Ką pamatyti Romoje?

27. Aug, 10:29 blogietee blogietee

Sveiki, spalio mėnesį su vyru keliaujame į Romą, gal kas esat ten buvę, gal galit rekomenduoti kur patogiai ir nebrangiai apsistoti, ką pamatyti, ir kitus niuansus ;)

14. Jul 2010, 22:31

as manau kad dabar aplamai sunku rasti darba tai zmones dirba tai ka randa kad isgyventu.

14. Jul 2010, 11:38

Pritariu austeja10, nes kai as ieskojau darbo pagal specialybe visur reikalinga patirtis, is kur tu gali tureti patirties jei net per specilybine praktika universitete neteko dirbti, nes visi tik uzraso kad praktika atlikta, o su darbo specifika taip ir nesupazindino ☹ Neteko dirbti pagal specialybe ☹

13. Jul 2010, 22:09

O as baigiau akuserija ir iskart teko isvykti is Lietuvos,nes su tokiu atlyginimu neimanoma isgyventi,o dabar kaip praejo daugiau nei 3 metai pradejau bijoti dirbti si darba,be to tokia pertrauka padaro savo,daug ka uzmirsau ☹

13. Jul 2010, 20:34

Dirbu pagal specialybę. Esu socialinė darbuotoja. Tik baigusi studijas dalyvavau konkurse ir jį laimėjau, vėliau perėjau į kitą darbą taip pat pagal specialybę. Aišku, galbūt norėčiau kitokios darbo specifikos, bet sunku kažką pasirinkti, kai tikrai dabar gerai turiu - darbas tam pačiam miestely, nereikia niekur važinėti ir alga pakenčiama. Teko dirbti ir ne pagal specialybę, dirbau prekybos centre, tai pradirbau tik 3 sav., nes tiesiog nepakenčiau išnaudojimo.

13. Jul 2010, 17:56

baigus, dirbau pagal specialybe😀

13. Jul 2010, 17:53

gerus metus

13. Jul 2010, 17:53

as dar studijavau ir gavau darba palei spec.dirbau erus metus 😀

13. Jul 2010, 17:04

Baigiau ergoterapiją ir dirbu pagal specialybę, dabar mot.atostogose,po jų-vėl į darbą😀

13. Jul 2010, 15:33

baigiau mokslus, kelis metus padirbau, kadangi tokios specialybės nebereikėjo, įsigijau kitą ir dirbu pagal naująją specialybę 😀

13. Jul 2010, 13:29

kaip gali gauti darba pagal spec jei baigi mokslus ir reikalauja is karto patirties...bent jau man tai reikalavo...baigiau kineziterapija ir sako reikia patirties, o as ka tik baigusi buvau spec. as jiems sakau kur man gauti patirties jei as ka tik baigiau, tada jie traukioja peciais...

13. Jul 2010, 12:41

Neteko kol kas dirbti ne pagal specialybe. Turbut priklauso nuo specialybes (ar ji paklausi) ir paties zmogaus, ar nori ta darba dirbti. Nemazai yra tokiu, kurie mokslus baigia, kad tik baigtu kazka. Jau pirmuose kursuose zino, kad nedirbs to darbo.

13. Jul 2010, 11:09

baigiau bokstinio krano operatore pradirbau metus pykdo girti vyrai kurie nemoka atsakingai dirbt o paskui zmones ir ant zemes neblogai pradejo gaut atlyginimus negu mes ten aukstai ir dar tiek atsakomybes,bet jai dabar pasiulytu nebloga atlyginima pabandyciau tikriausiai vel ir gaila kad reiktu grist i ta pacia firma nes vilniauja yra vieni vilniaus krani,o siaip daug kur dirbus.Dabar zmonems betkoksdarbas negu nieko nes neisgyvensi.

13. Jul 2010, 10:48

baigiau medicina ir iskart, po diplomo gavimo pradejau dirbti pagal specialybe. po motinystes atostogu grisiu atgal, kur dirbau. daug zmoniu dirba ne pagal specialybe,bet ne mazai zinau dirbanciu ir pagal specialybe. mano kurso draugu dauguma dirba pagal issilavinima.

13. Jul 2010, 10:43

Baigiau kulinarija ten ir dirbau, bet manau daug zmoniu dirba nepagal specialybe, nes dazniai tenka girdeti, kad kad nenori dirbti pagal ta spec kuria turi😀

13. Jul 2010, 10:16

as baigiau biologija, bet biologu kam gi reikia...nors kai mokiausi, kiekviena diena dievui dekojau, kad ten istojau - labai idomu buvo mokytis. taip susikloste, kad 10 metu pradirbau buhaltere. laisvalaikiu vedu pilvo shokius, padestau. db irgi nebezinau ko noriu is gyvenimo. tikiuosi, per dekretines ka nors sugalvosiu 😀

13. Jul 2010, 09:57

Aš baigusi įstaigų administravimą ir vadybą.Dirbu ne pagal specialybę☹Dabar LT sėdi vos ne prie kasos aparato ir skaitaisi pardavimų vadybininkas.Nenoriu tokio darbo.Prieš dabartinį darbą dirbau įstaigų administratore (pagal pirmą specialybę).Rūpinausi ir įstaigos reikalais ir pardavimuose dalyvavau-vienu žodžiu, atlikau daug ką.Man patiko, todėl kad sutikau daug svarbių žmonių, daug bendravau.Bet ,kaip dažniausiai būna, tik tau vienai atrodo,kad daug dirbi.Vadovui taip neatrodo.Netenkino apmokėjimo sąlygos ir atmosfera, todėl pasirinkau nuobodesnį darbą.Oi kaip norėčiau kažką panašaus vėl dirbti.Belieka tik savo kažką įsteigti.

13. Jul 2010, 08:33

baigiau muzikos pedagogika,pusmeti dirbau meno vadove kaime,bet del ten vykusiu aferu meciau darba ir grizau i miesta.db arteja motinystes atostogu pabaiga,spali jau i darba,aisku dirbsiu ne pagal specialybe.bet neatmetu minties,gal kada bus sansas dirbti mokykloje pagal specialybe.

blogietee blogietee 27. Aug 2011, 22:29

Sveiki, spalio mėnesį su vyru keliaujame į Romą, gal kas esat ten buvę, gal galit rekomenduoti kur patogiai ir nebrangiai apsistoti, ką pamatyti, ir kitus niuansus 😉