Kaip patikėti kito vyro rimtais ketinimais?

06. Jun, 02:58

Taip..as suprantu..dabar musu dziaugsmai ir vargeliai -tai musu turtai-musu vaikai :) bet laikas eis,vaikai augs...ar nesusimastet kaip butu ..kaip bus kai atsiras jusu gyvenimuose kitas vyras???ar lengvai patikesite jo ketinimais?ar pasitikesite kad jis myles vaikus kaip savo ir neskriaus,ir gins,ir niekada neprikaisios kad jis ne jo ir pan.. (na tikiuosi supratot minti). Ir aplamai...kokie kriterijai dabar pas jus,mamytes??? kas liecia vyrus :) As dabar visada ziuriu pro padidinimo stikla ir ziuriu ar nuosirdziai bendrauja su mano vaiku,ar vaikas ji megsta ir pan.. Bet va...antra karta nudegiau po to nudegimo kai mus paliko dukrytes tikras tetis(as ji vadinu donoru). :) ir dabar kazkodel jau nebe labai tikiu,kad kazkada atsiras toks vyras kuris nuosirdziai ir su gerais ketinimais ateitu i musu su dukryte gyvenima... Kazkodel susidariau nuomone,kad vaikas-kliutis ir barjeras daugumai vyru..Bet logiskai pamascius,jei vyro ketinimai rimti ir jis tave myli,tai ir vaika turetu pamilt..juk tai musu gyvybe,musu kraujas ir siela..na padiskutuokim,mergaites,ta tema :)

02. Apr 2011, 21:03

Vilmukaas, labai pazystama situacija.Tik ne mes isejom, o buves vyras, kai vaikui buvo 6 men.Jam visiskai nerupejo vaikas, nei skambino, nei lanke. Nei vieno karto!!!Ivyko skyrybos,buvo priteista minimali suma alimentu, bet ir jis ju nemokejo. Susipazinau su dabartiniu savo vyru, kuris pamilo mano vaika, kaip savo, nors jis savu neturejo.Gal labai ziauriai nuskambes, bet pasakysiu kaip as ji nubaudziau, atemiau teises i vaika. Kovojom teismuose is pradziu del laikino tevystes apribojimo, veliau ir visiskai. Atbuline data keliausi dar alimentus (apie tris metus galima), priskaiciavo tikai nemaza suma .Buvo atiduotas anstoliams ir nurasinejo nemazas sumas nuo jo atlyginimo. Vienu zodziu oziukas buvo prispaustas gerai prie sienos.Nes teisme jis neturejo jokiu irodymu, kad islaiko, rupinasi ir t.t. vaiku. Tuo metu dingo visas vyriskumas.Taip galima pasiekti viska,tik reikia nemazai laiko ir gero advokato, kuris beje ir gerai kainuoja.Mano vyras isivaikino dukryte.Suprantu, kad viena diena reikes vaikui ir teisybes, bet ji iki siol nezino, kas jos biologinis tevas. Nenoriu jai meluoti, o teisybes pasakyti dar nenoriu, nes jai tik 10 metu ir gali suprasti, taip kaip jos vaikiskas protelis tuo metu padiktuos.Sekmes visoms mamytems😀Nepamirskit, kaip durys uzsidaro, langas prasiveria

pamliv pamliv 24. Mar 2011, 15:18

Sveikinu tave, Taniusha19, atradus laime 😀 Tikiu, kad ir mes ja rasim, sutiksim sau skirtuosius 😉

22. Mar 2011, 13:27

😀 sveikutes, as taip pat su savo dukrytes tetuku negyvenu... taciau dbr turiu drauga kuris mano dukryte myli kaip savo ir esu 100 % uztirinta jog galima tiketi kito vyro rimtais ketinimais

pamliv pamliv 13. Mar 2011, 09:58

labas, vilmuk, siuo metu as isgyvenu ta pati kaip ir tu, tik as skiriuosi po septyneriu metu santuokos ir man lieka 3 vaikai, taciau jauciu tokias pat nuoskaudas ir pykti savo buvusiajam ☹ spaudziu tau desine, kad ryzaisi nebekentet nuolatiniu zeminimu ir patyciu

