Kaip atpratinti vaikuti nuo ciulptuko?

30. Nov, 02:58

Mums jau 1.2 men. ir manyciau, kad pamazu reiktu atsisakyti ciulptuko, bet miegoti be jo maziukas ne uz ka nesutinka. Diena gali be jo buti, bet vos supykes, jo iesko ir nepaleidzia. Mamytes, kaip Jus atpratinote savo mazuosius nuo ciulptuko? kokiomis priemonemis tai darete? Pasidalinkite savo patirtimi ir patarimais

02. Feb 2010, 22:26

MES PASIULEM DUOT PELIUKUI KELETA KARTU ,BET SUNKEI SEKES .ATEJO DIENA KAI SUKAKO METAI IR PENKI MEN PASIULEM VEL DUOT PELIUKUI NUNESE ATIDAVE IR KAIP NEBUTA😃

mamyt mamyt 02. Feb 2010, 20:24

mes esam metuku ir savaites laiko.ciulptuko atsikratem pries 3 dienas.pries tai gal pora dienu nedavem visai diena,o paskui ir nakti nedavem,bet labai ir nereikalavo.dabar net ramesnis atrodo.pamirso kad net turejo toki daikta

02. Feb 2010, 20:18

Man jokių problemų nebuvo su visokiais čiulptukais. Vaikas keistas; iš vis jam nelabai patiko čiulptukai. Visokių siūliau ir nieko. Kažkokį paturėjo mėnesį laiko ir vėl jam nereikėjo. Dabar tai šiaip viską į burną grūdžia. Verčia laikytis idealios tvarkos. Jau tik pamato kokį daiktą ne vietoj, tai ir čiumpa, neša, velka 😃 Išdykęs velniūkštis...

02. Feb 2010, 10:42

vyresnieji nuo gimimo neeme ciulptuko,tai db mums idomiai atrodo kai mazylis net su garsu ciulptuka ciulpia,kaip " Mege is simpsonu"😃😃😃 o manau kai ateis laikas vaikas pats atsisakys,nu aisku tikiuosi kad tas laikas ateis anksciau nei prades eiti i mokykla😃

02. Feb 2010, 10:32

mes ir draugavom su tiute labai ilgai,iki 2metu,bet asisveikinom labai garziai,ir netiketai.Viskas vyko pries Kaledas... Buvom isvaziave pas mociute ir as "pamirsau"pasiimt tiute,taip Jai paiskinau,per daug jos nereikalavo,miegojom abi kartu,kai gryzom namo,pas mus jau buvo papuosta eglute,tai tetis pasake,kad buvo atejes nykstukas,kuris renka tiutes,ir pasieme,o jai paliko saldaini po eglute,ir pazadejo atnest daug dovaneliu,taip iki kaledu,kiekviena ryta rasdavo,koki skanumyna...O per Kaledas zinoma sulauke daug dovaneliu.ir laisko nuo Senelio,kad tiute nunese,mazam leliuj,kad dabar jau Ji didele mergaite,ir Jai nebereik ciulptuko...o ko tik nedariau ir dienom neduodavom,ir gala vienai buvau nukirpus,nieks nepadejo...labai dziaugiousi,kad naturaliai pavyko atsisakyt

27. Jan 2010, 15:04

pas mane panasiai....su dantim padrasko kaip reikiant...bet ta tiute niekaip neiplysta 😃 bet ateis tas laikas..oj ateis... 😃

20. Jan 2010, 14:46

as dabar laukiu, kada vyrukas ciulptuka nukas ir liks skyle, nes labai jau pamego dantukais plesti ji. tai ir sakau, gerai, draskyk, bet kito nepirksiu. tai ir gyvenu laukimu😀

20. Jan 2010, 14:02

maniskei 1.9men ir ji vis dar su tiute 😀 pykstaes daznai ...bet kartais savanoriskai atiduoda..o kartais neatimsi nei grazuoju nei piktuoju 😀 na ka darysi...kol tiute ramina vaika ,tol lai dziaugiasi ja..bet sakau ilgiasuiai iki 2m.leisiu pasilepint..daugiau viskas...bus atimta kazkokia priemone..kuria manau atrasiu per 3menesius 😃 kad ne taip skausminga butu 😀

17. Jan 2010, 00:58

O mes čiulptuka šuniukui atidavėm kai buvo 11 mėnesiu ir daugiau nebereikėjo. Tik prieidavo prie šuns ir burnoj ieškodavo kol pamiršo, kad išvis toks buvo.

16. Jan 2010, 23:43

Maniškis išvis jo neėmė tai neturi problemų 😀 mane atpratino kai čiulptuką į kažką neskanaus pamirkė 😃

15. Jan 2010, 12:44

ciulptuka nebeturim,nuo pusantru metuku😀dukrytei sakau ismes i siuksliu deze,o ji paeme ir ismete😀ir su buteliuku taip pat😀ir mum nebereikia😀

07. Jan 2010, 12:25

o musu kaip gime neime ir iki 2 men.neime,bet kaip nuejom pas neaurologa tai liepe duoti tai pripratinom sako bus ramesnis.be reikalo pratinom,nes jau kaip buna piktas tai ir soske nepadeda,nakti neduodu,o jis ir neima daugiause diena kaip miegot eina pakol uzmiega,o po to isspjauna.

07. Jan 2010, 12:24

o musu kaip gime neime ir iki 2 men.neime,bet kaip nuejom pas neaurologa tai liepe duoti tai pripratinom sako bus ramesnis.be reikalo pratinom,nes jau kaip buna piktas tai ir soske nepadeda,nakti neduodu,o jis ir neima daugiause diena kaip miegot eina pakol uzmiega,o po to isspjauna.

