20:41

Pas mano mergytę, kai nukrito šašiukas, buvo kraujuko, bet tik vandenuku apiploviau ir viskas. Spiritas tinka 2%. O zelionke apskritai nesuprantu kam tepti, jei spirito poveikis toks pat, tik zelionkė dar labai dirba drabužius ir ilgai nenusivalo.

10. Oct 2012, 20:40

Aijos, o negavai to spirituko recepto? Nors aš girdėjau, kad vienos ligoninės tą spirituką išrašo, kitos ne...

10. Oct 2012, 20:07

Kraujuko pasimato ant krapstuko,bet vienoj pusej tas kraujukas jau pridziuves.O su kokio stiprumo spiritu dezinfekuoti?Zelionke is vidaus tepti?Net nezinau ka daryti,o gydytoja siandien nieko taip ir nepasake,tik tai,kad negerai tas sudziuves kraujukas☹Kita sav.dar sesele ateis,reikes geriau issiklausineti

10. Oct 2012, 19:17

jeigu truputi pakraujuoja nera nieko blogo su daktare buvau kalbejus nes kol buvo nenukritus truputi pakraujavus buvo ,tai sake ten labai kraujinga vieta ir tai normalu ,beabejo neaisku kiek to kraujuko jeigu daug bega lasas geras ar du tiesiogine prasme bega tai jau cia rimta bet jei tik pasirodo ant pagaliuko tai niekis . Atsargiai bet kruospsciai , svarbu svariai isvalyt o tai paskui per ta per dideli atsarguma gali ir puliuot pradet 😀

10. Oct 2012, 18:20

Vietoj zelionkės galima naudoti ir spiritą.

10. Oct 2012, 18:09

ten kur bego kraujukas dezinfekuok su zelionke. Ir viskas bus oki😉

10. Oct 2012, 18:05

Aijos, žinok, aš taip vargau praktiškai visą mėnesį ☹ Mano dukrytei dar ligoninėj sesusė, matyt, per skubėjimą užkliudė bambutę ir ji kraujavo, vėliau pasidarė labai jautri, namie netyčia priliesdavom stipriau, tai irgi kraujuodavo, labai greit nukrito, o tas irgi nėra gerai, ypač jei dar kraujuoja... Valiau su virintu vandenuku, nors mums irgi išrašė tąjį spirituką... Džiaugiuos, kad neprisidarėm kokių rimtenių bėdų, bet labai jau saugojau mažosios bambutę 😀

10. Oct 2012, 17:54

Na va,matyt sesele viena karta sudirgino bambute,as kita diena pavaliau ir pasirode kraujukas☹Nu blemba,papildomu rupesciu prisidariau

10. Oct 2012, 17:53

Mums israse specialu daroma spirituka del kurio vaziavom i Kauna nes jo buna tik vaistinese kur vietoj gamina vaistukus.. su pagaliuku pavalydavau karta i diena,nukrito mums 3 diena ,radau pamperse .Poto savaitele sasiukas buvo ir viskas.

10. Oct 2012, 17:46

Aš valydavau vandenuku ir muiliuku, į vidų sakė nelysti, nebet labai lengvai ir tik gerokai vėliau, kokių 2-3 sav.

10. Oct 2012, 17:08

Mamytes, kaip jus priziurejote savo kudikeliu bambutes? Kada nukrito? Man ligonineje liepe tik aplinkui apvalyti virintu vandenuku. Atejusi sesele i namus parode kaip su suvilgytu vandenyje ausu krapstuku pavalyti bambute is vidaus. Viena karta pavaliusi su tuo krapstuku pastebejau kraujo ant jo, daugiau bijau lysti, tik aplink bambute apvalau.