12. Mar 2011, 20:26

sveikos, as kaip tik siuo metu skiriuos su vyru ☹ isejau is jo namu jo noru, kartu santuokoje isgyvenom metus su puse, nusprendziau skirtis nes nebegalejau daugiau kenteti jo pazeminimu, nepagarbos, nuolatinio rekimo, kaltinimu... mes turime metuku mazyli, isejau kartu su juo, issinuomavau buta. vyras suzinojes jog isejau labai apsidziauge nes pasak jo gales miegoti su normaliom panom, nes paak jo jam negerai su manim myletis nes ten kazkas pasikeite po gimdymo, kai isejau tai jis net nepaklause kaip vaikas, vaikelis serga jis ta zino bet net nepaklausia kaip jis jauciasi ar turiu pinigu vaistam... man priklauso nemokamos advokato paslaugos tai viskas siuo metu yra tvarkoma, bijau jog galiu prisiteisti mazus alimentus, vyras yra verslininkas, siuo metu yra labai sunku... mano advokate man sake jog man kol nesibaigs teismas negalima tureti jokio draugo kad vyras nenufotografuotu ir nebandytu yrodyti neistikimybes, siandien radau vyro susirasinejimus su kitom panom ir tarimasi susitikti, idomu ar teisme tai butu galima panaudoti kaip neistikimybes irodyma. man labai pikta pasidare jog nesirupina savo vaiku o ieskosi mergu... as zinau jog jis vaiko niekada nelankys, jis nebuvo geras tevas, jis apie ji nieko nezino, nezino ka jis valgo, jis niekda juo nesirupino kaip tetis... as esu labai pikta ant jo bet tik del to kad jam sitaip nerupi jo vaikas, aisku esu pati kalta del to kad su juo prasidejau bet as nezinojau kad taip viskas baigsis, nes kai laukiausi jis labai lauke vaikelio ir jo norejo o kai pagimdziau viskas pradejo keistis, daug kartu is jo girdejau jog jam musus nereikia, jam jokio skirtumo ar jis gyvena vienas ar su mumis... man vis kyla noras jam kazkaip pakenkti nors zinau kad tai butu neprotinga.

31. Jan 2011, 02:26

Vardan vaiku tik nesugalvokit pasilikt su alkoholikais ar neistikimuokliais vyrais... baikit nu.
Savaji palikau rugseji ir nesigailiu. Be musu jis geresnis zmogus, as irgi be jo daug ramesne ir savim labiau pasitikiu. Dukra lanko, bet jis toks yra-nesubrendelis... Zaisliukus tempia, neklausia ko reikia, o be to zaisliukai pigus... Dar taip pagalvoju ar kada nors, kai reikes dukrai skirt pinigu neprades tik aiskint ka su jais man veikt???? Visaip gali but 😀 Apie alimentus dar nesvajoju, nes net skolos atiduot kol kas negali 😃DDD Tiek ko.
O ar iskaudinta ir NUVILTA moteris gali pajust dziaugsma tai tuo net abejot nereikia, nebent moteris mano, kad tokio dalyko ji neverta😀 Tik vyra reik rinktis kuo nepanasesni i buvusiji, visomis prasmemis... Seip ne visi vyrai tokie jau blogi 😉

14. Jan 2011, 11:45

sveikos mamytes as cia perskaiciau jusu diskusijas del elementu ir galiu pasakyti kad butinai juos prisiteiskit.mes su vyru negyvename jau seniai taciau elementus kiap ir skirybas susitvarkiau siek tiek veliau.mano advokatas sake kad galima elementus vaikuj prisiteisti ir uz ta laika kada jau negyvenama kartu.taciau as nenorejau tu visu problemu ir prisiteisiau tik po skirybu.galiu pasidziaugti kad mano ex juos moka pagal musu susitarima kas du menesius tad butinai tvarkykites tuos dalykelius

10. Jan 2011, 13:37

sveikutes, noreciau pasidalinti savo patirtimi, jei jau vyras siulo alimentus, reikia sutikti su ta suma kuria siulo, ypac jei bedarbis, nes mano atveju tai kai as nesutikau su jo siuloma suma, jis isvaziavo i uzsieni, uzsiregistraves kaip bedarbis, valstybe moka 195 Lt, tai kai jis sugrys tai tik tokia suma isreikalaus, o siuo metu negali daugiau isreikalaut nes jis bedarbis ir nieko neturi

31. Oct 2010, 09:48

jeigu taviskis nemokes, tai tau valstybe mokes, o is jo antstoliai issireikalaus 😉

31. Oct 2010, 00:57

tai mes jau kaip metai negyvenam kartu, o ir elementams jau esu padavusi, pirmu pinigeliu nesulaukiau, tai artejancia savaite eisiu i anstolius

28. Oct 2010, 22:45

elenyte, jeigu tikrai nuspresite atskirai su vyru gyventi, paduok elementam. Nes su laiku bus tik sunkiau issiprasyti... o vaikui su amziumi poreikiai tiktais auga, o ne mazeja.
o jeigu nemokes, su anstoliais pabendraus...

