Cezario pjuvis? ar paciai ?

04. Dec, 11:25 Lukunia9 Lukunia9

Laba. Kaip manote , kaip geriau gimdyti? Gal kuri yra uz CP?  o gal labai pries? Ar kuri nors planini cezari daresi? O gal yra kurioms dare du kartus CP, ir kaip po antro viskas gijo?

05. Dec 2013, 20:33

Negali taip būt, nes pirmas jau seniausiai sugijęs 😃

Lukunia9 Lukunia9 05. Dec 2013, 20:30

Vistiek 😀 po to 😃

05. Dec 2013, 20:21

Gi narkozę duoda 😃

Lukunia9 Lukunia9 05. Dec 2013, 19:11

o tj turbut dvigubas skausmas😃

05. Dec 2013, 16:49

Pjauna per tą patį, kiek žinau.

Lukunia9 Lukunia9 05. Dec 2013, 16:29

O pjauna ten pat ar kita daro pjuvi?

05. Dec 2013, 13:32

Mano atveju rekomendavo pastot ne anksčiau nei po 1,5 m., bet mes bandėm anksčiau, po tiek gydymų netikėjau, kad pavyks apskritai, bet pavyko. Gyd. sakė, ka viskas ok, randas gražiai sugijęs. Kol kas nieko nejaučiu, nors mums dar tik beveik 13 sav.

Lukunia9 Lukunia9 05. Dec 2013, 12:03

Tj o taip galima? Greit po cp pastot? Neissitampo pjuvis?

05. Dec 2013, 11:56

Mes po 8 mėn. jau pradėjom planuoti kitą lelių ir po 1 m. pastojau nuo cp. Aš pjūviui naudojau spec. priemonę, tikrai padėjo, o dabar rando net nematyt.

Lukunia9 Lukunia9 05. Dec 2013, 11:10

Vajetau.man iki siol pilvo paliest neeina 😃 as ir pati ziurejau leliu bet per lb dideliusskausmus.. net kraujas ejo is pjuvio .. kj prisiminsiu kaip ilgai gijau tj sokas.nezinau ar drysciau pokol kas apie antra leliu pagalvot

05. Dec 2013, 11:02

Aš po cp gijau labai greitai. Po savaitės iš ligoninės išėjau lyg niekur nieko, jautėsi tik tempimas, mergaite rūpinausi pati po paros laiko, kai jau galėjau keltis. Po 6 sav. laiko apžiūrėjo gyd. ir sakė, kad galiu net sportuoti, nes esu visiškai sugijus, maigė pilvą visaip, o aš nieko nejaučiau 😀 Aišku, pilvo apačia nejautri buvo pora mėn., bet skausmo jokio.

Lukunia9 Lukunia9 05. Dec 2013, 10:57

Bet ten juk kazkaip dar vidiniai siulai turi uzgyti.. tj man patare labai atsargei su presu

05. Dec 2013, 08:20

Pirma virs 4 kg pagimdziau pati, antras buvo cp, nes buvo vaikas skersai, buvo suplanuotas cp, bet padare keliom dienom anksciau, nes vandenys nubego. As uz gimdyma paciai, labai skiriasi savijauta po naturalaus ir po cp, nors ir nebuvo labai baisu po cp, bet po naturalaus gidymo jauciausi geriau. Ugnepo 6 menesiu, jau gali drasiausportuot, man po 4 leido pilnu tempu pilva treniruoti 😀

Lukunia9 Lukunia9 05. Dec 2013, 08:06

Man dare CP nes vaikelis didelis buvo. Ir tikrai vaikui 8men o pilvo apacios dar negaliu paliesti , labai nemalonus jausmas.

05. Dec 2013, 00:36

Pirma gimdziau naturaliai, antra buvo planinis cp. Geriau buciau galejus gimdyti pati,nes zinojau kada cp darys tai pries tai kelias naktis nemiegojau, labai nervinausi. Po cp prastai jauciausi,nes vaikui pravirkus as net paimti negalejau turejau nuolat spaudziot mygtuka seselem. Man geriau naturaliai,nes ta pacia diena viskas buvo gerai,o po cp savaite kol atsigavau. Sunku buvo rupintis vaiku, kai pati sunkiai vaiksciojau,vis rinktis kaip sesti reikejo. Ir dabar praejus 6men man baisu paliesti ta randa ir pradeti atsilenkimus daryt,kad neplysciau.

05. Dec 2013, 00:25

Tiesa, aš Delfi skaičiau apie cp, ten tik faktai, nelabai atitinkantys tikrovės, man nepasiteisino visiškai niekas, iš komentarų supratau, kad daugeliui.

05. Dec 2013, 00:23

Sveika, gimdyti reikia taip, kaip rekomenduoja medikai - jei reikalingas cp, tai tam ir neprieštarauti. O šiaip aš tik už natūraliais takais gimdymą.
Man darė planinį cp dėl sėdyninės pirmeigos. Šiaip norėčiau antro cp, nors jis man gręsia 80%, bijau galimų gimdos plyšimų (turėjau 4 gimdos operacijas ), tačiau ta 20% medikai palieka natūraliems takams sakydami, kad jei pliš gimda, tai ją šalins. Visai neguodžia, dėl to noriu ir antro cp, o kaip bus, tai bus matyt 😀

04. Dec 2013, 23:29

as tik uz naturalu gimdyma,jeigu nera jokiu komplikaciju ir daktarai nenustato kad butinas CP tada gimdk pati.Pirma vaikeli gimdziau pati ir antra tikiosi irgi pati pagimdysiu.Kazkur delfi netgi nesenai skaiciau apie CP,gali paieskoti.idomiai aprasyta