koki issirinkti paspirtuka?

06. Jul, 08:03

mazius uzsispire ir labai nori paspirtuko.kas turejo kai maziui buvo 3 metukai pasidalinkite savo patirtimi koki geriau pirkti?is karto dvieju ratuku?ar tryju?ar ta kur priekyje du ratukai?aciu uz nuomones :)

JustytesMama JustytesMama 21. Dec 2019, 10:46

Mes taip pat dickei turejome toki, kur gale du ratukai, bet jie trukde gerai atsispirti ir vaikas nemego. Mazyliui pirkome su dviem ratukais priekyje, kur reikia palenkti vaira norint pasukti Kidz Motion https://www.bikko.lt/paspirtukai/ ir labai greitai perprato kaip ji valdyti, nors tebuvo pusantru metuku, bet jau visai neblogai vaziavo. Manau pavasari visai nebepagausiu 😀

simkelyte simkelyte 05. Jan 2017, 16:56

Siūlau atkreipti dėmesį į worker gamintojo paspirtukus, tiek as tiek ir mano draugai pirko iš čia: http://vs-sport.lt/lt/254-paspirtukai tikrai labai geros kokybės paspirtukai, kas liečia ratukų skaičių, tai siūlyčiau pirkti standartinį dviejų ratukų, maniškiam buvo 4 metukai kai paspirtuką nupirkome, bet greitai išmoko važinėti su 2 ratukų paspirtuku, kas manau leis greičiau išmokti važiuoti ir dviračiu.

11. Oct 2014, 13:44

Auginu du vaikucius ir turime du paspirtukus, dukryte 2 metuku vazineja su trijais ratukais,priekyje vienas, gale du ratai. Patarciau pirkti su nelabai placiais,dideliais ratais nes mazam vaikui trugdo atsispirti,vis koja uzkliuna. O berniukas mano 5keriu,tai puikiausei su du ratukus turinciu paspirtuku ,jau metai vazineja. Aisku is pradziu buvo sunkoka, bet per pora dienu suprato visa sistema 😀 Na ir zinoma paspirtuko ratukai turi buti guminiai,tada zymiai geriau rieda,nelygumai taip nesijaucia 😀 kai vaikas su dviem ratukais paspirtuku vazineja , ismogsta ligsvara laikyti ir buna zymiai lengviau mokytis vaziuoti dviraciu 😀

09. Jul 2014, 13:06

Mes turime kur priekyje 1ratukas o gale 2. Galvojau pirkti kur priekyje 2,bet tada pardavejas paaiskino kad jai nori su tokiu pasukti reikia rankena palenkti ir paversti paspirtuka.na man atrode kad vaikas kol nemoka gali apsyverst