28. Oct 2010, 18:41

ir man irgi nieko nenori moketi, kol nepaprasai, bet dar nera nieko mokejas. vat tokie vyrai, galvoja vaikams nieko nereikia, auga oru. o jiems daugiau reikia negu mums

28. Oct 2010, 10:30

elenyte laikykis!
medyte, atvaziuoja karta i savaite valandai(dazniausiai trumpiau), nors jo lankymo laikas nuo 10 iki 15val. Padet niekuo nepadeda, tiktais dbr issireikalavau kad elementus moketu ir tai nenoriai tai daro.
Gyvenu siuo metu su tevais, studentauju neakivaizdziai...

27. Oct 2010, 22:41

mano gyvenimas su buvusiuju buvo toks kaip Milkiukes ir daivos27 du viename😀 as irgi ji palikau, tik jam reikejo iseiti, nes gyvenom pas mano mama. irgi nedirbo ar nenorejo, vaiko nepriziurejo, man nepadedavo, kai kazko paprasydavau, tai toks nepatenkintas buvo, ir dar driso but neistikimu. irgi prisikinejo, bet smsai sake kazka kita, irgi mergos varda buvo pakeites vyrisku vardu, meluot visai nemokejo, tik prisikinejo ir zadejo, kad atnes pinigu, o ju taip ir nematydavau, kol kantrybes neuzteko. Kiek galima mane isnaudoti, taip pragyvenom, kol vaikui suejo puse metuku. tokia mano istorija😀

27. Oct 2010, 22:28

Kaip sekasi misterygirl? Ar tetis lanko mazyle? Ar padeda bent kiek tau? O tu su tevais gyveni ar viena? Kaip maziuke auga? Sedi jau gal? Dantuku turit? Stai kiek kalusimu 😃

25. Oct 2010, 09:14

medyte, zinau kad bus gerai, as tiesiog kai nebesitikiu nieko, tai pati darausi viska, nebelaukiu kitu pagalbos ir zymiai daugaiu ka pasidarau. Vel pradejau dziaugtis gyvenimu, savo mazuoju stebuklu, kuri ir neleidzia man liudeti 😉 visada skaudziausia buna padeti ta taska ir suvokti kad esi viena, bet su laiku suvoki, kad nera taip baisu, kaip ir pradziu atrodo 😉

24. Oct 2010, 21:56

Nezinau daiva27, bet is tavo parasymo man rodos kad panikuoji be reikalo. O tikrinti telefona... hm... baisokai atrodo. Gal todel ir pakeicia vardus vyriskais, kad nepanikuotum. Gal as neteisi, nepyk, bet taip pasirode..
misterygirl, tavo situacija oho! Maniske panasaus amziaus ir as beprotiskai bijau likti viena. Bet bijau del materialiu dalyku labiau. Vyras mano - nuostabus zmogus. Bet negalim kartu buti laimingi, nors tu ka. Todel ir nedrasu skirtis, vis atrodo, kad gal dar pavyks... Bet arba reikia ryztis ir nebekankinti vienam kito, arba ir toliau vargti, pyktis, lieti asaras. Gal ir lengviau priimti sprendima, kai vyras kiaule. Tavo situacija tikrai nepavydetina. Stiprybes tau. Geriau jokio vyro, negu bet koks. Turi nuostabia mazyle, tai ir buk laiminga! Ja paauginsi, pamatysi kiek dziaugsmo suteiks!!! O vyras atsiras kitas, toks kuriam rupesi ir tu, ir vaikiukas. Net tada, kai miegosite 😃 Viskas bus gerai!

24. Oct 2010, 10:13

laba visoms, jungiuosi prie jusu... siuo metu vyksta skyrybu procesas su mano vyru, turiu 7men dukryte, didziausia dziaugsma. Istikruju labai delsiau del skyrybu, reikejo galutinai issiskirti, kai jisai mane paliko nescia, bet vis galvoje sukosi mintis, kad viskas bus tvarkoj, bet taip nebuvo. Veliau gime musu angeliukas pusantro men anksciau, po sawaites mus paleido is ligonines, o po men mus paliko. kai neseniai operavom muzutei isvarza jisai atejo, 15min pabuvo, nes jinai miegojo ir isejo...

