Kaip kovojate su nugaros skausmu?

05. Aug, 10:56 Gintarep Gintarep

As ezere plaukioju,saltesniu oru mirkstu druskos voniose,zolelese,bet i vakara man ja visvien skauda.

29. Dec 2010, 19:47

Man taip pat nugara paskauda,matyt sportuot laikas jau seniai pradet,nera,kad labai ziauriai,bet vistiek nemalonu...Beje epidura taip pat leido,nors abejoju,kad turejo itakos,nes dar nestumo metu nugara skaudejo,bet tada tai jau ziauriai buvo..

27. Dec 2010, 16:01

Man ir skaudejo nugara po gimdymo, kai atsiguldavau i lova vakara, tj raitydavausi is skausmo, bet va jau 2 men kaip sportuoju ir nugaros nebeskauda, nes sutvirtejo nugaros raumenys

27. Dec 2010, 15:51

epiduro nesidariau, taciaupo gimdymo laabai skauda nugara... niekada iki gimdymo nezinojau ka reiskianugaros skausmas.jau praejo 1metai,ir nedingsta skausmas. nuejau pas daktara,pasake,kad stuburas iskrypes,tipo kupra didele,nu sokas buvo 😀 Tai reikalingi masazai ir manksta...

18. Nov 2010, 01:41

Sveikos Mamytes😀)pagaliau radau ko reikejo, tikrai nesupratau kas darosi su nugara vos tik pagimdziusi ..pamaniau, kad senatve arteja😃 ir kartais taip ir taip ziuriu, ar kupra neissoko☹nepaisant kad sededama prie PC pavargstu, o kur dar vaikelio nesiojimas stovint, einant ..
tikrai padejot, dekui ..😉

24. Jun 2010, 22:05

na as pajutau nugaros skausmus ir galwoju nuon ko man ta nugara skauda:-D o kad cia nuo tokiu dalyku gali skaudeti net pagalwojau :-)

16. Jun 2010, 14:39

uff cia tai gera tema.nes man ta nugara jau baigia igristi.vaikstau pas fizeoterapeute,sudare programa manksteliu.darau kas antra diena.ir parode kaip vaika kelti,guldyti ir tt.tikiuosi praeis...

16. Jun 2010, 12:15

as nesidariau epiduro,bet vistiek akauda! gydytoja sake,kad daznai nugara skauda nes keliames labai staigiai nakti prie vaiko(nugaros raumenys buna atsipalaidave,o mes staigiai ,begom keliames ir gaunasi,kai sokas raumenukams😉) dar ir tampymasis su vezimais,bei vaikais nepadeda...
Man siaip sportas padeda 😀

16. Jun 2010, 11:30

O jums mamytės kurią vietą būtent skauda? pusiaują? Man tai ties mentėm, žiaurūs skausmai, atrodo net kupra auga nuo susirietimo, mat dvynukus supuojant vis susilenkdavau, tai dabar nepakeliu skausmų ☹

13. Feb 2010, 12:22

Dėl nugaros skausmo iš patirties galiu patarti - masažas ir pratimai. Laukiantis labai padeda "katės" pratimas.😀

13. Feb 2010, 12:09

Sveikutes
Matau papuoliau as i ta adresa ☹ Pas mane ir tokie skausmai kad net nemoku papasakot.Su kiekvienu rytu as jauciu skausmus.Jau nieks nemiela ☹ verkt noris.Nugara regis nuplikyta ☹ O rytais kaip antele su iskistu pasturgaliu krypuoju kol neisivaikstau.Epidura ir man dare,vienos kojos pirstus pradejau jaust tik po gero pusmecio ☹ir tai ne visus.Na ir zinok

10. Nov 2009, 17:35

Sveiki, o stai as gimdziau naturaliai, be epiduro, bet nugsaros skausmai tokie, kad sunku vaikscioti...

