Gyvybės draudimas

14. Jul, 10:07

noriu apdrausti savo berniuka. koki draudima jus pasirinkote?

Kristina098 Kristina098 03. Mar 2020, 16:00

Sveiki tėveliai! Dirbu įmonėje Compensa Life. Esu Kristina - draudimo konsultantė.
Kviečiu tėvelius pasikonsultuoti Vilniuje, mūsų ofise, apie kaupiamąsias sąskaitas vaikučiams ir draudimą nuo traumų,kurio kaina,turint kaupiamąją sąskaitą tik 5-7€, draudimą turime plačiausią šalyje, apimantį net nago plokštelės pažeidimus ir nuo be galės kitų traumų. Konsultacija nemokama !
Mano tel.nr. +37067083398

luksed15 luksed15 17. Oct 2019, 09:22

Ar jūs suprantate kam reikalingas šis draudimas ir kokiu principu jūsų pinigai yra investuojami? Jeigu ne,siūlau visų pirma pasiskaityti https://verslosritys.lt/category/draudimas/

Simutia_B Simutia_B 21. Jan 2019, 18:35

Jau penktus metus dirbu su finansais ir po Naujųjų Metų sulaukėme labai daug skambučių ir žinučių su klausimais apie reformas ir mokestinius pasikeitimus nuo 2019 metų.

Iki vasario pabaigos vykdysime nemokamas individualias konsultacijas:

✔ II pakopos pensijų reforma (sąlygos, kaip prižiūrėti - kaupti, stabdyti, nutraukti?);

✔ Taupymo būdai Lietuvoje (Europinis studijų krepšelis vaikams, pensija, būsto paskolos trumpinimas - sąlygos, turimų sutarčių priežiūra, mokesčių lengvatos);

✔ Mokesčių ir išmokų pasikeitimai nuo 2019 metų;

✔ Gyvybės draudimas, traumų dėl nelaimingų atsitikimų, kritinių ligų draudiminės apsaugos, kurias ilgainiui gaunate nemokamai;
✔ Neprižiūrėtų, neaiškių Jūms sutarčių konsultavimas.

Individualiai nemokamai konsultacijai galite užsiregistruoti el. paštu konsultacijosfinansu@gmail.com , parašykite savo vardą, telefono numerį - susisieksiu ir paskirsiu susitikimą prie kavos puodelio Jums patogiu metu

kempiniuke11 kempiniuke11 12. Aug 2018, 19:17

Siūlau eiti čia https://www.118.lt/imones/gjensidige-draudimo-ab-vilniaus-klientu-aptarnavimo-skyrius/7590790. Iš kiek pažįstamų girdėjau atsiliepimus, tai čia gaudavo geriausius pasiūlymus 😀

meta meta 18. Jul 2018, 18:25

Sveiki, norime apdrausti visa savo seima nuo nelaimingu atsitikimu. Kur geriausia kreiptis? Gal kokiu akciju zinote, kai visai seimai draudziantis taikoma nuolaida?

17. Dec 2014, 11:43

Sveikutės, aš tai Lietuvos draudime, mačiau pas juos dabar akcija kažkokia, jei mažylis iki 12 mėnesių tai jie dovanoja draudimą jam nuo nelaimingų atsitikimų. Maniškiam jau virš metukų tai pavėlavom. :// Kiek Jūsų berniukui? Paskaitinėkite jų puslapy http://www.ld.lt/ jei dar nėra berniukui metukų ir jei ten nebus kokių papildomų sąlygų, tai manau puikus pasiūlymas. 😀

10. Nov 2014, 10:58

Labas rytas brangiosios mamytės, esu draudimo konsultantė, atstovauju kelis šimtmečius gyvuojančiai tarptautinei gyvybės draudimo kompanijai. Ir norėčiau suteikti Jums nemokamą finansinę konsultaciją apie kaupimą ateičiai, draudimines apsaugas Jums ir Jūsų šeimynai. Kas būtų aktualu jaunoms rūpestingoms mamytėms yra vaikučiams sukurta draudiminė traumos apsauga pieniniams dantukams iki 5 metų. Mes suteikiame ilgalaikes draudimo investicijas nuo gimimo iki brandaus amžiaus, lengvata 15% gyventojų pajamų mokesčio visam gyvenimui, ir dar daug kitų lankstaus draudimo produkto privalumų. Norinčioms susikurti saugią ateitį, ir sveiką šeimą kviečiu kreiptis į mane nemokamai konsultacijai pasikalbėti prie kavos puodelio.
Mano tel. Nr. 867622872
El. Paštas agne.zukauskaite@gmail.com
Agnė Klaipėda.

