Ką galima pagaminti vaikui iš makaronų?

17. Oct, 11:06

Mano mazylei jau atsibodo diena is dienos valgyti tas pacias darzoviu ir kruopu koses. Galvoju kazka is makaronu pagaminti. Gal jus is makaronu savo vaikuciams ka nors gaminot? Pasidalinkit :)

kristuliuuxx kristuliuuxx 12. Sep 2012, 16:50

naSveikos as tai gaminu taip, padazas- keptuveje pakepinu smulkiai supjaustytus desreliu gabalelius su svogunais truputi pagardinu megiamais prieskoniais dar ipjaustau ananaso gabaleliu ir uzpilu pomidoru padazu ( naudojo kiedainiu naturalu) ir viska gerai pakepinu o po to uzpilu ant isvirtu makaronu ir viska gerai ismaisau. Makaronus verdama nededu druskos o ja pakeiciu buljonu arba vegeta man taip daug skaniau 😀

15. Feb 2012, 20:43

As savo maziui gaminu makaronus su varske. isverdu makaronus ir idedu varskes pagal makaronu kieki ir sumaisau dar pasaldinu😀 labai skanu ,mano maziui patinka😀

24. Jan 2012, 12:30

va skanus ir nesudėtingas variantas vaikų pietums:
Mėgstamus makaronus išverdame kaip nurodyta ant pakuotės.
Faršą pakepame, sudedame smulkiai pjaustytas morkas, svogūną, apibarstome Vegeta Natur prieskoniais (jie be maisto priedų, tai drąsiai naudoju vaikui gamindama). Kai viskas iškepama, į keptuvę supilame išvirusius, nukoštus makaronus, apiberiame tarkuotu sūriu ir kelias minutes pamaišydami pakepame. Mūsiškis labai mėgsta 😀

03. Apr 2011, 22:36

sveikutes. Maniske makaronus paragavo 10 men ir pamaciau,kad jai patinka, tai dababr greitai metai, tai makaronus jau pilnai valgome kelis kar savaiteje, ji juos labai megsta. O as juso isverdu ir su paciomis darzoves sumaisau , sviestu ir kapojame

20. Mar 2011, 11:42

as saviskei makaronus duodu vienus su keliom kruopelem druskytes ir sauskteliu aliejaus,taip pat tiesiog vienam puode isverdu mesyte ir tada makaronus,maniskei labai patinka.apskritai makaronai musm didziausias delikatesas 😃

20. Mar 2011, 11:41

o dieve dieve,kuo daugiau skaitau cia apie vaikuciu primaitinimus ,tuo labiau kraupstu-cepelinai 4 men,mums 1,4m ir dar nevalgom tarkiu,kas su skranduku dedasi jus pagalvojat...nu kosmaras...o siaip Jolita makaronai rekomenduojami nuo 11men,bet jus ankciau pradejot vagyti,tai manau,kad nuo 9 jau galit ragauti 😉

19. Mar 2011, 17:24

Neblogas variantas maziukams 😀 Reikes ir man savo uogai pasiulyti

19. Mar 2011, 14:21

as makaronus su padazu padarau sviesta istirpinu sumaisau su grietine ir truputi druskytes,ir ant makaronu,tai maniskiai labai megsta 😃

19. Mar 2011, 13:43

As taip pat, dikuza, makaroniukus verdu ir sviestuku pagardinu 😀 Daugiau nieko isradingiau nesugalvoju is makaronu

19. Mar 2011, 13:14

nu jo suaugusiems tokie valgiai sunkiai virškinasi, o čia kūdikis ...aš verdu smulkiausius makaronus piene, po to palieku biški juos pabrinksti piene, gaunas tokie visai minkšti ir valgom su svestuku

19. Mar 2011, 12:50

Oho kaip anksti pradejot cepelinus valgyti 😀 Bet tarkiai sunkiai virskinasi ir nera tinkamas maistas kudikiams. Mano dukryte 1m. 4men. bet tik viena karta ragavo cepelina. Ir tai daugiausia idaro daviau.

19. Mar 2011, 10:04

mano viena mergyte nuo 4 menesiu jau cepelinus kapojo o kita tik 6 menesiu pradejo viska valgyt ir tai labai isranki😀

18. Oct 2010, 22:34

Reiks gal "zacirka" pabandyti 😀 Atsimenu mums mociute vakarienei tokia sriubike darydavo. Bet, goduliuk, jeigu mase tirsta, tai ji gal nelabai begs per tarka? O is makaronu dar nieko nedariau, nors smulkiu jau turiu nusipirkusi 😀

18. Oct 2010, 14:41

Karolina tu jau duodi makaronu? ir kaip tu juos darai? kad valgytu trini? 😀

18. Oct 2010, 13:04

as asmeniskai tokio amziaus dar nedaviau, bet kiti jau nuo 4m mesytes ragauja todel manau, kad cia priklauso nuo to, ka duodat mergaitei 😉

18. Oct 2010, 12:58

p.s. mes dar dantuku neturim 😀

18. Oct 2010, 12:58

o 8men mazylei jau galima duoti makaronu? 😉

18. Oct 2010, 12:56

*darzovemis

18. Oct 2010, 12:55

as verdu makaronus su darzonemis daznai. Verdant paprasciausiai idedu saldytu darzoviu misinio, o nusunkus truputeli sviesto 😀 Dukrytei labai patinka 😉

18. Oct 2010, 12:55

Pasmusji "zacirka" vadinama😀

18. Oct 2010, 12:41

as tai kleckiukus taip gaminu-uzsikaiciu puoda su pienu,uzvirinu ir darau tokia tesla,kap blynam,tik daug tirstesne ir imusu kokius 4 kiausinius.sita mase tirsta leidziu i verdanti puoda per burokine tarka.ir truputi paverdu ir tikrai skani sriuba gaunasi

17. Oct 2010, 14:26

Mano panele dar nedaug dantuku turi, tai neviska galiu duoti. O kaip tuos kleckiukus pagaminti?

17. Oct 2010, 11:50

makaronu saldzia kose,pieniska sriuba,kleckiukus,su mesyte makaronus su darzovem ir t.t.visokiu rusiu yra makaronu as juos kaitalioju tai raideles tai kriauklytes tai kaspineliai labai valgo vaikai

17. Oct 2010, 11:06

Mano mazylei jau atsibodo diena is dienos valgyti tas pacias darzoviu ir kruopu koses. Galvoju kazka is makaronu pagaminti. Gal jus is makaronu savo vaikuciams ka nors gaminot? Pasidalinkit 😀