Dovanos krikštatėviams

03. Jul, 10:49

Liepos pabaigoje krikstysime dukryte. Ta proga noretume krikstateviams ka nors padovanoti. Kriksto tevai is skirtingu seimu, tad reikes dvieju dovaneliu. Kokiu turite ideju, mamytes?

17. Feb 2016, 15:55

Visada nustebina unikalios dovanos su savo nuotraukomis. Butinai isbandykite http://www.printagram.lt/lt/

16. Mar 2014, 15:30

Norečiau pasiulyti Sages angeliuksu su užrasai Kriksto tevliams, spalvos gali buti kitokios . Pirmuosius rozantelius - vaikuciams , Raktu pakabukas - Senliams/Mociutems. Viska gaminu pati , del kainu ir pavydzeliu auryte3@gmail.com

06. Sep 2012, 11:13

mes tai padovanojome puodukus su nuotraukomis kriksto mamai su mazyle ir jos nuotrauka ir parasiau kriksto mamai o teveliui su mergyte ir jo foto ir parasiau kriksto teveliui 😀 labai patenkinti gales gerti kiekviena ryta kava ir matyti mazaja😀))

07. May 2011, 02:20

super gera ideja

07. May 2011, 02:19

super gera ideja

07. Apr 2011, 17:35

stai kokia dovanele padariau busimiems kriksto tevams 😀

05. Jul 2010, 19:34

faina manau tokia dovanele ir tikrai ne eiline 😀

05. Jul 2010, 16:16

o gal patiktu berniukui stebuklingas puodukas 😀 visas juodas, o kai uzpilamas karstas vanduo pasidaro baltas ir atsiranda nuotraukele 😀 👍

05. Jul 2010, 12:28

nznau is kur tu lieposmamyte,bet pas mus siauliuose sidabrui 70% nuolaida.savo duktereciai krikstynu proga pakabuka nupirkau su zodiako zenklu.paaugs gales nesioti.juk tai turi isliekamaja verte,tai investicija.

05. Jul 2010, 12:05

liepos mamyte,o tu marskinelius su jo atvaizdu uzsakyk,ir uzrasa koki vaikiska idomu 😀 as savo duktereciai gimtuviu proga sliauztukus nupirkau,nunesiau ir uzrasa ant nugarytes uzdejo "kai uzaugsiu busiu paneale".ir internete radau su gimtuviu proga vaiko laiska tevams,atspausdinau ant balto lapo,priklijavau kaspineli ir i dideli nuotrauku remeli idejau.tai pravirkdziau tevus.

05. Jul 2010, 12:00

mes krikstydami darem mazyte vakariene,kadangi svente buvo dviguba ir pirmasis gimtadienis ir krikstynos visi buvo savi:seneliai,kriksto tevai,mes ir mano broliai,bei vyro broliai.manau to pakanka.niekada nekviesciau mamos ar tecio puseseriu,pusbroliu,ar mano seneliu broliu ar seseru.vaikucio svente tai ne visos gatves girdymo maratonas.

05. Jul 2010, 11:37

as tai pries pinigu dowanojima, tada jau geriau dovanu ceky, as zinau kaip su tais pinigais buna, teweliai juos isleidzia, ne tam kam skirta 😃

05. Jul 2010, 00:01

ir žinoma garbės raštus

05. Jul 2010, 00:00

vaikiško šampano su krikštadukros nuotrauka

04. Jul 2010, 23:56

As tai savo vaiko krikšto tėveliams dovanojau vat tokius įsakimus

04. Jul 2010, 23:23

tai tas berniukas kuriam 6m., bus Tavo krikstasunis?mmm, sunku tokio amziaus berniukui kanupirkt ....

04. Jul 2010, 22:57

*buvom

04. Jul 2010, 22:57

na nesigincysiu, del tu baliu darymo, niekas nzn mano situacijos, buwo werciami westuwes keltt puota, db tas pats su krikstynom, nusispjowiau 😀 darysiu taip, kaip as noriu 😀

04. Jul 2010, 19:08

mes uz menesio krikstysim sunu,po truputi ruosiam dovaneles 😀 labai fainu ideju cia perskaiciau 😀 Ipac dovaneles seneliams tai super 😀

04. Jul 2010, 18:57

O man krikštynos- tai ne tik vaikučių šventė, bet ir tėvelio.Nieko baisaus nematau, kad taurelę išgeria.Čia, aišku nekalbama apie nusigėrimą iki žemės graibymo...

04. Jul 2010, 18:46

nu kazinau... man tai pavyzdziui vaiko krikstynos svente... kuria reik dziaugtis, o ne papietauti keliems zmonems ir viskas... bent atsiminimas lieka iamzintas sventes grazios, juk smagiau kai daugiau tam pasiruosimo idedi, organizuoji, kuri del vaiko sventes... 😀

04. Jul 2010, 18:43

Kai kalbos baigiasi, tai laikas skirstytis 😀

04. Jul 2010, 18:42

o kai daugiau zmoniu tai galima ir pazaisti ta proga ir vaiku gi buna tose krikstynose ne tik suauge visi

04. Jul 2010, 18:41

😃 pasidziaugti ir daug zmoniu gali, ne du ar keturi, koks idomumas keliems? 😀 sedi ir ziuri i sienas, kai kalbos baiges...

04. Jul 2010, 18:01

Alkoholis suaugusiuju baliuj, o ne vaiku. Todel ir mazute svente, kad tie keli zmogiukai dziaugtusi vaiku ir jiems nebutu liudna be alkoholio.

04. Jul 2010, 16:17

Nu ,nežinau, jeigu jau susirenka apie dešimt svečių, tai jau balius.O kuris lietuvis baliuj nevartoja alkoholio?😀Aišku, nebūtina, iki žemės graibymo.Bet be jo irgi liūdna...

04. Jul 2010, 15:35

nu pas mane buvo apie 20zmoniu, issikirstem apie 24val, aisku isgerti truputi ne nuodeme ir nieko blogo, bet kai kiaulem prisilakti per tokia svente tai kazinau... 😀

04. Jul 2010, 15:31

Nu siaip, kai dideli baliu organizuoji, tai be alkoholio reta svente praeina. O vaiko svente su alkoholiu man nesuderinama. Pries metus buvom krikstynose, kur buvo apie 30 zmoniu. Visa svente truko iki 3 val. nakties, kai tuo tarpu vaikutis jau 9 val. miegojo. Cia skaitosi taip visi dziaugesi vaikuciu, kad net issiskirstyti nenorejo 😀

04. Jul 2010, 14:25

o zivile kaip tik tie isakymai kuriu manes prasiai 😉

04. Jul 2010, 14:24

auksiuke nu kazinau... 😃 ziurint kaip tu ta svente supranti 😃 jai supranti susirinkima pagerti tai jo tada viskas uzmirstama, net susirinkimo esme 😃
pvz. pas mus krikstynos buvo normalios, zmoniu ir normaliai buvo... ir tikrai nieks vaiko neuzmirso, zaidem zaidimus, su vaiku visi pasibuvo, super svente buvo 👍 o seneliams dovaneles, nes tada sakoma tampama tikrais seneliais kai vaikas pakrikstyjamas, cia is seniau yra taip sakoma... o kriksto teveliams dovaneles, nes norisi atsidekoti, kad sutiko buti kriksto teveliais, juk cia didelis pasirinkimas... ir visi i tai savaip ziuri 😀

1 2