Išlaidos kosmetikai..

13. Jan, 10:57

20140113105649-50262.jpg

Sveikutes mielosios,

Sugalvojau toki dalyką ir galvoju gal neblogai būtų. Kad kekvieną mėnesį ar dažniau apkalbėtumėm savo kosmetikos pirkinių krepšelį ir kiek kiekvieną prekė kainavo ar bendra krepšelio kaina. Tuo pačiu aptarti vieną ar kitą kremą. Kaip sakant patarti viena kitai ir tuo pačiu matytumėm kiek kam išleidžiam juk kartais net perdaug išleidžiam ar nusiperkam to ko nereikia.

em1l1s em1l1s 03. Dec 2018, 18:40

Aš tai draugei nupirkčiau ką nors iš kokybiškos kosmetikos kūnui https://inbeauty.lt/manilla-kosmetika – tam nebūtina žinot koks jos odos tipas, ji tinkam visiems.
Man, pavyzdžiui, labai patinka Manilla kosmetika, kuri padeda išvalyti kūno odą be didelių pastangų.

rita999 rita999 13. Jun 2018, 10:43

siaip odai ir savo groziui neisleisi per daug,
jei aisku turi ka leisti, man labai patinka [url=http://www.mesoderma.eu/produktas/bcn-produktai/hialurono-rugstis-0-🤓skystis-priemone-nuo-rauksliu-drekinanti-priemone.163/]hialurono rūgštis[/url] , tai viska stengiuosi pirkti, kur jos yra sudetyje.

03. Feb 2014, 22:24 Vyšninė svaja

Ačiū, geras straipsniukas, tik kad nieko naujo 😀 Man čia visada žiemom taip būna, į senatvę 😃 Vasarą veido oda ypač riebi, o dabar sausėja, bet dar pusė bėdos, rimta bėda su rankų oda iki alkūnių, kažkoks košmaras - raudona, perštinti, skaudanti oda, mažai kas padeda.

03. Feb 2014, 19:48 mellisa

Mane taip pat vargina sausa oda rankos tokios sausos kaip švitrinis popierius. Kekvieną laisvą minute tepu drėkinamuoju kremu. 😀
Taip pat pastebėjau, kad naudojant BB balzamą man jį pasitepūs veido oda dar daugiau išsausėja. Bet jį pasitepūs veido oda gražiau atrodo. 😀

http://www.atraskgrozi.lt/lt/naujienos/sausa-kuno-oda-kaip-padeti/
Čia šioks toks straipsniukas. 😉

😉😉

03. Feb 2014, 19:28

Mano oda labai sausėja, vis perku drėkinančius kremus, paskutinis buvo Nivea (ne mėlynoj pakuotėj).

03. Feb 2014, 15:47

Naujas mėnuo, gal ką jau pirkot iš kosmetikos? 😀 gal ką išbandėt ir labai patiko ir pasiūlitimut kitom mamytėm?
aš asmeniškai šį mėnesi pirkau tik vaikišką maitinamajį kremą. 😀

16. Jan 2014, 20:10

Aš vakar pirkau Loreal kremą veidui 😀 Buvo akcija, tai susigundžiau, nors šiaip ir reikėjo jau 😀

16. Jan 2014, 19:51

Šiandien gavau savo kosmetikos prekes: visaką užsisakiau iš avon.
BB balzama.
drėgmę saugančiais pirštines ir kojnes (žiurėsim ar padės ar visdėlto nieko gero).
Kvepalus.
taip pat vyrui kvepalus nupirkau. Nors jau turi 4 buteliukus, bet negalėjau atsispirti akcijai tai pačiupau dar vieną. 😀

14. Jan 2014, 09:37

Eikit tik senutes jūs 😀 O mano vyras nemėgsta kremų esu nupirkus, bet taip ir stovi nenaudojami jei noriu, kad pasiteptu turiu aš jam užtepti kitaip sako ne nenaudosiu 😀 jam patinka veido prausiklis, nes seniau veida plaudavos su muilu paprastu, tai labai oda pradėjo sausėt, tai nupirkau prausikli tai dabar patenkintas nors iš pradžių buvo sunku priverst plautis su juo, bet kai pradėjo sustoti nebegali ir jei jau baigiasi pasako, kad va jau reikia pirkt 😃

13. Jan 2014, 22:42 Deivukė

Aš irgi nesijaučiu sena, tik gazdina tie skaičiukai, vis dėlto priekyje 2 geriau nei 3 😃
Maniškis irgi nesupranta kam man reikia tiek visko vonioj, nors ir pats mėgsta ne tik higienos priemonių daugiau, bet ir kremukų, prisižiūri jis kartais kaip moteriškė, tik kiekiai paprastai po 1 vnt., o tai ne kaip pas mane mažiausiai 3-4 😃
Pas mus prasidėjo gyvenimai kaip žydėjimas vyšnios 😃

