Cosmopolitan + Ji žurnalų skaitytojos ;)

20. Apr, 11:30

Ar yra mamyčių mėgstančių šiuos populiarius leidinius ? Aš skaitau, dalyvauju konkursuose, randu gerų idėjų :)

11. Feb 2011, 20:10

Anksciau pries vedybas ir leliuka, buvau didele cosmopolitan gerbeja kiekviena zurnala pirkdavau, dabar kazkodel labiau patinka, Edita, Laima,Tavo vaikas,Mamos zurnalas, matyt subrendau😃

24. Aug 2010, 19:22

Labai megstu JI, patinka didzioji dalis straipsniu, praleidziu tik kur apie visokias zvaigzdes raso, nes nemegstu dometis svetimais gyvenimais, pirma savo reik susitvarkyti 😉 bandau ir konkurseliuose dalyvauti, tik deja... Dar labai megstu mokslinius tokius kaip GEO ir NATIONAL GEOGRAPHIC super, Geo pernai net gavau prenumereta gimtadienio proga dovanu. Tai kas menesi tik gavus zurnala dingdavau is artimuju akiracio.

17. Jun 2010, 21:34

pritariu juratux tau kad rimstesniem zurnalam paskaityt pritruksta ir laiko ir kartais pinigu 😀) mano pagrindiniai skaitomiausi JI ,COSMO, ir ZMONES . 😀

14. Jun 2010, 10:11

Joy dar kartais prigriebiu 😀

14. Jun 2010, 10:10

as tai skaitau ji, cosmo,geri patarimai, 😉 rimtesniems laiko truksta 😀

31. May 2010, 23:18

Tikrai geras ir nebrangus JI zurnalas,laukiu kiekvieno pirmadienio,kad galeciau ji nusipirkti!tikrai yra apie ka paskaityti!

27. May 2010, 23:30

kiekviena pirmadieni nusiperku JI,jame yra daug naudingos informacijos,idomu paskaitineti...

27. May 2010, 23:30

kiekviena pirmadieni nusiperku JI,jame yra daug naudingos informacijos,idomu paskaitineti...

28. Apr 2010, 20:53

Dalyvaujat JI konkursuos ? Šį mėn labai daug 😀

22. Apr 2010, 20:33

skaitau JI

21. Apr 2010, 13:47

seniau dažnai skaitydavau ir Ji, ir Cosmopolitan...tačiau pastaraisiais metais laiko likdavo tik Žmonėms (gandams visiems sužinoti 😀 ), o dabar skaitau Mažylį, kartais Žmones, rankdarbių žurnaliukus, o daugiau straipsnius internete iš lrytas.lt, alfa.lt, delfi.lt. moteris.lt

21. Apr 2010, 10:48

Aš ir kurį laiką nebeskaičiau laiko neturėjau, nors ir db jo neperdaugiausiai, bet atrandu laiko ir paskaitinėti, kai pvz važiuoju kur toliau 😀 Taip, receptukų neblogų būna 👍 O aš ne tik skaitau, bet ir konkursuos dlyvauju, kartaius ir pasiseka 😀 O moksliniai žurnalai, žinoma gerai, tačiau kai ištisai prie knygų sėdžiu ir "kalu" mokslus tad šie žurnaliukai padeda pravėdint galvelę 😉

21. Apr 2010, 08:52

as is ji issikerpu visus receptus ir butinai pirmadieni perskaitau meiles istorija😀

20. Apr 2010, 23:30

Ar yra mamyčių mėgstančių šiuos populiarius leidinius ? Aš skaitau, dalyvauju konkursuose, randu gerų idėjų 😀