Juoda krizė namie...

23. May, 12:27

Sunku nupasakoti, kas vyksta tarp mūsų su antra puse. Auginame metukų nuostabų sūnų. Tiksliau auginu jį viena, nes kad ir gyvenant po vienu stogu, sūnaus tėvas man tiesiog piktybiškai nepadeda:( sunku nupasakoti situacija, nesinori rasyti romanų, bet jau kokį pusę metų gyvenimas drauge nebemielas ir varginantis... amžina kova su vėjo malūnais. Nei geruoju nei bloguoju neprisiprašau pagalbos buityje, prie vaiko. Apie dėmesi sau, gera žodį nebekalbu. To nėra. Miegame atskiruose kambariuose. Visais civilizuotais būdais, dingus kantrybei ir nevisai, meginu šnekėtis, dėja rezultato nėra :( nes su manimi nekalba... Jis dirba, nesikeikia, nesimuša, naktimis būna namie, bet yra šaltas ir viskam abejingas... esu dudeleje nevilty, nebežinau ka daryti, kaip ''prisibelsti'' iki jo. Ne vieną syki sakiau: esi laisvas, jei nebenori, nebemylu-nelaikau... bet neišeina, o toliau savo abejingumu ir nepagarba mane žudo. Nors is žono atrodo idealus vyras. Kaip pasiliekame dviese vel abejingumo siena... Nežunau ką daryti. Esu pasimetus. Juk isiskirti lengviausia... tuo labiau mes nevedę. Bet jaučiu nežmonišką atsakomybę prieš sūnų, todėl kenčiu, bet kantrybė jo tinginystėms ir šaltumui baigia išsekti. Vis labiau nebenoriu susitaikyti su tokiu savo gyvenimu. Ką man patartumete, mano ašarų pakalnėje? ;(

02. Jun 2010, 17:48

Vika teisingai pastebejo,dazniausiai zmones linke atimti nei duoti ir izeisti nei paguosti.tokie jau tie zmones...

02. Jun 2010, 00:50

man atrodo ne pirma karta riejasi tie patys zmones ....

01. Jun 2010, 23:51

Laba diena,
Na kadangi, paskaičius temą radau tokią mintį, kad pasiploviau, tai ištiesų visai ne. Tik tema aktyvi ir matyt visoms aktuali labai +400 postų tai jau reikianemažai laiko turėt paskaityt.
Parašiau Reginai asmeniškai, tikiuosi mano žinutę gavo.
No rėčiau pasakyt, kad dėl visokiausių stereotipų daugeliui žmonių jau vien kreiptis į psichologą yra trauma. Nors pvz JAV beveik kiekvienas save gerbiantis žmogus jaučia pareigą turėt savopsichologą ar psichoterapeutą.
Žmogus atėjęs atveria širdį. Galbūt jam daug drąsos kainavo užvest temą ir nuo kažko pradėt. Gine istorija, ne pasaka sekama,o skaudulys kažkoks... jei nėra ką rašyt tik kritikuot, gal tada nieko nerašykit. Pilna kitų vietų, kitų temų tai padaryti. Visi mes dar ir kaip mokame būti grubūs, nejautrūs, netaktiški, be lašelio empatijos kažkodėl įsivazduodami, kad nuo to tapsime kažkiek svarbesni. daug lengviau yra atimti, negu duoti, įžeisti negu paguosti...

Pagarbiai

Psichologė Vika

30. May 2010, 12:23

perskaiciau tema,nu neturiu net ka pasakyti,laikykis regina

29. May 2010, 20:00

ha ha ha, kaip juokinga😃 pasijuokim😃DDDDDDDDDDD

29. May 2010, 19:48

is kur tu dar atsiradai,jautiesi uzkalbinta menuli tu menuli😃

29. May 2010, 17:49

Na ir nerimsti sandrute😃 koks tavo reikalas, kaip kas ka daro?Ji tik norejo patarimu gyvenimisku, o ne tavo kvailu repliku.Tai kas kad advokates cia visos, jos bent draugiskos ir bandancios suprasti ir padeti savo patarimais.Teiseja mat atsiradai kur apie zmogu nieko nezinai, o kalbi, kaip is menulio iskritusi.Linkiu Sigitai ramybes ir priimti teisingus sprendimus, nekreipiant i tokias, kaip sandra demesio.Mat atsiranda visazines tokios.

29. May 2010, 14:49

na zodziu ok sandra... kaip yra taip yra jau.. na nebelendam i ta tema, kam cia db is baronku daryti s** maluna 😃 tai va . 😀 kaip gyvenat mamytes 😀

29. May 2010, 14:17

zodziu 😃 kai du zmones beveik issprende savo problema atsirado furiju ganytoja 😃

29. May 2010, 14:10

ernestele pasiiskaityk zemiau ka as buvau parasiusi o ne apacioj zinutes buvau parasius jei ka normaliai tik beda kad ne uz ja kaip visos stojo tame ir beda kad as jei kvaila pasirodziau kadangi nelindau i s... be to as ir nespjaunu

29. May 2010, 14:09

laurike, gaila kad cia nera tokio priejimo kad istrinti viena ar kita tema.. ir redaktore to nedaro... tiesiog mamytes manau geriausia bus jei ignoruosime sita tema

29. May 2010, 14:07

sandra na bet tavo nuomone isreiksta ne taktiskai... o kas tu per zmogus kad tip dristi sakyti tokioje situacijoje tokiais zodziais... lazda inok turi du galus.. uz gera geru ir atvirksciai. ziurek kad netektu gerti apspjaudyto vandens...

