Kai jau sueina gimdymo terminas

19. Jul, 06:14

Gal kurioms jau atejo didziosios dienos data,bet pilvelio gyventojas dar nori pabuti pilvelyje?man taip buvo su pirmu vaiku ir antram neuzilgo terminas,kazin kaip si syki bus. Gal kazka darot,kad greiciau prasidetu gimdymas? :)kiek pagal jusu daktara galima ilgiau nesiot nei nustatyta data?kas gulejo patologiniam skyriuje del to,kokias proceduras jums ten atliko?

cassiale cassiale 13. Sep 2022, 10:46

Magical, dreamy, and cotton candy sweetness [url=https://www.birkenstocksales.co.uk/]Birkenstock sales UK[/url]: pastels are for the whimsical and romantic at heart. Evoking a sense of delight, pastels add a touch of quirkiness and a fairy-tale vibe. BIRKENSTOCK brings to you a range of soothing, fresh pastel footwear options to quirk up your outfits.

05. Feb 2016, 08:44

Last year’s champ Cristiano Ronaldo encounters intense competitors from Lionel Messi and Neymar in the greatest three-man nominee history to determine the 2015 world gamer of [url=http://www.urfifa.com/fifa16-pc-coins/432-57-1-12510.html]fifa 16 pc coins[/url] the year. It seems that everyone has their own perspective about which of the three celebrities is the most worthy of football's most famous personal honor.

FIFA World Player of the Year 2007 Kaka considers the two-man competition between three-time champ Ronaldo and four-time receiver Messi could soon be over. “Neymar has enhanced a lot since he’s gone to try out in Europe,” said the Brazil in compliment of his compatriot. “His activity is a lot more older. Now it’s a case of your time until he requires to begin with.” http://www.urfifa.com/

30. Oct 2013, 12:40

Turiu tris atzalas ir visus tris gavosi kad po pusantros savaites pernesiojau,pirmus du gimdymus skatino,treciaji nestuma paskutinem dienom stebejo ir laukem ,tikejomes kad mazylis ateis pats i pasauli ,taip,kad ir po pusantros savates bet mazylis gyme pats,normaliai isnesiotas

28. Oct 2013, 15:38 Goda

ten niekad nesusals 😀

Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt 28. Oct 2013, 15:04

Tyrimai rodo, jog jeigu giminėje yra daugiau moterų, kurios pernešiojo terminą ir pati jau kelis kartus pernešiojote, tai didesnė tikimybė, jog ir šįkart viskas nusikels. Bet tai nieko blogo, mažiukui ten gera ir šilta 😀

28. Oct 2013, 14:54

as visada galvojau kad pagimdysiu anksciau bet deja 42 sav ir 3 dienu ..😉

05. Oct 2013, 11:37 D. Monika

Žinoma pagimdysim 😀

05. Oct 2013, 11:28

Mum jau prasidejo 29-ta savaitele ir kol kas viskas gerai. Laukiam, kaip toliau bus. Anksciau ar veliau vistiek pagimdysim 😃

27. Sep 2013, 22:55

Ai jai yra kokiu blogumu tai netizikuot.pati nežynau ar gersiu ta arbata,daug kur skaiciau kad mamytes geria noredamos anksciau pagimdyt ir padeda.man dar tik eina 26sav

27. Sep 2013, 22:40

o kiek dabar tau jau laiko?

27. Sep 2013, 22:34

As kol kas jauciuos patenkinamai, tai nerizikuosiu tokiais dalykais. Juo labiau, kad ir nelabai galiu, nes mano rh minusinis, tai nezinia kokiu sposu organizmas gali prikrest... ☹

26. Sep 2013, 16:51

Pirmaji pagimdžiau tiksliai kaip ir nustate.o su šiuo man nemažai sveikatos problemu,tai sakiau kai liks koks menuo ir jai blogai jausiuos tai pradesiu gerti aviečių lapų arbatą.bet ne tai kad viena puodeli,bet daug 😀 daug kur sakoma kad avieciu lapu arbata minkstina gimdos kakleli ir skatina gimdyma

26. Sep 2013, 15:46

Sveika. Pirmaji pagimdziau 3 savaitem anksciau, o dabar tureciau gimdyt gruodzio 24d. Bet gimdymo namuose atlikinejo ultragarsa ir pasake, kad jei nepagimdysiu iki termino, tai galiu laukt ir iki sausiuo 4d. Pasakiau savo gydytojai, tai pakraipe galva, o paskui pripazino, kad lyg ir normalu, tai net nezinau 😃 bet tikiuos nereikes tiek laukt 😀