Klaipėdos auklės

08. Sep, 09:29

Manau cia galetu buti bendra tema ieskanciom aukles mamytems ir aukles darbo ieskancioms auklesm KLAIPEDA

Iloniukas 25 Iloniukas 25 23. Nov 2020, 16:00

Sveikos mamytes ieškau auklės darbelio turiu patirties rekomendacijas lauksiu jūsų žinučių Klaipėda 860166763

28. Oct 2016, 10:43

Ieško geriausių kredito finansuoti projektą? Pigūs kreditų ir leidžia jums gauti greitai pinigų. Nesvarbu, būsto paskolos, vartojimo kreditas, automobilių paskolos ar reikia pinigų, aš pasiūlyti įvairių formų kredito apimti visus projektus. Mano rimtas mano darbas, kad mano klientai niekada nusivylęs savo pasirodymu. Susisiekite su manimi.
paštas: phelipe.luiz@outlook.fr

09. Apr 2016, 17:39

Ieškau auklės 5 metų mergaitei ligos atveju. Dirbti reikėtų maždaug 2 savaites per mėnesį nuo 8 iki 17 val. darbo dienomis. Gyvename netoli Tauralaukio raj. Važiuoja autobusai. Mano tel.: 865750261

01. Apr 2016, 16:20

Sveikos, ieškau auklytės gali būti nuo 16 metų iki 65 metų, svarbu be žalingų įpročių, bent jau prie mano vaiko. Darbelis būtų kaip papildomas, pasiimti iš darželio ir pabūt kol griš tėveliai, gautųsi apie 1 val, sirgimo atvejais ir šeštadieniais, ne kiekvieną šeštadienį. Gerai būtų, kad gyventų Vėtrungės, Paryziaus Komunos rajone, darželį lankome Klevelis. Su vaikučiu galima būti mūsų namuose, galima ir savuose. Mergaitei 2 metukai, aktyvus, bei geras ir klausantis vaikas. Mano tel. nr. 860829665

11. Mar 2016, 21:24

sveikos mielosios. ieskau 7 metu berniukui aukles.labiau kompanijos,vaikas jautrus-bijo vienatves.reiketu nuvesti i mokykla,parsivesti,kad butu saugu . prizvelgti darant pamokas .Zmogaus reiktu mazdaug nuo geguzes menesio.vasaros metu taip pat. darbas pamaininis mazdaug 14-16 dienu per menesi.pilnai dienai..del atlyginimo tarsimes.Zinoma svarbu kad zmogus butu draugiskas,patikimas,be zalingu iprociu..Mes gyvename Klaipedoje-rumpiskes g, tai butu gerai kad butu is aplinkiniu rajonu,,kad butu lengva susisiekti,. aciu..lauksiu komentaru..detalesne informacija susitikus..tel.nr 865322986

19. Jan 2016, 14:48

Jeskau aukles 2-3men. kazkur nuo vasario pabaigos.,dviem mergaitems 5m.ir 11m.,kuri galetu giventi mano bute ir priziureti jos, sulau 350€per menesi uz darba,kita
informacija susidomejantems,rasikit i numeri:869957784

02. Dec 2015, 15:26

Sveiki, aš esu ponia Emmanuelis Justina, privati ​​paskola skolintojas, kuris suteikia gyvenimo laiko alternatyviąsias paskolas. Ar jums reikia paskolos skubiai sumokėti savo skolų ar jums reikia paskolą, siekiant pagerinti jūsų verslą? Jums buvo atmestas bankų ir kitų finansų įstaigų? Ar jums reikia paskolos ar hipotekos konsolidavimo? ieško daugiau, nes mes esame čia, kad visas savo finansines problemas praeities dalykas. Mes skolinti asmenų, kuriems reikia finansinės paramos, kurie turi bloga kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą esant 2% norma. Noriu naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad mes teikiame patikimą ir gavėjo pagalbą ir bus pasirengę pasiūlyti paskolą. Taigi Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu: emmanueljustina536@gmail.com

15. Nov 2015, 08:22

Sveiki, ieskau auklytes, kuri galetu ateiti i namus Naujakiemio g., kai vaikas jau sveiksta, bet i lopseli dar nevedu. Berniukas, 2,2 metu. Reiketu pabuti nuo 7.30 iki 17.30.