09. Nov 2014, 22:20

As apdraudziau savo berniuka Avivoje, ten draudimas ir kaupimas iki 19 metu ir tuos pinigelius paimti gales tik jis..moku po 130 i menesi..

09. Nov 2014, 17:38

Sveiki,
Šiuo metu rašau bakalaurinį darbą ir darau apklausą apie draudimo įmones Lietuvoje. Gal galėtume pagelbėti ir atsakyti į klausimus?
Čia yra apklausa: www.manoapklausa.lt/apklausa/615184415/
Iš anksto dėkoju😀

08. May 2014, 13:46

internete uztikau idomu portaliuka. https://brokeriai.eu maloni moteryte aptarnavo ir papasakojo smulkiai. ten daug kas priklauso.. kiek galite skirti kokiom sumom, kokios rizikos ir visa kita.. 😀 sekmes!

02. Jan 2014, 23:43

sveiki galiu suteikt informacijos apie gyvybes draudima bei pensiju kaupima :-) tikrai galima apdraust vaikus ir visai maziukus ir sukaupti prie to paties mokslams ir kt. dabar yra atsirade ivairiu pasiulymu ir jie yra tikrai geri :-) jei kam bus idomu atsakysiu i jusu klausimus 862715621 :-)

16. Jul 2010, 09:44

tovera- manau reiktu i pati ErGO kreiptis, nes as savo mergina 2 m. apdraudziau.

15. Jul 2010, 23:23

skaiciau skaiciau apie ta ergo studiju draudima, ir kaip radau kad tik nuo 14 metu vaikus draudzia labai susiveliau ☹ mum tik metukai .. ☹

15. Jul 2010, 19:04

mergaite- tai jau anksciau minejau, akd tu vadinasi esi apsidraudusi pensija+, o ne antros pakopos pensija. pensija+ galima pasiimti, ji kaip gyvybes draudiams panasiai.
Robke, nezinau, kokia minimali imoka. Ko gero 100 Lt. as pries 6 m. draudziau. mane labiasuiai suviliojo tai, akd mirties atvej udraudimas nenutruksta, o idejus apsauga galima vaika ir po mirties bent minimaliai aprupinti.
As kad ir turiu kreditine kortele, bet vaziuodama i kelione draudziuos papildomai, maza kas 😀 MAn patinka but visokeriopai apsisaugojusiai 😃

15. Jul 2010, 18:02

gal ne taip parasiau, turejau omeni kad kreditines korteles draudzia tik nuo nelaimingu atsitikimu o ne nuo ligos 😀 jei jau kasdien reiks eit i privacias poliklinikas tai turbut niekas nebepades 😃 tai jau tikrai kad visos darom kaip geriausia 😀

15. Jul 2010, 17:43

Oodetaa, o minimali suma turbūt ir yra 100lt, vaiko draudimui ? Sudominot su tuo, jog ne tik apdrausti eina, bet ir vaikui pinigai kaupias. Kiek domėjausi, tai skirtinguose vietose kiek skiriasi, įdomu kur geriausia. . .

15. Jul 2010, 17:30

nu jau nu jau.deja as pasirasiau sutarty,ir jai pasibaigus galima issiimti pinigus.mano yra pencija plius mirties draudimas...

15. Jul 2010, 17:28

Mergaite, dirbu banke, tikrai neissiimsi pinigu is pensija2, tik i kita pensiju kaupimo bendrove gali persivest. Si sutartis visam gyvenimui, t.y. iki penijinio amziaus, kada jau anuiteta galesi issipirkti.

15. Jul 2010, 17:21

privaciom pasitiki,o kas ne...na,bet tam reikia tureti daug pinigu...vienai apziurai ar dviejom tai nieko tokio,bet jei reiktu ten eiti kone kasdien.tuomet ir nuomone butu kita...