06. Jan 2010, 17:49

Mano dukruytei 1.5metuku.Ir vis dar su ciulptuku,bet siuo metu naudojame ja tik miegui,nes buna momentu kai pradeda ciulpti ir dienos metu ir negali nuo jo atsitraukti.kai mum buvo tai atsitike ruduni,as ciulptuka nukirpau iki puses😀.Ir vis tiek juo naudojasi,bet dabar tik reikia uzmingant.Manau ,kad savaime ateina vaikuciams tas laikas,kad jie lengvai atsisako ciulptuko.As viliuosi,kad iki antrojo gimtadienio atsisakysim sio daikto😀

06. Jan 2010, 17:03

O mes jau jo neturim nuo dvieju men,dbr mums metai ir du men 😀 dukra pati jo neimdavo tai as ir neduodavau taip ir atprato 😀

04. Jan 2010, 10:24

ciulptuka as daviau dal nuo antro men, bet kai vaikas nelabai eme, tik kartais kad nerektu duodavau, bet miegodavo be jo, tad veliau visai nedaviau dar jau metukai ir mes jo neturim

22. Dec 2009, 14:04

maniskis jau be ciulptuko gyvena nuo 11men., dabar mums jau vieni metukai ir du men. Atpratom labai lengvai, kiekviena diena stengdavausi duoti ciulptuka kiek imanoma maziau, po to diena is vis neduodavau, o tik nakti jei reikedavo ir po kokios sav pats neeme visai 😀

21. Dec 2009, 13:45

o mano maziukui bus greit 2metukai ie mes dar su tiute,bet buna taip kad pats jia atiduoda man ir nereikalaujia o kartais neduoda nemanau kad tcia blogai kad vaikas su tiute vaiksto jiug ne visada jia laiko burnytej

neri neri 20. Dec 2009, 17:54

mūsų tai nė viena neėmė,nors kai verkdavo ir bandydavom visaip įduoti,bet taip ir nepaėmė.kai vaikas verkia gal ir geriau kad ima ,taip greičiau nusiramina,bet ne visiems reikia 😀

20. Dec 2009, 15:43

Maniskis tik nuo 3 menesiuko pradejo imti tutuka,ir dabar ramu...

16. Dec 2009, 14:26

labukas. as tai abiems vaikams prakirpau ciulptuko galiuka tai vienas vaikas savaite su ja miegojo nekisdamas i burnyte o paskui ismete. o antrasis patrauke pora kartu padejo ant stalo ir viskas. pirmajam buvo 2 metai, o antrajam 1,5 metu.tikejausi kad sunkiai pavyks atsikratyti bet labai lengvai 😀

o del to ar duoti ar neciulptuka leliukui, kiekviena mamyte sprendzia pati

16. Dec 2009, 14:07

Mums jau du metukai ir 4 menesiai ir ciulptuka ciulpti atpratinau tik gal pries menesi. Ir viskas ivyko labai greitai. Mes ja pameteme, o kitos neturejome. Dukryte maciau jau tuoj prades vergti, bet pasakiau, kad pelyte paeme. Apsimeciau, kad ieskau pelytes, bariausi ant jos ir pan. 😀 Dukryte juokesi is manes kai ropom vaiksciojau ir ieskojau pelytes su ciulptuku. Jau nebezinaujau kaip jai palengvinti kancias. Bet mano nuostabai ji atsigule (zinoma ilgai negalejo uzmigti) ir uzmigo. Dar kokia savaite prisimine ciulptuka ir ieskodavo pelytes. O dabar jau viskas. Kai nueiname i svecius, kur yra mazu vaiku, ciulpianciu ciulptuka, tai net neziuri i ta puse. Matyt reikalas pribrendo ir ji pati jo jau nenori😀

13. Dec 2009, 13:18

kokia tu pati idomi indrex, tavo lelius dar mazas ir, kai prasides pilvo skausmai tada ir pati duosi, jei kitaip neis nenuraminsi. mano ir nereikejo, kai vaikas klykia ir nezinai, ka bedaryti, tada ir duodi ciulptuka, kad nurimtu. palauk, tau dar viskas priesaki

13. Dec 2009, 12:34

taj kam davet jei ispradziu neeme ? ot taj ydomios

10. Dec 2009, 13:30

sveikuteles, neisivaizduojat kaip dziaugiuos kad tiutes mums isvis nereikia😃 jei pasiima tai smegenytes pasikaso ir numet ir viskas😃

09. Dec 2009, 14:26

mums jau irgi beveik metai ir du mėnesiai, bet mums ji vis dar reikalinga, nakčiai būtinai užmiega su soske, paskui išspjauna, o dieną tai labai retai kada reikia, turi dukrytė daug namuose :veiklos", kol viską suverčia tai apie soskę pamiršta.

07. Dec 2009, 16:50

mumi prireikia kai miegdomes. o va dicke suciulbdavo staigiai soskes, kai jau reikalas pribrendo "pametem", ale po metu rado 0 ydzio isaugotas kaip prisiminima ir tas suciulpe 😃

06. Dec 2009, 17:53

mano irgi is pradziu neeme, o pto tik duok 😀

05. Dec 2009, 09:10

matai, indrex, mano ir is karto neeme, ir gana ilgai gyveno be ciulptuko, bet atejo diena, kai prireike. taip kad nezinosi, ar tavo vaikuciui nereikes

04. Dec 2009, 16:05

mano vaikas net neime soskes taj man tokiu problemu neiskils

1 2