28. Sep 2015, 19:17

Gal kam reikia geros, patyrusios aukles galiu rekomenduoti. Ji pensininke, bet nebijokite nesusenusi kaip kad buna 😀 , tikrai labai mylinti vaikus ir gerai priziurinti.
Gyvena I.Simonaitytes g. jos tel. nr. 860404591 Julija.

13. Jul 2015, 10:16

sveikos mamytes, gal kuriai reikia geros auklytes? Priziureciau Jusu vaikuti savo namuose, kartu su dviem savo vaikuciais. Galimybe miegoti pokaituka, namie gamintas maistas, jauki, draugiska atmosfera. Turiu didele patirti su ivairaus amziaus vaikais, tuo paciu galiu vaikuti mokyti, lavinti, padeti esant tarties problemoms ( turiu aukstaji issilavinima). Rasykit, ypac tie, kuriems reikia aukles ilgam laikui, lauksiu. Gyvenu Klaipedoj, Laukininku g. el. pastas: jolantabnn@gmail.com.

13. May 2015, 06:13

Sveiki,
Ar jums reikia skubiai paskolą išvalyti savo skolas ar jums reikia kapitalo paskolą pagerinti savo verslą?
jums buvo atmestas
bankai ir kitos finansinės institucijos?
Ar jums reikia konsolidavimo paskolą ar paskolą?
ieškoti ne daugiau, nes mes esame čia, kad visas savo finansines problemas nustumti į praeitį. Mes paskolų fondus dėmesį į privatiems asmenims
reikia finansinės paramos, kurie turi bloga kredito ar reikia pinigų
apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą esant 2% norma. Noriu naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad mes teikiame patikimas ir gavėjo pagalbą ir bus pasirengę pasiūlyti Jums paskolą. Taigi Susisiekite su mumis šiandien per laiškų: emmanueljustina536@gmail.com

04. May 2015, 19:18

Sveikos mamytės.Ieškau papildomo darbelio,kaip jau suprantat auklytės darbo.Esu 23-iejų dirbanti mergina.Galiu prižiūrėti jūsų vaikutį savaitgaliais arba vakarais nuo 6-ių.Patirties turiu ,rekomendacijas jeigu reikia galiu gauti greitai .Būtų gerai ,kad galėčiau prižiūrėti savo namuose ,gyvenu Taikos prospekte .Susidomėjusias prašau kreiptis .Mano kontaktis tel nr:860957427,arba rašykit į gmail:tomanorvy0401@gmail.com

20. Apr 2015, 20:33

jei ka sudomini-rasykite :
zarinskaite@gmail.com

20. Apr 2015, 17:55

labas vakaras,ieskau aukles 1m. ir 6 men.berniukui.darbo grafikas: pirmadieni,treciadieni,ketvirtadieni nuo 9 iki 14 (15 val.),kartais iki 17 val.pagal specialu bendra susitarima penktadieni ar sestadieni.ieskau silto,mokancio bendrauti,atsakingo zmogaus.darbas nuo geguzes iki rugsejo men.gyvenam siaurineje miesto dalyje Luizes rajone.geriau butu,kad ir aukle gyventu kazkur netoliese :-)

15. Apr 2015, 15:17

Sveikos, ieskome valandines auklytes savo berniukui 1m.7 men. Darbas 2-3 kartai per savaite po keleta valandu. Nuolat su vaikuciu buti nereiketu ☺ rasykit benskute@gmail.com pabendrausim ir susidraugausim

