Būsimos mamytės Mažeikiuose

19. May, 10:26

Sveikos Mažeikietės.

editukas editukas 11. Aug 2020, 11:33

Super fainai atrodo!😃 Pavydžiu, vis ieškau visur ir sau idėjų kaip susiplanuoti, bet apart šito straipsnio idėjų https://www.coderoom.lt/lt/blogas/mergvakario-idejos nerandu nieko patrauklaus

29. Oct 2013, 19:36

sveikos gyvos, aš retai čia užsuku, nes kai pakeitė mamyčių klubas veidą, man čia nelabai įdomu, todėl jau 2 m. džiaugiuosi naujais namais tėvų darželyje. Jūsų visų gyvenimus, kiek leidžiate, stebiu per FB. O gyvenam mes įprastai- darbas, namai, mokykla, darželis ir taip kasdien... Jokūbas pasiutęs kaip velniukas, bet darželio auklėtojos vis pagiria, kad yra be galo mandagus, paslaugus, bet ir paišdykauti mėgėjas 😀 Ugnė pradėjo lankyti naują mokyklą, buvo truputį visokių reikalų, reikėjo ir vieno berniuko mamai skambinti, kai kybinimas peraugo į agresiją. O kaip Andrėjai sekasi mokslai? Maniškė tai vis dar plaukioja 😃 Mane pačią atslūgus darbinei tampai surietė nervų šaknelių uždegimas, jau visą mėnesį gydausi, dabar masažų kursą einu. Savijauta gera. Abu su vyru nuo balandžio mėn. lankome sveikos mitybos klubą, esame patenkinti savo pokyčiais tiek išoriniais, tiek vidiniais. Vasaros pabaigoje atsotgavome Norvegijoje, ten vyrui įkando nestipriai erkė, šiandien paaiškėjo, kad serga Laimo liga... tai truputį susipergyenau. Dar tėvukui mano su sveikata blogai, karts nuo karto strioko įvaro. Bet tikiuos, kad dar anūkai galės pasidžiaugti seneliu.
Tai kol kas tiek iš mano gyvenimo, linkėjimai.
Kai einat pro šalį, užsukit mudviejų su Aušra aplankyti 😀

09. Oct 2013, 10:32

sveikos gyvos... numirė mūsų temukė ☹ ... išslikastėm visos kažkur... kol laikas, gal pasitaisom... prašom pasipasakot, kaip begyvenat, ką beveikinėjat, kaip pabiručiai laikosi, kokias zbitkes daro???

19. Jun 2013, 16:00

Labuka, mes laikomes neblogai, Jokubas vis dar eina i darzely, visa birzeli eis. Saule vis madresne, vis zodeliu nauju atsiranda, atsisveikinom su ciulptuku, nu dabar puodo reikalai laukia, rugseji kogero eis i darzeli, tai man atsiputimas nusimato, tikuos taip ir bus. Esam vieni jau 5 savaites, bet jau tikiuos greit tetukas grys, pasiilgom... Baigsis Jokubo darzelis vaziuosim i kaimuka, ten visokiu reikalu pilna: kates, sunys, triusiukai, smelis, zodziu...rojus. Kaip Jus, Erika, laikotes? Inta, saunuole tavo mazyle🌷

19. Jun 2013, 12:21

sveikos, mano augintinis jau pasveiko, bet strioko buvo įvaręs nejuokais. Vežiojom į Šiaulius, lašines lašino. O dabar Jokūbas kažkokį virusą pasigavo, sėdi namie, į darželį keliaus tik rugsėjy. Taip ir leidžiam dienas- darbas-namai-darbas.

18. Jun 2013, 17:22 inta

6men

18. Jun 2013, 17:21

mazajai penktad jau buvo men,tai jau turim 5dantukus,pati lovytej atsistoja,ropoja,nors dar sedeti dorai nemoka 😀

18. Jun 2013, 17:18

nu po truputi jau pradedu daryt,padariau pasizadejimus krikstateviams,kvietimus turiu kelis variantus,tik reik nusprest kuri pasirinkt.buvom zadeje krikstyti liepos 12,bet kuminas isvyko uzdarbiauti i svedija,tai perkelem i rugpjuti,tai laiko dar turiu 😀
kaip jusu mazyliai leidzia atostogas?mes su savuoju tai kariaujam,nebenori pietu eit miegot,pradejo mustis,kandziotis.

