Čiužinys: koks ilgaamžiškesnis

29. Mar, 02:39

Kiek laiko tarnauja Jūsų čiužinys? Ilgamžiškesni spyruokliniai, viskoelastiniai ar kiti dar ? Pas mane namie buvo spyruoklinis, tai per penkis metus susidėvejo. tada pakeičiau į poliuretaninį kažkur ketverti metai tarnauja. Buvau parodoj pabandžiau dar minkštesnį. Noriuuu ir mąstau... Gal kas pasidalins savo patirtimi

yoko yoko 30. Jun 2017, 03:25

Poliuretaniniai geriausi savo komforto / kainos / ilgaamžiškumo santykiu. Spyruokliniai gyvuoja trumpiausiai, ypač jei yra kas ant jų pašokinėja. 😀 Nors kai rinkomės čiužinį, teko išbandyti kelis su "pocket" spyruoklėmis, kurie labai patogūs pasirodė, tačiau atsisakėm minties pirkti, nes vis tik spyruoklinis ir kaina nemaža. Ir anksčiau ar vėliau juose užsiveisia dulkių erkutės. Kadangi laikas spaudė, miegoti ant kažko reikėjo, nusipirkom tiesiog Dormeo čiužinį, nes nereikėjo nei laukti kol pristatys, nei papildomai mokėti už pristatymą, parsivežėm patys golfo bagažinėj. Šiaip planavom kad bus laikinas sprendimas, keliems metams, kol rasim kažką geriau, bet net neieškom, nes šitas kuo puikiausiai tinka ir patinka. 😀

29. Mar 2016, 20:58

Dormeo. Mes naudojam jau trečius metus, labai patinka, vyro tėvai dormeo jau gal dešimt metų turi. Tas užvalkalas matosi kad pasidėvėjęs, bet šiaip pats branduolys - labai geram stovy, kaip po tiek laiko ir kasdienio naudojimo.

22. Dec 2014, 16:28

Aš išbandžiau šitą http://miegocentras.lt/ciuziniai/ciuzinys-muza---?c_id=9&s_id=11&p_id=483. Tikrai kokybiškas, patikimas, o ryte pabudus niekados nesijaučiu pavargusi. Spyruokliniais čiužiniai jau nepasitikiu. Lateksinis nėra nei per kietas nei per minkštas, toks tikras aukso viduriukas.

29. Mar 2013, 14:39

Kiek laiko tarnauja Jūsų čiužinys? Ilgamžiškesni spyruokliniai, viskoelastiniai ar kiti dar ?
Pas mane namie buvo spyruoklinis, tai per penkis metus susidėvejo. tada pakeičiau į poliuretaninį kažkur ketverti metai tarnauja. Buvau parodoj pabandžiau dar minkštesnį. Noriuuu ir mąstau... Gal kas pasidalins savo patirtimi