29. May 2010, 14:06

aha visos islart puola,jei zmogus isituokes,nespjaukit mielosios i vandeny,nes teks isgert.. (envy)

29. May 2010, 13:55

ernesta,apie ka ir kalbu.man atrodo isvis sia tema reikia istrinti,ir kitom bus pamoka...geriau eit pas psichologus,bet tik ne nete konsultuotis.

29. May 2010, 13:54

uoj kiek advokaciu,pati spruk😃 jei ka tai cia at asoba pati ir pradejo as savo nuomone issakiau matai ne uz ja as tai jau kvaila as jei.matosi kad pati ne is protingu.neturiu daugiau ka paskyti.sekmes😉

29. May 2010, 13:47

laurike, manau nereikia cia aiskinti kas issiskyre.. ir ar issiskyre.. tai yra asmeninis sigos reikalas

29. May 2010, 13:45

:O sandra o davai tu nueik ten yra tema kurioje galesi issiloti. specialiai ja sukuriau tokioms kaip tu !!!! tu turi vaika ir tau taup liezuvis apsivercia !!!! idomu kelinta pas tave santuoka.. o gal isvis be jos.. ne tavo reikalas koki gyvenima vienas ar kitas zmogus pasirenka...!!!! spruk is cia.. jei kas ir loja tu viena cia tokia..

29. May 2010, 13:44

mamukai,nezinot nei viena kokia yra regina(sigita)...visos prisistatymuose rasot,kokios esat siltos,malonios ir t.t sandra,nereikia cia kelt savo negiamu emociju.nepazisti sigos ir nznai,kodel ji issiskyre.su visa pagarba,nesipykit.

29. May 2010, 13:40

tai va regina maziau lok ir neaiskink kur man lyst cia forumas ir einu kur noriu,neveltui tau 2 santuoka kas gali su tokia furija buti😃

29. May 2010, 13:33

regina tegu uzrakina tema,na ar istrina paprasyk,nes paskui bus dar daugiau nesmoniu ir beje,pasikeisk slapuka 😀

29. May 2010, 13:15

galima pasiguost ir tt.bet tikrai neisdrysciau apkalbeti savo vyro.juk visdelto vaiku tevas.kad ir kas benutiktu reikia savo zmogu gerbti😀

29. May 2010, 12:28

puma jusu zodziuose daug tiesos..... o cia mano lupomis kalbejo, neviltis, skausmas kartais pagieza ir pyktis, bet kazkam nuo to tik skaniau 😉 nu ir saunu. bent kazkam linksma 😃 😃 nebekisiu nosytes i tokius reikaliukus i fsio

29. May 2010, 12:12

suintrigavai 😃 gerai viskas begu maziuke valgydint ir miegucio.sekmes.dziaugiuosi,kad viskas taisosi.

29. May 2010, 12:10

Reginuke,gali kas ir paskaityti ne tas,kaip cia atsitiko.Ir suprantu,kad esi gal ir neauksas,nepazistu,bet...vyras,ar draugas(kaip cia pavadinus😀,juk nesusituoke) tik apie save galvoja,o tu stengeisi pagerinti padeti.O mes cia visos,mamytes,esam psichologes😀Manau,patirtis svaresne nei seip koks patarimas(psichologe nurode kaip is vienos puses elgti,kaip is kitos).Manau tavo patarimas yra sirdy...Ir pati geriau zinai kaip tinkamai elgtis.Mes tau padedam moraliskai.Juk kekvienai gali taip nutikti,net ir man,pfu pfu pfu...😀Stiprybes Reginuke😀

29. May 2010, 12:08

ne ne laura.... kiauriai permatau kuri ten....☹ bet va negaliu rasyt 😀 😃 juk sekama esu, blyn kokia as izymi net namuose sededama.............. 😃 bet manau taip zmones daro is pavydo

29. May 2010, 12:05

nu tavo prisistatime skaiciau,ka nelabai nori,kad tave siga vadintu,vadinasi busi sigita :/

29. May 2010, 12:04

nu blyn ne vienos vienisos nezinau :/ juk visos issilakste,net ir ta kuri i musu seima lindo.

29. May 2010, 12:03

pala, kaip?😀

29. May 2010, 12:02

nu prajuokinai sigita(db pradesiu tave taip vadint,skaiciau anketoj,kad siga tau nepatinka) 😃

29. May 2010, 12:02

nebegaliu kalbeti sia tema, man uzdrausta......☹.... bet va tik vyliuosi kad po daug asaru ir kako lenda saulute

1 2 3 4 ... 15