11. Apr 2015, 14:37

Sveiki. Ieskau auklytes darbelio vasaros sezonui nuo geguzes pab. Man 16 m vasara sueis 17. Taip esu jauna bet tikrai atsakinga bei rupestinga auklyte. Neturiu jokių žalyngų įprotčių. Visai darbo diena gali buti nuo 7.30 ir anksiau iki 18 ir 19 h. Čia jau kaip jūms reikia auklytes. Nesvarbu ku gyvenat galiu bet kur atvažiuot. Manau kad esu jauna tai pliusas nes vaikučiams norys i pažaisti bei pakvailioti juk vaikai. Myliu vaikučius bei tikrai galiu jais pasirūpinti. Neseniai priziurejau savaitgaliais trys vaikučius ir darbo buvo daugoka juk kekvienas skirtingas ir norai kitokie. Galiu tvarkyti,ruošti valgyti jai reikia, galiu pamokinti ir skaičiuot ir rašyt. Visada su teveliais susitinku ankšiau kad susipažintume. Kekvienam teveliui svarbu su kuo palieką vaiką. Tad jai reikia jaunos,rupestingos bei gebančios elgtis su vaikais prašom susisiekti. Mano kontaktai:+37060265613 gmail: vsilvijav@gmail.com jaigu neatsiliepsiu prašom rašyti visada perskambinsiu. 😀

20. Feb 2015, 23:12

Sveiki. Ieškau sezoninio auklės darbo vasarai. Vasaros gale sueis 17 metų. Esu iš mažo Lietuvos miestelio Plungės, bet dabar laikinai apsistojusi Anglijoje. Čia gyvenu su 2 mažamečiais vaikais, ir dirbu. Patirties turiu nemažai. Vienam vaiku 1.5, o kitam 4. 2015 vasara visą būsiu Klaipėdoje, tad ieškau auklės darbo. Nerašysiu, kad myliu vaikus ar einu iš proto nes mano nuomone tai perdaug banaliai skamba, tiesiog esu atsakinga ir rūpestinga mergina turinti nemažai patirties ir galinti prižiūrėti vaikus. Jei kas susidomėjote, susisiekite į FB: Sonata Čiuželytė. Nr nepridėsiu, nes angliškas.

08. Jan 2015, 06:15

Ieškome

08. Jan 2015, 06:14

eškome kiekvienai dienai kompanijos.
Kol sesės darželyje.
Aš esu aktyvus 10 mėnesių bendrauti mėgstantis berniukas.
Draugo lytis ir amžius nesvarbūs.
Gyvename Žvejybos uosto rajone.
8 611 97080
Klaipėda

07. Jan 2015, 10:49

Sveiki, ieškau papildomo auklės darbo. Turiu patirties prižiūrint 1-3 metų vaikus 😀 esu studentė, mokausi Klaipėdoje ikimokyklinės vaikystės pedagogiką, gyvenu prie Eglės turgaus. Jei susidomėjote - asamcuk@gmail.com arba 86 4140135

04. Sep 2014, 21:39

Sveiki, ieškau auklytės savo berniukui. Reiktų paimti iš darželio ir pabūti kelias valandas.
Erika, tel. nr.860345022

06. Jun 2014, 14:40

Dovanoju gerą vyrą, augina du vaikus be žalingų įpročių .Jei kam moterys reikia vyro visam gyvenimui prašome teirautis telef: 867112734 ,Klaipėda.Aš 10 m. išgyvenau su juo kartu nuostabus žmogus , tačiau mane patraukė ant kitų vyrų jį palieku kad žmogaus nė apgaudinėti.

