Fotokalendoriai - kas gaminote?

08. Jul, 08:34

Sveikutes, pradedu nauja tema, nes siandien pastebejau, kad picturehappy.lt nuolaidos kalendoriams 40% Noriu padovanoti mociutei gimtadienio proga su musu seimos nuotraukomis. Tik galvoju koki geriau daryti - pakabinama ar stalini... Jei pakabinama - tai kokio dydzio - gal padetumete man issirinkti? Gal kas jau ten gaminotes, ar galima pradeti kalendoriu nuo kokios nori datos? Tai vat tiek klausimeliu - lauksiu pagalbos....

18. Mar 2011, 11:31

Na siandien pasiemiau ir fotoknyga is picturehappy.lt - kokybe nenusivyliau, tik gal siek tiek per plona pasidariau - kita karta darysiu su daugiau puslapiu..

15. Dec 2010, 16:28

as zadejau pakabinamus dovanoti, bet dovanosim mazesnius pastatomus, metaliniame remelyje 😀 super atrodo 😀

15. Dec 2010, 16:24

Aš irgi iš picturehappy.lt kalendorius dovanoms užsisakiau, seneliams per Kalėdas dovanosim. Greitai padarė, ir kokybe esu labai patenkinta😀

15. Dec 2010, 13:41

kuku 😀

08. Dec 2010, 11:20

Na kaip kuryba mamytes sekasi? As jau dovanomis apsirupinau 👍

02. Sep 2010, 22:57

Na ka, nauja akcija pas picturehappy.lt - pradejau gaminti fotokalendorius Kaledoms 😛 Zinau, kad anksti, bet uztat kokia puiki ir nebrangi dovana bus! 😉

27. Jul 2010, 22:24

Na issiaiskunau. Pasirodo ne tik nuo kurio menesio nori, bet gali pasirinkti ir kiek nori menesiu, tai padarem 15 menesiu 😀)) Picturehappy.lt kokybe likau labai patenkinta - pakabinom pas mociute kaime, ir pazymejom visu gimtadienius, kad nepamirstu 😀))

08. Jul 2010, 10:07

As picturehappy gaminausi foto knyga. O jauciu nuolaida kalendoriams todel, kad jau metai ipuseje ir nelabai kas gaminasi. Na nebent galima nuo norimo menesio.

08. Jul 2010, 08:43

as ir labiau linkus i knyga, kaip tik darysim dovanu i ispanija siust ir buten picturehappy.lt taip pat nuolaidas daro joms. Kalendoriniai metai baigsis ir teks nukabint kalendoriu, o knyga visada galesi pasiimt pavartyt....

08. Jul 2010, 08:36

mes seneliiam darem seimos knyga superine dovana,o kalndoriu tai tik nuo skonio priklauso,jei pakabinamas tai didesnis tada manau

08. Jul 2010, 08:34

Sveikutes, pradedu nauja tema, nes siandien pastebejau, kad picturehappy.lt nuolaidos kalendoriams 40% Noriu padovanoti mociutei gimtadienio proga su musu seimos nuotraukomis. Tik galvoju koki geriau daryti - pakabinama ar stalini... Jei pakabinama - tai kokio dydzio - gal padetumete man issirinkti? Gal kas jau ten gaminotes, ar galima pradeti kalendoriu nuo kokios nori datos? Tai vat tiek klausimeliu - lauksiu pagalbos....