18. Oct 2009, 13:27

man ir taip pat buvo atliktas epidiuras pries pusantro menesio,nugaros skausmai tai nezmoniski kartais net vergt norisi

12. Sep 2009, 17:51

epidiuras ir man darytas ir nugaros skausmai nesvetimi😀 buna pasilenki vaikeli paimt ir viskas be pagalbos vargei kaip atsitiesi,atsiguli y lova tai taip ir dejuoji kol uzmiegi nei atsisest nei atsistot, bet va jau dabar 5men po gimdymo praejo tai kaip ir pamirsau apie skausmus tik kartkartem suskausta 😉

11. Aug 2009, 19:44

Jo,man irgi po pirmojo,kai dare epidura,skausmas buvo nerealus,naktim dejuodavau vyras sake...

11. Aug 2009, 16:56

nugaros skausmai mane kankino labai ilgai.bet ir dabar uzeina.man buvo daryta epidura tad gal rysium su tuom.reikes uzsirasyti i masazus.

10. Aug 2009, 15:17

Man taip pat labai skaudejo nugara po gimdymo,as pardejau sportuot.Po savaites nejauciau jokiu skausmu...Iki sio momento jauciuosi puikiai!!!

rainiukas rainiukas 08. Aug 2009, 17:41

man labai padejo masazai ir sildymo proceduros, bei pratimai. Nuo vaiko nesiojimo man nugaros neskauda, gal labiau nuo nepatogios padeties maitinant. Del skausmo dariau stuburo nuotrauka rentgenu, tai paaiskejo kad siek tiek kreivas...

07. Aug 2009, 17:33

Man po gimdymo skaudejo nugara, priezasties kaip ir nerado tad skyre tik B grupes preparata Milgamma, kuris tikai man sumazino nugaros skausmus, ir dabar jeigu uzeina kartais skausmas tai pati nusiperku Milgamma ir pavartoju.

07. Aug 2009, 13:04

as gimdziau naturalei,kad ir buciau norejus epidiura bet girdejau kad jei turi nugaros isvarza tai nedaro....na man dar didele nera ta isvarza bet nugara skauda kai mazyli ilgiau panesioju,ilgai stovet negaliu vienoj vietoj,dar kai vaikstau nieko...padeda tai kad turiu mankstintis duoti kruvi pilvui ir tuop paciu mankstinasi nugaros raumenys,praeina neskauda....

07. Aug 2009, 11:11

gimdziau naturaliai ,bet nugara vistiek skauda ypac pries menesines. tai man padeda sportas...

07. Aug 2009, 10:51

tokios problemos man neiskilo,gimdziau naturaliai be jokiu epiduru,teko daug girdeti,kad po jo nugara skauda,bet manau,kad tai laikina,viskas vistiek atsistatys😉

07. Aug 2009, 08:48

na epidūro ir as neturėjau o skauda nugara ypač ryte iš lovos sunkaii atsikeliu o jua metai aliko greitai bus.

Gintarep Gintarep 06. Aug 2009, 18:38

Zivile, pritariu del vaikiuko nesiojimo.Manajai kazkaip jo ir nereikia,nors ir nesugebeciau. Epidiurini ir man dare.Nepaminejau,kad isigijom ortopedini ciuzini,tai diena nors 10 min. pagulejus, nugaryte pailsi.

06. Aug 2009, 12:52

na as ir dariausi epidura bet problemu su nugara turiu ne del o, jas gavau su genais is tevu.

06. Aug 2009, 12:52

na as ir dariausi epidura bet problemu su nugara turiu ne del o, jas gavau su genais is tevu.

05. Aug 2009, 23:16

jokiu priemoniu zinok nesiimu nes pritingiu nelabai yra salygu ir laiko,tas skausmas pamazu mazeja ir be jokiu pastangu tai gal su laiku praeis savaime😀

Gintarep Gintarep 05. Aug 2009, 22:56

As ezere plaukioju,saltesniu oru mirkstu druskos voniose,zolelese,bet i vakara man ja visvien skauda.