18. Jun 2013, 12:01

Sveikutes merginos, vis reciau ir reciau visos uzsukat... Inta kaip sekasi ruostis krikstynoms? kaip kitos laikotes? Odeta, kaip jusu augintinis? Laura, kur tu dingusi?

10. Jun 2013, 15:55

pats didziausias dziaugsmas-vaiku pasiekimai.Musiskis yra lb gudrus,parduotuwej pasieme masina ir sako:aciu mama,nustebau,moka manipuliuoti.Dabar pradesim gert arbata is Balvociutes asmeniskai jam surinkta ir dar kazkokius lasiukus rekomendavo.Nuo alergijos buwo prirase puciamus,tai db nuo tada nebera kosejes.reik pradet po truputi ruostis krikstynom,pakoreguot suknyte,nes su sawo buwusia suknele krikstysiu,kwietimus padaryt

10. Jun 2013, 09:48

Sveikutes👋 Asta , niu ir saunuole tavo mergina🎉🌷🌷🌷

09. Jun 2013, 21:47

Inta- reikia tikėtis geriausio, viskas bus gerai vaikučiams

09. Jun 2013, 21:47

sveikos, mes turėjom didžulį strioką- susirgo mūų augintini, o jis kaip šeimos narys, tai ujujuj... lašines net statė, bet ačiū D, dabar jau gerėja ir sparčiai sveiksta. vakar po pietų išlėkėm į Vilnių, krikštasūniui 5 m., tai tik šį vakarą grįžom. Asta- o aš pagirų nesulaukiu, ir taip viduj sunku, nes pati visad buvau pirmūnė, turiu begales garbės raštų, o dabar nieko... Džiaugiuosi tuo, kad mokosi bent jau vidutiniškai. O Ugnė dabar keliaus į Senamiesčio pagrindinę.

09. Jun 2013, 21:43

nu mums vaistuku kursas jau baigtas.tikimes,kad viskas bus ok

09. Jun 2013, 10:06

sveikos... mums šventės praėjo gerai... komunijos šventė man labai patiko... tokia graži ir šilta ceremonija... o mokykloj tokių kaip išleisttuvių didelių ir nebuvo.. vaikai patys paruošė programėlę ir parodė mokytojai ir tėveliams, dar suruošė vaišes susimetę po kelis litukus... tai mokytoja labai džiaugėsi, sakė pati nuostabiausia dovana jai buvo... o dėl balių, tai nusprendė kad nereikia daryti... važiavo į Anykščius... Odeta, į kokią mokykla Ugnę dabar leisi? mūsiškė paliko progimnazija... ai, dar noriu pasidžiaugti savo mergina, iš rajoninės anglų kalbos kengūros gavo "sidabrinį" apdovanojimą ir dar diplomą iš raštingiausio ketvirtoko konkurso. Didžiuojuosi aš ja... Kažin kaip su Jovydu bus... Dėl Andrėjos į mokyklą einu pagyras susirinkti, o su mažuoju jaučiu bus atvirkšiai, eisiu pastabų rinktis 😃 😃 😃
Inta tau stiprybės kovoje su mažųjų ligom...
Laura, iki tavęs niekaip nedaeinu... Gėda pelėda man ☹ Kai pro šalį praeinu, tai ir prisimenu, kad tau reik kažką atnešti.. jei vajei, kad nebeturiu galvos visai ☹ kas toliau bebus, nežinia....
Aha, o Indrės visai nebėra....

07. Jun 2013, 15:51

sveiki,na ems nuo paskutinio apsilankymo persirgom n kartu,sunui alergine astma,puline angina,adenoidai,sakau jam kortele jau greitai bus tokio storio kaip mano.vaitu negeria,tai nusprendem leisti,nes taip gaus reikiama doze,vaiksto su katetiriu dabar,nes leidzia dabar tik i vena i raumeni negalima.mazoji ir taip pat buvo apsisrgusi rode uzdegima,tai ir gavo antibiotiku kursa,jau turim 4 dantukus,jau bandoo sedeti pasiremusi.

