Kalėdų rankdarbiai, įdomios idėjos

28. Sep, 04:31

Sveikos. Gal sakysite kiek ankstoka apie šias šventes kalbėti - Kalėdos, Kūčios, Naujieji, bet manau kuo anksčiau tuo geriau, ypač kalbant apie dovanas. Tad ši temukė dalintis idėjomis apie žiemos šventes, apie naudingas nuorodas, schemas ir pan. :) Jei mėgstate dovanoti savo rankų darbo dovanas, manau ruoštis jau pats tas laikas, ar bent dėlioti prioritetus ;)

05. Nov 2014, 16:28 AusraNas

Oj, kažkaip išsikreipė mano žinutė, nuoroda čia: https://www.geradovana.lt/lt/kaledines_dovanos.aspx?F=[1][66]

05. Nov 2014, 16:21

Žiūriu, forume ne vienas kalėdinių dovanų ratas jau apsuktas ir nenustoja suktis... ir vėl Kalėdos! 😉 Kadangi dažnai sunku sugalvoti ką nors originalaus ir nustebinti, šiek tiek gelbėja [url=https://www.geradovana.lt/lt/kaledines_dovanos.aspx?F=[1][66]kaledines dovanos rinkiniai[/url] . Viena ir įdomesnių idėjų - vakarienė visiškoje tamsoje!!! Neįtikėtina, galvojau, kad tik užsienyje tokios vakarienės būna, o pasirodo... Neišgąsdinčiau su tokia dovana?Ką manot?
😃

sraigiukas sraigiukas 04. Nov 2013, 15:37

Aš galvoju numegzt po žaisliuką ant eglutės 😀

sraigiukas sraigiukas 02. Nov 2013, 11:10

Sveikos

Gal kuri turite eglutės žaisliukų schemų?

12. Dec 2012, 17:48

Labai šauniai 👍 😀

11. Dec 2012, 10:29

o cia is arciau, atrodo taip...

11. Dec 2012, 10:28

mes siais metais meginam gaminti papuosimus namams patys, stai viena ideja kaip mes pasipuosem langus 😉

09. Dec 2012, 21:30

Sveiki, mamytės ir tėveliai! 😀

Noriu pasiūlyti puikią dovaną Jūsų mažyliui ir draugui - laišką nuo Kalėdų Senelio 😀

Laišką galite užsisakyti tik už 13,99 Lt! 😀
Nepavėluokite užsisakyti unikalų laišką nuo Kalėdų Senelio:
-Laiškas adresuotas Jūsų mažyliui!
-Kalėdų Senelis kreipiasi asmeniškai į Jūsų vaiką!
-Kalėdų Senelis perduoda linkėjimus Jūsų vaiko geriausiam draugui (Jūsų pageidavimu)
Suteikiama galimybė išsirinkti laiško kalbą (lietuvių arba rusų)
Laiško unikalumas:
- ryškus sveikinimo apipavidalinimas
- kokybiškas popierius
- vokas su naujametiniu pašto ženklu ir štampu "Kalėdų Senelio paštas"
+ siurprizas-dovanėlė

P.S. taip pat Jūs galite užsisakyti Pagyrimo raštą nuo Kalėdų Senelio ir SMS.

Visą informaciją Jūs rasite čia http://laiskas-tau.ucoz.com, arba rašykite paštu kaledu.laiskas@gmail.com

Paskubėkite užsisakyti! 😀)

30. Nov 2012, 12:18

Ir ką gal jau sumeistravusios ar planuojate, dovanėles, puošmenas ?

30. Nov 2012, 12:17

Neįsikėlė, keliu per kitą naršyklę.

30. Nov 2012, 12:16

Sveikos 😉 O šįmet ar jau ruošiatės šventėms ? Žiūriu tema "numirus". Reik prikelt. Šįmet(tiksliau vakar per porą val ) sukurpiau sūnui štai tokį advento kalendorių. Naudojau:25 tualetinio popieriaus ritinėlius, susigekliup adariau vokelio formą, blizgučiais aptraukiau, karštais klijais pritvirtinau prie pasiruoštos kartoninės lentos, skaičiukai iš splavoto lipmpančio popieriaus.

06. Dec 2011, 13:20

Prikeliu temukę, pasirodykim ir pasidalinkim idėjom ką artimiesiems kuroėte pačios 😀 Pati dar neturiu ką rodyt 😃

24. Dec 2010, 18:19

o medziaga speciali turi buti ?

21. Dec 2010, 18:31

Aš medžiagą turiu, tikr priemonių dar trūksta dekui ant audinio . . . manau darysiu, bet vėliau

21. Dec 2010, 14:34

ne bandziau ant audinio , bet labai noreciau, gal kada prisiruosiu.

29. Nov 2010, 13:39

Sveikutės, kaip sekasi ruoštis šventėms, gal jau ir rimčiau pradėjote,kokių idėjų dovanėlėms turite ? Gal žinpot kur pigiausiai rasti kavos padėkliukų medinių dekupažuoti 😀 ? Ir gal bandėt kas ant audinio dekupažuoti, kokių priemonių reikia ?

10. Nov 2010, 23:17

Turėtų būti rankdarbių parduotuvėse, prie dekupažuoti skirtų daiktų, jei tokių yra 😀

10. Nov 2010, 23:13

na reikės paieškot,tik man rodos pas mus nėra dekupažo parduotuvių 😃 gal šeip kur užmatysiu 😀

10. Nov 2010, 22:23

tai cia zinok egluciux neviena tokia, man ir tas pats 😀

10. Nov 2010, 21:00

o labai gera idėja su padėkliuku kavai,gal anytai tokį reiktų padaryt,bet tai iš kur jį gaut,yra pirkt ? jėzus kaip aš nieko nežinau kur ko yra pirkt 😃 atsilikus visai,kai su mažiuke dabar bele kada ir bele kiek nebegali po pardes vaikščiot tai nieko nebežinau 😃

10. Nov 2010, 16:55

pernai kalediniam vynui siuvau ziurstuka 😀

10. Nov 2010, 16:52

oi pakabukus perku cia norgej ,yra hobio tokia parduotuve tai visko yra pilna,net akys raipsta, o LT,Klaipedoj tai kur prekiauja akmenukais stikliukais, kur pats gali susiverti ten esu maciusi, silver atrodo vadinasi

10. Nov 2010, 15:57

Insa labai gražūs auskariukai 😀 aš tai seges darysiu ir turbūt padėkliukus kavai iš dekupažo darbų, dar kai ką siuvinėsiu ir versiu iš karoliukų...

10. Nov 2010, 15:30

labai gražūs auskariukai 😀 nerealiai.o kur pirkai tuos užsegimus?

10. Nov 2010, 15:11

ir sau issikeliau 😃

10. Nov 2010, 15:09

ranku darbo dovanos mieliausios, sesei as auskarus padariau ,dekupazu.

09. Nov 2010, 18:36

na galvoju pabandyt tuos saldainiu medelius padaryt ir dar su dekupazu padirbet,draugei galvoju koki butelaiti grazu isdekupazuosiu su jos nuotraukom bus kaip vazele 😀 na kolkas tiek 😀

09. Nov 2010, 15:28

labai grazi temele 😉
tik gaila, kad uz lango vis lietutus ir lietus... tai nuotaikos tokios niurios ☹
na mes jau kelias dovaneles pagaminom: padarem kalandorius su seimos nuotraukom ir gimimo dienom, kad nebepamirstume 😀

09. Nov 2010, 13:25

ir ka zadi daryti? pasidalink mintim 😀

1 2