21. Oct 2010, 15:09

mano vyras man neistikimas, jis prisiekineja kad jam esu vienintele,kad mane myli,bet negaliu juo tyketi jo telefone randu zinutes ir numerius jis net mergu vardus pakeicia vyryskais vardais. turiu 7metuku dukryte ir 3 men. suneli vardan ju gal tureciau likti su vyru bet negaliu mano galvoje sukasi ivairios mintis,sirdis plysta i maziausius skutelius,asaros nenustoja begusios ir vis saves klausiu ka padariau netaip.

07. Oct 2010, 11:48

as tai palikau savo vyra, nes jis nedirbo, neislaike vaiko, juo nesirupino, nei namie padedavo ne su vaiku, viska pati turejau suspet, taip iki dukrai sukako 1metai prasikankinau, pasiryzau ir palikau ji.vaika pasiemiau ir isvaziavau pas save. beveikt metus prabuvau viena, o paskui visai atsitiktinau susipazinau su dabartiniui draugu, jis myli mane mano dukrele, o mes mylim ji.

07. Sep 2010, 14:20

inmedry...o cia tai JEGA!!! 👍 o cia tai saunuole..pagarba didziausia!!! 🌷 didziuojuos moraliskai stipriomis moterimis.. 😍 o kad man tiek optimizmo ir tikejimo 😀

30. Aug 2010, 05:12

as noriu pritarti kiekvienai is jusu ir dar nuo saves pasakyti,kad moterys turi varomaja jega judeti i prieky-VAIKUS,o jei jau nenusiseke kazkuriuo etapu,tikekim kad viskas kas geriausia priekyje,pati turiu keturis vaikucius ne mane paliko,o palikau as,nes noriu uzauginti JUOS sveikais,protingais ,nekompleksuotais visaverciais.....mano eks vyro norai nuo manuju kardinaliai skyresi

10. Jul 2010, 17:24

rimuta...tikekimes..sekmes ir Jum 👍

17. Jun 2010, 20:35

As iki 36 metu gyvenau viena,auginau sunu.Dabar turiu seima,vyra,mazaji,kuriam 11 men,didziajam jau penkiolikti eina.tikrai nejau,neieskojau,atejo laikas ir savaime viskas isisprende.Gavau vyra,daug jaunesni uz save,nekarto nevedusi ir po kokas esu patenkinta.Gerai buvo ir vienai pagyvent,eini kur nori,darai ka nori,o dabar gyvenimas pasikeite 100%,bet nesiskundziu.Tad visom tvirtybes ir tik tikekite,kad viskas bus gerai😀

17. Jun 2010, 20:13

jo jo ...sedi namie...cia i duris skambutis....as princas kalavas...apacioje laukia mano baltas arklys 😃 😃 😃

17. Jun 2010, 14:37

labai geras pasakymas 😃 mus susiras patys tie kur skirti bus ner cia ko siusiot i kelnes 😀

16. Jun 2010, 22:35

Geriausias yra pasakimas kuri man mociute kartoja dabar kur mums bus skirtas po puodu nepasislepsim 😀

06. Jun 2010, 15:57

na vistiek norisi kad vyras bvutu, vis kazkas ne viena 😀 tik aisku reik pacio geriausio 😀

06. Jun 2010, 13:04

Ir nereikia dėl to pergyvent 😀 beto, kaikurios vienišos mamytės kartais būna daug laimingesnės už tas, kurios turi "pilną" šeimą... Jau geriau kaip sako jokio vyro, nei betkoks 😀

06. Jun 2010, 12:58

Vika mano terminas rugsejo 24 😀
aisku kad nereikia dabar begt i gatve ir rekt kad man reikia vyro nes taip tikrai neatsiras 😀 as manau kad sutiksiu savo ta busima vyra irgi kur nors kai pati nesitikesiu net, nes taip dazniausiai ir buna 😀 neliksim vienos nei viena, ir si kart tikrai pasiseks 😀 man apskritai visad viskas tik is antro karto pavyksta tai manau kad ir si kart bus taip pat 😀 mazai pergyvenu del to.

1 2