15. Jul 2010, 17:19

jo mes visi mokam daug valstybei,bet deja jos nedengia visu medicininiu islaidu,kaip draudimas.na cia galima ilgai diskutuot.bet kiekviena juk darom,kaip mums yra geriausiai.tad manau neverta😀

15. Jul 2010, 17:18

na jau na jau tovera,tikrai netiesa,jok tik kreditines korteles draudzia nuo nelaimingu atsitikimu.kas cia tokiu pasaku pripasakojo.yra skirtingi draudimai nelaimingiems atsitikimams.ir sumos milijonines...o del penciju,tai galima issiimti kada nori.tik reikes palikti maza daly bankui.as jau klausinejausi

15. Jul 2010, 16:39

na nelabai sutinku kad kreditines korteles keliones draudimo sumos juokingos, bet tik jos draudzia nuo nelaimingu atsitikimu, o jei man plauciu uzdegimas jau ne ju bedos, todel as ir draudziuos papildomai 😀 su tom pencijom, tai tikrai belieka laukti geresniu laiku, kitaip nebus 😀 o del tu ligu, tai moku didelius mokescius valstybei, kad suteiktu med. prieziura 😃 o ir siaip valstybinem poliklinikom nelabai pasitikiu 😉

15. Jul 2010, 16:37

na is pensija2 pinigeliu neissimsim. Taip kaip ir is Sodros neissimsim.
As pati savo ir vyro gyvybes draudimo imokas sustabdziau- draudimine apsauga islieka, tik tiek, kad administravimui atsiskaiciuoja is tu sukauptu lesu.

15. Jul 2010, 16:30

oodetaa as ta pati galvoju.jok isemus tuos pinigelius is taupomojo pencija,tai irgi nebutu protngai...juk galima taupyti ir issiimti kada tikrai prireiks...

15. Jul 2010, 15:34

Irma, gali kreiptis i bet kurio banko vadybininka, arba i draudimo kompanijos brokerius.

15. Jul 2010, 15:33

na del pensiju- tai manau tikrai nera blogas dalykas, ziurint i perspektyva- Sodros tuoj nebeliks, o susitaupyt dedant i kojine tikrai nepavyks, o jei kas men. detumet tuos pinigelius i banko saskaita, tai jei laikui begant nuvertes. As kalbu apie 2 pakopos pensiju fondus, kur ima imokas is musu pervedamu imoku Sodrai. mes ju juk naturoj paciupinet negaunam, tai kodel nepabandzius pataupyt. Is jusu parasymo suprantu,kad turit pasirasiusios savanoriko kaupimo pensija 3 pakopos. SEB'e ji vadinasi pensija+. Tai, kad imoku sumokkejote daugiau, o sukaupete maziau, naturalu, nes sumoketos lesos yra investuojamos i ivairiausius fondus. o pasauli gi apemusi gili krize. Ilgesnej perpektyvoj juk krize nesites visa gyvenima, ir tikrai islosim daugiau, nei tie, kurie visiskai nieko nekaupia del saves senatvej. Dabar pult atssiiminet pinigus butu visiskai netikslinga, tokiu atveju geriau jau susistabdyt imokas.

15. Jul 2010, 14:09

na su tom kreditinem,tai irgi.ar tu matei kokiom ten sumom tik apdrausta.as ir tokia turiu.bet apsidraudziau dar ir atskirai nuo visko

15. Jul 2010, 14:08

kelioniu draudimas,tai apdraudzia tik nutikimus kelioneje.del ligu jie neapdraudzia.reikalingas atskiras draudimas..

15. Jul 2010, 14:07

na pinigai atstos jei neduok dieve avarija ir butu reikalingi vaistai.ar liga kokia.juk viskas tiek kainuoja.as pvz jauciuosi saugesne,turedama draudima...

15. Jul 2010, 13:48

tai as sakau ta pati apie pencija 😀 mano ir vb 😀 o del atsitikimo, man pinigai neatstos vaiko jei jam kas pfiu pfiu atsitiktu ... nuo nelaimingu atsitikimu ir taip galima apsidraust, va tas studiju tai visai patiko 😀 siaip as draudziuos kelioniu draudimu, nes jau ilgai ne lt, ir dar yra stebuklingos kreditines, jos ir apdrausdzia visus seimos narius 😀

1 2