Kaip pripratinti vaiką prie mišinuko?

19. Mar, 03:35

Mano mazylei 4 menesiukai, MP mazeja, todel bandom pripratinti mazaja prie misinuku. Deja, nesekmingai... Isbandem visu rusiu misinukus, keiciau buteliukus, bet negeria misinuko ir taskas. Bandem karves pienuka - irgi negeria. Sakyciau, kad nepatinka gerti is buteliuko, bet vandenuka geria. Patarkit, kaip pripratinti mazyle gerti misinukus.

22. Mar 2010, 19:26

Mes nuo Hipp irgi ligoninej gulejom, vemti mazyle pradejo. Dabar prie Bebi bandau nesekmingai pripratinti

22. Mar 2010, 17:09

rasau su klaidom atsiprasau.....

22. Mar 2010, 17:08

mano mazyliu 5men. turiu dar savo pienuko. bet vieno maitinimo kaip ir truktu.man jis ir negeria nei vieno misinio isbandziau visus.susiraukia.ir beda yra ta kad buteliuko ir neima. bandziau su sauksteliu ir negeria.o nuo hippo isbere ir pradejo lupytes tinti. tai vaziavom i ligonine. turejom bedos. tai dabar vietoj pinuko duodu kisieliu is puodelio. ir gan sekmingai.....

19. Mar 2010, 16:43

nu nemanau kad gerai ira 4menesiu leliui duoti sirupo.

19. Mar 2010, 16:40

Bandziau ir su sauksteliu duoti, bet spjove lauk misinuka. Padariau isvada, kad nepatinka ne vieno misinuko skonis. Tai siandien sugalvojau dar viena buda - i misinuka ipiliau puse saukstelio vysniu uogienes sirupiuko. Ir ka manot, isgere visus 120 ml. Bet neaisku kaip rytoj bus...

19. Mar 2010, 16:03

galit pasikankinti girdant misinuku su sauksciuku po trupuciuka ir su laiku prades gerti, galit net neabejoti, cia daugumos turbut problema 😉

19. Mar 2010, 15:41

neimk i galva visom taip buna😉

19. Mar 2010, 15:40

niu jo mes irgi labai vargom kol priprato,verkimo buvo tai ohoho,reikia kantrybes aisku gaila leliaus kai verkia spjauna bet po kiek laiko pripras,ir kai labai isalks.o karves piena nemanau kad gerai duoti nuo 4 mensiu,bent jau mums daktare nepatere

19. Mar 2010, 15:38

Jetau labai atsiprasau, kad pavadinime iveliau klaida. Geda... Nebeina istaisyti...

19. Mar 2010, 15:35

Mano mazylei 4 menesiukai, MP mazeja, todel bandom pripratinti mazaja prie misinuku. Deja, nesekmingai... Isbandem visu rusiu misinukus, keiciau buteliukus, bet negeria misinuko ir taskas. Bandem karves pienuka - irgi negeria. Sakyciau, kad nepatinka gerti is buteliuko, bet vandenuka geria. Patarkit, kaip pripratinti mazyle gerti misinukus.