Dantų gydymas nėštumo metu

10. Jan, 12:40

Sveikos mamytes. Turiu tokia problemele, dantu problemu iki nestumo neturejau, bet pastojus reikalai tapo gerokai prasesni. Mane gydanti daktare gyde kiek galejo, bet viena dantuka teks raut po gimdymo. Deja dabar 35 savaite ir tie vaistai su laikina plomba nepadeda, danti skauda nenormaliai. Kaip manot ar dabar galima butu kreiptis i gydytoja del kitu vaistu uzdejimo ar tolesnio gydymo

ErnVai ErnVai 28. Mar 2020, 16:01

Sveiki! Kreipiuosi į moteris, kurios šiuo metu laukiasi. Atlieku anoniminę apklausą savo bakalauro darbui. Kviečiu užpildyti klausimyną, man labai reikalinga Jūsų pagalba! Užtruksite vos kelias minutes. Nuoširdžiai dėkoju už Jūsų atsakymus!
Prieiga į apklausą: https://apklausa.lt/f/nesciuju-subjektyviu-nusiskundimu-ir-elgsenos-susijusios-su-burnos-sveikata-5nxn6gg/answers/new.fullpage

Milda18 Milda18 15. Sep 2018, 15:28

Aš su savo pirmuoju turėjau irgi problemų. Dar laukiantis buvo pradėję labai gesti, skaudėti, reikėjo taisyti, nors prieš tai keletą metų neteko lankytis pas dantistę. Tai gerai, kad pakliuvau į geras rankas http://koa.lt/ Sutaisė ir tada kelis kartus lakavo, tai labai padėjo. Dabar planuoju antrą, tai jau žinau, kad vėl lakuosiu 😀))

rita999 rita999 10. Sep 2018, 15:21

Kodel nestumo metu dantys taip genda, ogi vaikelis daug kalcio pasiima, mama atiduoda, negi <a href="https://sypsenosakademija.lt/">stomatologas</a> apie tai nepapasakojo ?

11. Jan 2013, 22:16

silvijana gerai parasei apie tuos medzius 😃 na pas mus seimoj tikrai visu dantys genda.mano vieninteles visi sveiki

11. Jan 2013, 20:55

Ali, nes nėštumo metu viską "ištraukia" vaikelis 😀 Spurga, valymas nepadės, jei dantims trūksta vitaminų. Pas mus giminėj visi silpnų dantų, o aš medžius galiu graužt ir bus sveiki dantys, kaip aš juokiuosi 😃

11. Jan 2013, 20:44

na kiek as zinau ir kiek mama sake atseit vaikas ima visus is musu vitaminus ir kalci berods labiausiai...na bet nezinau kiek cia tos tiesos...stengiuos valyti ir su siulu ir su dantu pasta ir su burnos skysciu skalauti dantis kazkaip nesinori 23 buti su vetimais dantim arba is vis be ju...dar daug kas sako kad genai daug ka lemia gal pas jus ali seimoj visi sipriu dantu yra....?

11. Jan 2013, 20:37

nekas.o kodel butent nestumo metu jie taip genda?

11. Jan 2013, 20:28

mano sesuo puse dantu neteko kol 4pagimde☹

11. Jan 2013, 20:24

na tada man kolkas pasiseke.kad tik neprisisnekejus ir kita nestuma kad tik visi nesugestu 😃

11. Jan 2013, 20:20

Ali, taip.

11. Jan 2013, 20:15

as pamenu mokykloje duodavo lapeli profilaktiskai pereiti per visus gydytojus.kai nueidavau pas dantiste ji sakydavau ko cia atejau 😃 o tai nestumo metu daugumai moteru dantys genda?

11. Jan 2013, 18:56

per tris nestumus tik 4dantis uzbliombavo,kai nuejau su sunum nescia ir pienini paskutini istrauke dar dantiste juokes sunui dygs dantys kartu su mama,panasiai ir buvo,kai dukros laukiausi pries 3metus nuejau rado viena sugedusi uzbliobavo ir viskas ir dabar nuejau rado viena sugedusi...ir viena pradejusi protini dygti sukirmijusi,bet taip idomiai vos isdygo ir sukirmyjo...o kiti trys protiniai sveiki....

11. Jan 2013, 18:19

Man paauglystėj buvo sugedę keli dantys, tai plombavo, o daugiau nieko, su visais savais vaikščioju 😃 Nueinu kas keli metai profilaktiškai pasirodyt ir tiek 😀

11. Jan 2013, 13:59

man dar neikarto nera sugede o tai reiskia neikart ir netaisyta 😀 neikarto nerauta,ir jokiu ploksteliu nenesiojau 😀 turiu tik vienintele problemele tai akmenys kuriuos dantu higieniste reguliariai nuvalo

10. Jan 2013, 22:32

Man apskritai dantys genda retai.

10. Jan 2013, 20:54

kaip gerai kad negedo dantys nestumo metu 😀

10. Jan 2013, 14:55

Aciu. jau uzsirasiau pas ja 😀

10. Jan 2013, 13:34

man 39 sav bet kiekviena savaite einu pas dantiste kad pakeistu vaistus, tai juk nekenkia vaikui, o va kad tu kenti skausmus dantu tai yra tikrai negerai, geriau nueik pas savo dantiste ir ji tikrai tau pakeis vaistus.

10. Jan 2013, 13:22

Dantis nėštumo metu būtina gydyti ir geriausiai patars gyd.

gintarerei gintarerei 10. Jan 2013, 13:10

manau geri odontologai zino ka daryti, todel kreipkis i juos ir jie patars. Mano odontologe labai puikiai zinojo ka daryti kiekvienu nestumo menesiu ir zino ka daryti dabar, kai maitinu krutimi. Sekmes!

10. Jan 2013, 12:40

Sveikos mamytes. Turiu tokia problemele, dantu problemu iki nestumo neturejau, bet pastojus reikalai tapo gerokai prasesni. Mane gydanti daktare gyde kiek galejo, bet viena dantuka teks raut po gimdymo. Deja dabar 35 savaite ir tie vaistai su laikina plomba nepadeda, danti skauda nenormaliai. Kaip manot ar dabar galima butu kreiptis i gydytoja del kitu vaistu uzdejimo ar tolesnio gydymo