27. May 2014, 14:17

Sveiki, tėveliai. Esu rūpestinga, mylinti vaikus, atsakinga auklytė. Turiu nemažai patirties prižiūrint ir vieną, ir iškart du vaikus. Begalo juos myliu, užsiima su jais, niekada nebūna taip, kad vaikutis neturėtų ką veikti. Esu baigus dailės mokyklą, tad galiu vaikučius pamokyt piešt. Galiu dirbti per vasarą (nio birželio iki rugsėjo). Gyvenu klaipėdoje ( mazūriškėse). Jei turite pasiūlymų rašykite el. paštu: salomuks@gmail.com arba skambinkite tel: 864303324. Lauksiu😀

27. May 2014, 14:02 zfoo

Sveiki, ar dar ieškote auklės? Gyvenu mazūriškėse. Turiu patirties😀 Tel: 864303324

20. May 2014, 11:54

Laba diena,
ieškau auklės darbo, esu 16 metų moksleivė. Gyvenu Klaipėdoje. Turiu su vaikučiais darbo patirties. Esu atsakinga, sąžininga, rūpestinga ir draugiška. Jūsų vaikučius galėčiau pradėti prižiūrėti nuo birželio 1 d.
Lauksiu Jūsų pasiūlymų tel.: 🤓683-69307 😀

09. Oct 2013, 11:55

Sveiki,
ieskau aukles savo mazylei 1.1men. noreciau rasti mamyte su panasaus amziaus vaikuciu kuri sutiktu priziureti mano mergyte kelias dienas per savaite po kelias valandas. geriausiai jei gyventu Tauralaukyje arba Mazajam kaimelyje, Dragunuose ar Misko kvartale. jei atsirastu tokia mamyte prasau rasyti man emeila ir susisiekisme. erikap@inbox.lt😀

14. Sep 2013, 20:46

Labas visiems,
Esu moksleivė (beveik 16m), gyvenu Klaipėdoje. Ieškau auklės darbo (gali būti ber kurioje vietoje Klaipėdos mieste). Pusės etato (nuo 15.30h iki vėlaus vakaro). Vienu metu galiu prižiūrėti porą vaikučių, turiu nemažai darbo patirties 😀 esu atsakinga ir sąžininga; labai mėgstu leisti laiką su vaikais ir moku draugiškai susikalbėti net su sunkiausio charakterio mažyliais 😀
El. Paštas zigazigha98@gmail.com
Telefono numeris 863758967

30. Jun 2013, 18:17

Sveiki,
Esu 14 metų moksleivė, ieškau darbelio liepos ir rugsėjo mėnesiui (kelios rugsėjo dienelės būtų užimtos, nes toli išvykstu, bet tik 5 dienoms). Pati esu iš Laukininkų rajono, tad jei būtume arti ir jei pageidautumėte, galėčiau vaikuti parsivesti į švarius, tvarkingus namus. Patirties turiu, nes nuo 7 metų prižiųrėjau pusbrolius ir pusseseres, taip pat praeitą vasarą dirbau aukle. Vaikučiai būtų saugiai prižiūrimi, nes į tai žiūriu labai atsakingai, gryname ore ir visada užimti kurybiniais darbeliais.
Kontaktai:
Telefono numeris: 865437125
Vardas: Egidija
el. pašto adresas: egidija147@gmail.com

kristole kristole 29. May 2013, 20:42

Sveikos, Klaipėdos mamytės,
Esu 20-metė studentė, kuriai norėtųsi nenuolatinio auklės darbelio. Siūlau Jųms savo pagalbą tuomet, kai vaikutis serga ar visais kitais netikėtais atvejais, kuomet nėra kam palikti jo prižiūrėti. (Vasarai tinka ir nuolatinis auklės darbas). Pasižymiu tokiomis savybėmis kaip draugiškumas, atsakingumas, sąžiningumas, linksmumas. Turiu patirties su įvairaus amžiaus vaikučiais, na, bet labiausiai norėčiau prižiūrėti 2-7 metų vaikus. Vaikučiai su manimi būtų saugūs ir nenuobodžiautų smile.gif
Mano kontaktai :
Kristina , tel. nr - 869253499
el.paštas - Kristolea@gmail.com

13. Mar 2013, 23:36

Na, gal kas galit parasyt kokia valandos kaina auklei uz dvieju vaikiuku prieziura (3 ir 1 metai)? Tiesiog kelias val. per savaite, vakarais ar savaitgliais. Aciu 😀

1 2 3 4