Koks būtų vaikų forumas? Pasijuokim

02. Dec, 06:10

Jei kudikiai turetu savo foruma - Jiems butu apie ka pasitarti... *Devintą vakaro guldo miegoti. Ir jums taip būna? Kaip su tuo kovojate? *Naujos sauskelnės mane storina. Rekomenduokite patikimą modelį. *Kokia poza miegoti, kad namiškiai nefotografuotų? Tos blykstės taip trukdo... *Tik dvi dienas nebuvau “ant puoduko”, o jau klizma, poliklinika...Kaip išsigelbėti? ... ... ... *Apžiūrinėdama mano pilną naktipuodį, mama be galo džiaugiasi. Gal žinote jai patikimą psichoterapeutą? *Katę maitina skaniau. Bandau atimti jos maistą, bet nuolat pagauna ir skanų maistą slepia. Kodėl? *Kur nosytė? Kur akytė? Ką, jie patys nežino? Ar visų tėvai tokie neišmanėliai? *Sesuo nuolat man kažką vapa ir rodo visokias grimasas. Žemas kultūros lygis ar protinis atsilikimas? *Vykdau apklausą. Kas ragavo kambarinių augalų? Kokie skaniausi? *Neleidžia žaisti su katės smėliuku. Kaip kovoti? *Man – morkų piurė, sau – šokoladą. Kam pranešti apie lygių galimybių pažeidimą? *Neleidžia draskyti tapetų, nors katė tai daro nuolat. Diskriminacija? *Bando maitinti trintais žiediniais kopūstais! Kaip reaguoti? *Reikalinga materialinė parama: namuose nėra nei druskos, nei cukraus, todėl nuo košės pykina. *Kodėl drėgnų servetėlių užtenka tik pusei kambario? Ir kaip sužinoti, kur tėvai slepia likusias? *Zuikuti, Katinėli, Aukseli, Pupuli...Kaip sužinoti savo vardą? Dalinamės patirtimi. *Aš jau prisivalgiau. Kaip tai išaiškinti tėvams? *Paslaugos: meniškai išterlioju veidą ir rūbus bet kokia koše. *Tėtės plikė niekaip neišnyksta. Tai rachitas? *Rekomenduokite gerą logopedą. Turiu pasirūpinti močiute. *Nuolat bučiuoja padus ir minkštą vietą. Ką tai galėtų reikšti? *Kasdien maudo. Visi tokie purvini, ar mano mamai paranoja? *Kiek telefonų jau apkramtėte? *Mama miega visą naktį! *Mane fotografuoja nuogą ir nuotraukas platina internete. Kam pasiskųsti? *Ladu ladu ladutes...Virė virė košę... O koks jūsų tėvų kūrybinis potencialas? *Maitinamiems krūtimi. Kokio maisto palinkėtumėte savo mamai? *Ar teko susidurti su tokia problema: mama sėdi prie lovos, kažką “pro šalį” dainuoja ir trukdo užmigti? :DD

03. Dec 2011, 13:17

geras tikkrai😀

03. Dec 2011, 13:05

geras😀

02. Dec 2011, 23:40

tai o kokia temele jusu vaikuciai galietu pradiet?😃

02. Dec 2011, 22:26

Cia gerai 😃

02. Dec 2011, 22:10

Geras Olenka😀

02. Dec 2011, 21:14

bet manau kad mano sunus uzvestu tokia tema 😀 "TV pultas yra pats geriausias zaisliukas.Bet kodel musu tevai jo mums neduoda,o kisa visokiausius zuikucius,meskiukus?Kaip ji gaut?"

02. Dec 2011, 21:06

foruma vaiku ne as sukuriau,tik jums atsiunciau paskaityt 😀

02. Dec 2011, 20:33

super 😉

02. Dec 2011, 20:13

Geras 😃 tikrai gera tema 😃 prisijuokiau 😀

02. Dec 2011, 19:44

Olenka smagia cia temyte sugalvojai😃 Kazkaip niekada netieko susimastyti ka maziukai rasynetu bet paskaiciau tavo siulumus variantus mano maziui dauguma tiktu😀

02. Dec 2011, 18:10

Jei kudikiai turetu savo foruma - Jiems butu apie ka pasitarti...
*Devintą vakaro guldo miegoti. Ir jums taip būna? Kaip su tuo kovojate?
*Naujos sauskelnės mane storina. Rekomenduokite patikimą modelį.
*Kokia poza miegoti, kad namiškiai nefotografuotų? Tos blykstės taip trukdo...
*Tik dvi dienas nebuvau “ant puoduko”, o jau klizma, poliklinika...Kaip išsigelbėti?
... ... ... *Apžiūrinėdama mano pilną naktipuodį, mama be galo džiaugiasi. Gal žinote jai patikimą psichoterapeutą?
*Katę maitina skaniau. Bandau atimti jos maistą, bet nuolat pagauna ir skanų maistą slepia. Kodėl?
*Kur nosytė? Kur akytė? Ką, jie patys nežino? Ar visų tėvai tokie neišmanėliai?
*Sesuo nuolat man kažką vapa ir rodo visokias grimasas. Žemas kultūros lygis ar protinis atsilikimas?
*Vykdau apklausą. Kas ragavo kambarinių augalų? Kokie skaniausi?
*Neleidžia žaisti su katės smėliuku. Kaip kovoti?
*Man – morkų piurė, sau – šokoladą. Kam pranešti apie lygių galimybių pažeidimą?
*Neleidžia draskyti tapetų, nors katė tai daro nuolat. Diskriminacija?
*Bando maitinti trintais žiediniais kopūstais! Kaip reaguoti?
*Reikalinga materialinė parama: namuose nėra nei druskos, nei cukraus, todėl nuo košės pykina.
*Kodėl drėgnų servetėlių užtenka tik pusei kambario? Ir kaip sužinoti, kur tėvai slepia likusias?
*Zuikuti, Katinėli, Aukseli, Pupuli...Kaip sužinoti savo vardą? Dalinamės patirtimi.
*Aš jau prisivalgiau. Kaip tai išaiškinti tėvams?
*Paslaugos: meniškai išterlioju veidą ir rūbus bet kokia koše.
*Tėtės plikė niekaip neišnyksta. Tai rachitas?
*Rekomenduokite gerą logopedą. Turiu pasirūpinti močiute.
*Nuolat bučiuoja padus ir minkštą vietą. Ką tai galėtų reikšti?
*Kasdien maudo. Visi tokie purvini, ar mano mamai paranoja?
*Kiek telefonų jau apkramtėte?
*Mama miega visą naktį!
*Mane fotografuoja nuogą ir nuotraukas platina internete. Kam pasiskųsti?
*Ladu ladu ladutes...Virė virė košę... O koks jūsų tėvų kūrybinis potencialas?
*Maitinamiems krūtimi. Kokio maisto palinkėtumėte savo mamai?
*Ar teko susidurti su tokia problema: mama sėdi prie lovos, kažką “pro šalį” dainuoja ir trukdo užmigti? 😃D