13. Jan 2014, 21:55

Taigi kaip cia Pikul sake, nuo 30 moteris ima zydeti, tai mes jau zydim 😃

13. Jan 2014, 21:54 mellisa

ei ir man tiek, bet as dar nesijauciu sena 😃 vyras mano ir nesupranta mano pamisimo del buteliuku, as sudedu kur jam, kur man, kur vaikams, po jo maudyniu vel viskas bendroj kruvoj lieka ir dar nepatenkintas buna, kai bumbu 😃

13. Jan 2014, 21:51 Deivukė

Nu aš nesijaučiu jauniklė, jau 30 m., deja ☹

13. Jan 2014, 21:50

Pas mane visi plovikliai laikosi ilgai, turiu dar nuo vasaros, kai oda buvo riebi, tai dabar juo neplaunu, tik kremu tepu iš Oriflame. O kas liečia dušo želes, tai irgi mėgstu turėti atsargoj, kaip ir šampūnų bei kitų fifaikių kaip mano vyras sako 😃

13. Jan 2014, 21:49 mellisa

Na ne tokios mes jau senos 😃

13. Jan 2014, 21:47 Lukunia9

Gal dar amžius daro savo, su senatve aš sausėju žiemom 😃

13. Jan 2014, 21:44

O as kas vakara plaunu veida juodu afrikietisku muilu, ir jokio kremo nenaudoju, nors pagal amziu jau reiktu, bet net ziema per didziuosius salcius man odos netraukia 😀 mano silpnybe yra duso zeles, nuejus i vonia ir pamacius, kad liko mazai buteliuku, net nuotaika pasikeicia, bet va kai papildau atsargas, tai myliu vaizda vonioje 😃

Lukunia9 Lukunia9 13. Jan 2014, 21:17

mano net kai salta ,vistiek labai riebi ☹

Lukunia9 Lukunia9 13. Jan 2014, 21:15

mano tj ant tiek riebi ,kad nezinau ka daryt..

13. Jan 2014, 21:12 Vyšninė svaja

Man irgi patinka faberlic 😀 Dėl sausos odos ne tik ne koks vaizdas, bet ir labai nepatogu, kai traukiasi oda kaip razina.

13. Jan 2014, 20:46 mellisa

Ačiū tau, kad priminei apie faberlic 😉 kiek esu užsisakius tai produktai man labai patiko kaip sakant kokybė atitinka kaina bent jau mano manymu 😀 taiga dabar bėgsiu pažiurėt kataloga. 😀 o dėl odos sausėjimo žiemą sutinku man taip pat sausėja labai reikia drėkinti nes kitaip ne koks vaizdas 🤔

13. Jan 2014, 20:10

Jungiuosi prie tų, kurioms niekada nieko negana 😃 Bet jau stengiuosi "auklėtis" 😃 Šį mėn. jau spėjau užsisakyti Faberlic už gan solidžia sumą, taip pat Oriflame, tik jau simboliškai iki 50 lt. Žiemą daug pinigų išeina odos drėkinimui, nes labai sausėja, o šiaip pas mane riebi veido oda, tai problemų nebūna per daug. Aišku, dabar dar laukiuosi, tai perku aliejuką nuo strijų, kuris gan greitai man sueina 😀

13. Jan 2014, 19:12

Beje kur perkate kosmetiką kokioje parduotuvėje ar užsisakote internetu ar iš "Avon" ar "Oriflame" ar kitų platinamos kosmetikos?

13. Jan 2014, 19:10

Aš taip pat žadu įsigyti BB kremą visų išgirtas, tad jis bus mano pirmasis pirkiniu krepšelį. 😀 taip jau būną su tom moterim, kad visko trūksta nors ir visko pilną būną. 😉

Lukunia9 Lukunia9 13. Jan 2014, 13:11

BB turiu krema. man tinka ir patinka 😀 bet man is uzsiesienio parveze. na as tj i menesi isleidziu ivairiai 😀 tai 50 tj 20 , tj 200 lt.man visada visko truksta ir reikia 😃 Tarkim kvepalu, sampunu,balzamu,kuno losjonu 😃

13. Jan 2014, 12:05

As si menesi is kosmetikos pirkau tik kas liecia nagu priemones, bet perku jas ne Lietuvoj, tai isleidziu per puse maziau, nei kad sumokeciau cia 😀 jei tiksliau isleidau ne pilnai 200 lt, bet cia mano darbo priemones, kurias aisku naudoju ir sau 😀 kas liecia visa kita, kol kas viska turiu, nebent planuoju isigyti BB veido krema 😀

13. Jan 2014, 11:21

Taigi užvedžiau tema tai pirmas komentaras iš manes 😛
Šį mėnesį dar nieko iš kosmetikos nepirkau planauju šią savaitę įsigyti tad kai įsigysių butinai parašysiu 😉
taip pat laukių kitų mamų prisijungiant 😀