06. Jun 2013, 19:36

😀

06. Jun 2013, 19:35

sveikos, mes laikomes gerai. Praejo 2 svarbiasuios sventes- pirma komunija ir mokyklos isleistuves 😍. Ugne jau atostogauja, Jokubas eina i darzeli, kartais pabamba, kad nori likt su sese, bet paaiskinu jam, kad tuoj ir jam bus atostogos, tai labai jau ju laukia 😀 Turim dar nauja giminaiti- 3 savaiciu Kristupa. Tai tiek naujienu 😀 pasirodom.
Erika- saunu, kad viskas puikiai sekasi. Man Ugne ir reikia okulistui jau parodyt. o Saulute jau kokia didele panele 👍. martele mano kaip visad zavi, tokia jau damute 🌷.
Asta- kaip jusu sventes praejo?
Indre- auuu, kur tu?

04. Jun 2013, 12:56

O kaip laikotes jus merginos?

04. Jun 2013, 12:56

Labukas😀 Milke, kaip tavo madam? Pasveikot? O mes tai gyvenam atostogu laukimu... grysim liepa trumpam😀 tai va rugpjuti vaikai jau keliaus i darzeli, as nuo rugsejo pradedu eit i mokykla... tai va tokios tos musu naujienos... ai dar buvom pas akiu daktaryte cia, tai abiems akinukus sustiprino beveik dvigubai, ir kontrole dabar kas du trys menesiai...

30. May 2013, 13:07

pas mus nieko naujo, Jokubas i darza, mes su Saulute i gastroles ir va dienos nera. Vakar buvom pas daktare pasiskiepyt, tai ir prisimeravom, esam 84cm ugio ir 11,5kg sveriam, zodziu dama kaip reikiant 😃

29. May 2013, 21:24

Labukas. Aš tai neprapuolus 😛 Bandau vėl įsivažiuoti į ritmą: darbas-namai 😀 Po darbo pabarškinu puodais, praeinam estafetę lauke ir į lovas.. Labai sunkiai su Paulina šią savaitę keliamės rytais, nors verk, kaip norsi dar pamiegoti.. 😀 Kuom kitos mamytės užsiėmusios? Erika, kaip jums sekasi???

29. May 2013, 11:57

Sveikutes, nu kur visos prapuolusios? ku kuuuuuu

21. May 2013, 14:35

Labuka, na ka mes jau ir teti isleidom i darbus, ir vel bandom stot i ritma 😀

20. May 2013, 15:27

Labuka. jau įpusėjo mano ilgai lauktos atostogos 😀 gerai, kad orai geri.. Džiaugiamės su Paulina saulyte..

20. May 2013, 09:33

labs rytas, Taip, mes šeštadienį šventėm, tikrai graži švente. Įkelsiu foto, kai jau turėsiu 😀

19. May 2013, 21:03

AČIŪ Odeta 😘 mes švesim kitą savaitę... Mes taip pat Jus sveikinam 🌷 Jums jau šį savaitgalį buvo, ar ne? kaip sekėsi? sakė kad gražu buvo...

18. May 2013, 11:34

sveikos, Milke- kaip atostogos? Astai ir Andrėjai linkiu gražios šventės 🌷 🌷

16. May 2013, 12:41

Mamytes reikia jusu pagalbos! Labai noriu laimet seimos konkurse, tad reikia jusu palaikymo! Prasau prabalsuoti spaudziant ant okeanija.lt linko ir balsa patvirtinti per el.pasta. Uztruksit tik 1 min, labai reikia jusu balsu😀. Is anksto dekoju!!!!!

http://www.okeanija.lt/wp-content/plugins/wp-photocontest/viewimg.php?img_id=5&post_id=1014

16. May 2013, 11:54

sveikos, a6 Ugnei suknel4s nei6kojau, buvau pirkus balta gipi8rin3 rugsejo 1, tai ta pati bus gera, kaip tunika, baltos pedkelnes ir bateliai ir bus gerai

1 2 3 4 ... 841