Čeburekai

04. Nov, 01:35

Reikes: *500g. kiaulienos farso *2vnt. svogunu *110ml. vandens (griau virinto salto) *vistienos sultinio 1kubeli *druska pagal skoni *juodieji,kvapieji pipirai, pagal skoni *750g. kvietiniu miltu *40g. svieziu mieliu *600g. pieno *5g. cukraus(1 arb.saukstelis) *aliejaus kepimui Rduosimas: Įdarui: nulupkite svoguna, supjaustyti mazais kubeliais, sumaisyti su farsu. į farsa supilti vandeni, sutrupinkitevistienos sultini, iberkite druskos, pipirus ir geri ismaisyti, idara ideti i saldytuva kol pasiruosite tesla. Tesla: apie 120ml. pieno pasildykite ir iberkite cukraus sudekite mieles ir gerai ismaisykite kad neliktu mieliu gumuleliu. i dubeni idekite miltus supilkite mieliu misini likusi piena , iberkite ziupsneli druskos ir minkykite stebekite kad tesla nebutu per skysta jei skysta idekite dar miltu. dubeni su tesla uzdenkite 20min. kol pakils po to kai praeis 20min vel paminkyti ir palikti dar 20 min, po to kociojame dideli blyna ir pasiemus lekste ispjauti lektes formos rutuli. ant lekstes skritulio tolygiai paskirstykite mesos idara perlenkite pusiau ir su sakutes galu suspauskite krastus. ir kepkite aliejuje geriau aliejaus piti tiek kad apsiaumtu ceburekus nes jie tolygiai apkepa. SKANAUS;)

22. Feb 2012, 01:09

As zinau labai paprasta koldunams arba ceburiekams tesla. Kadangi man paciai labai nepatinka terliotis su tesla,o ypac deti miltus kol ta tesla nelips prie ranku. Narsydama internete radau toki teslos recepta: 3 stiklines miltu, 3 saukstai aliejaus, 1 stikline verdancio vandens. Dar galima deti prieskoniu arba druskos. As darydama tesla nedejau nieko, nes idara dariau su daugiau prieskoniu. Taigi kai supilame miltus,i viduri supilti alieju,ji pamaisyti su miltais ir tada pilti verdanti vandeni. Stikline verdanciam vandeniui patartina imti ta pacia i kuria buvo pilami miltai,kad nebutu per daug ar per mazai vandens. Is pradziu viska minkykite su saukstu,o jau kai matysite,kad sauktu nebeiseina minkyti su rankom. Viskas puikiai issiminko per keleta minuciu,nereikia deti jokiu miltu,nes tesla ir taip nelips prie ranku. Tesla reikia palaikyti apie 30min,bet geriausia vis apversti,nes kai kur buna slapia ir po to limpa. Jei ceburiekam tesla daroma geriausia palaikyti para,bet as kepiau ta pacia diena ir man skonis nesiskyre ar palaikius ar ne. Idara daryti galima bet koki,as darau arba su grybais arba su kalakutienos farsu. Tikrai skanu ir paprasta. Ismeginkite

10. Dec 2011, 18:51

😀

10. Dec 2011, 18:14

as tai darau i tesla dedasi 1 kiaušinis,druskos,1 sauksteli,sodos,kefyras,miltai,soda nugesinu su trupuciu kefyru,kefyra ir miltus dedu is akies.Ir labai skanu man tai labiau patinka su daržovėm ceburekai😀

laurora laurora 16. Mar 2011, 17:58

gal. tokia trapi, traskanti tesla 😀

16. Mar 2011, 16:25

aš ir darau tarybinius, labai skani tešla, tik degtinės nededu. miltai įberiami į verdantį vandenį, čia panašiai kaip plikytų sausainiukų pradžia, gal todėl tas skonis toks ir būna, nes užsiplikina 😀

laurora laurora 11. Mar 2011, 11:59

kur as darau, tai teslos sudetis is miltu, kiausiniu, vandens, trupucio aliejaus ir degtines

11. Mar 2011, 11:09

mano mama gamindavo tokius laaaabai paprastus,bet 👍 skanius tai teslai naudodavo gazuota mineralini vandeni,druska ir miltus,o idarui kotletine mesa su sultiniu 😀 ir as tokius darausi, paprasta ,pigu , o viduje daug sultinio ,o pati tesla isiputus ir traski 😉

laurora laurora 10. Mar 2011, 23:12

internete radau. Dabar tik produktus atsimenu,bet kiek det,neatsimenu.

07. Mar 2011, 07:19

koks tarybiniu receptas?

laurora laurora 06. Mar 2011, 23:23

as tai tarybinius gaminu. nereikia vargt su mielem, nes tas laukimas, kol pakils tesla... ne man tikrai 😃

05. Nov 2009, 14:58

i kopustus suvyniotos darzoves labai skanu

05. Nov 2009, 14:44

ir as is mielines teslos gaminu,man skaniausi,o kas is svieziu kopustu?

05. Nov 2009, 09:05

oj mamytes kiek as turiu tu receptu ir visus isbandziusi labiausiai man patiko patiekalas is svieziu kopustu

05. Nov 2009, 09:04

man gaunasi 12

04. Nov 2009, 15:53

reiks butinai pabandyt 😀 as truputi kitaip gaminu

04. Nov 2009, 14:00

linuke o kiek mazdaug cebureku gaunasi?

04. Nov 2009, 13:35

Reikes:

*500g. kiaulienos farso
*2vnt. svogunu
*110ml. vandens (griau virinto salto)
*vistienos sultinio 1kubeli
*druska pagal skoni
*juodieji,kvapieji pipirai, pagal skoni
*750g. kvietiniu miltu
*40g. svieziu mieliu
*600g. pieno
*5g. cukraus(1 arb.saukstelis)
*aliejaus kepimui

Rduosimas:
Įdarui:
nulupkite svoguna, supjaustyti mazais kubeliais, sumaisyti su farsu. į farsa supilti vandeni, sutrupinkitevistienos sultini, iberkite druskos, pipirus ir geri ismaisyti, idara ideti i saldytuva kol pasiruosite tesla.
Tesla:
apie 120ml. pieno pasildykite ir iberkite cukraus sudekite mieles ir gerai ismaisykite kad neliktu mieliu gumuleliu. i dubeni idekite miltus supilkite mieliu misini likusi piena , iberkite ziupsneli druskos ir minkykite stebekite kad tesla nebutu per skysta jei skysta idekite dar miltu. dubeni su tesla uzdenkite 20min. kol pakils po to kai praeis 20min vel paminkyti ir palikti dar 20 min, po to kociojame dideli blyna ir pasiemus lekste ispjauti lektes formos rutuli. ant lekstes skritulio tolygiai paskirstykite mesos idara perlenkite pusiau ir su sakutes galu suspauskite krastus. ir kepkite aliejuje geriau aliejaus piti tiek kad apsiaumtu ceburekus nes jie tolygiai apkepa. SKANAUS😉