Kūdikis sumaišė dieną su naktimi

20. Jul, 12:31

Sveikos jaunosios mamytes. Stai mano aukseliui dar tik 2 savaites siandien, siaip vaikas buna labai ramus diena :) miega, valgo ir daro i sauskelnes, bet visi miegai issiblasko 22val vakaro. Nemiegam net iki 3val ryto, bandem viska ir supom, niuniavom, bet nepadejo. Gal galit ka patarti? Didelis aciu!!

03. Mar 2013, 17:23

Ačiū 😀

03. Mar 2013, 16:51

reiks pamėgint į vokelį susupt, gal tikrai padės 😀 beje, sveikinimai Silvi su pusės metukų švente 😉

03. Mar 2013, 12:26

Maniškė nuo kokio 4,5 mėn. pradėjo kartais prabudinėt naktim, bet ne visada nori valgyti, tai tik palaikau ant rankų ir atgal į lovytę. Galvojau gal maisto trūksta, bet tikrai ne, gal tada dantys, kurie dar niekaip nesirodo, nors ryt mums jau 6 mėn. 😀 Tavo vaikelis dar gerai miega, galiu pasakyt, nes yra vaikučių, kurie keliasi kas 2-3 val. ir dar būna, kad blūdina po 1-2 val. 😀

03. Mar 2013, 12:05

o jus pabandykite susukti viena nakty vaikiuka gal pades, manoji pamenu irgi blaskydavosi tai naktim rankytes susukdavau ir miegodavo kaip kudykis 😀

03. Mar 2013, 09:12

baltai tau mieloji pavydžiu 😀 savo Jokūbėlį, kuriam kovo 15 d. bus 2 mėnesiai, užmigdžiusi apie 23 val. budinuos tarp 3-4 val., nes pradeda labai muistytis lovytėj, o po to dar apie 7 val., nes per miegus pradeda blaškytis turbūt dėl suskaustančio pilvuko-----šiandien paryčiais buvo ramesnis, nes turbūt suveikė pilvelio pašildymas tais išpopuliarėjusiais vyšnių kauliukais----buvau tam pirkiniui abejinga, dabar gailiuos, kad neįsigijau anksčiau

02. Mar 2013, 22:32

Sveika, maniškė tiek laiko būdama išmiegojo visą naktį dažniausiai. Anksčiau ilgai tekdavo migdyti, dažnai nubusdavo, guldavomės apie 21-22 val.

02. Mar 2013, 21:47

sveikos mamytės, nors pati nesusidūriau su problema, kad vaikelis painiotų dieną su naktimi, bet labai smalsu, kiek maždaug naktį išmiega Jūsų mažyliai, kuriems 1,5 mėnesio?ar ilgai tenka migdyti vaikiuką po paskutinio maitinimo prieš naktį ir kelintą maždaug gulatės?

02. Jan 2013, 14:29

Tada paprasčiausiai trūksta mamos 😀

02. Jan 2013, 13:23

na as ir maniau,kad gal pilvuka skauda, bet uzsimerkusi verkia ir kai paemi i rankas viskas gerai nebera jokiu asaru.

31. Dec 2012, 17:21

Sveika, gal kankina diegliukai, nes paprastai jie paūmėja naktimis, o mums buvo priešingai - dieną, o naktys dažniausiai ramios.

31. Dec 2012, 15:26

sveikos mamytes mano dukrytei ritoj bus lygiai dvi savaites diena miega kuo puikiausiai pavalgo ir uzmiega, o jau nuo 24val, verkia gali daryti ka nori nemiega.

24. Dec 2012, 13:07

Butu mano mazes valia visai nemiegotu , ka daryk be sansu ( miegam 3iki 6 ir 6iki puses9 )

06. May 2012, 20:28

va as to tikrai bijau...dirbu naktimis...tai jauciu ir leliukas dienas miegos,nakti ne...girdejau aplamai kad nesciom dirbti nakti negerai,tik nzn kodel? gal kuri esate ka girdejusi?

20. Apr 2012, 17:57

pavasarelis musu mazyle tik pirma men buvo sumaisiusi oj pamenu vargau budavo kad visa nakty net nemiegodavau..😀 bet poto susitvarke viskas na mums jokiu pastangu nereikejo daug deti as su ja snekejau sakiau kad nakty reikia miegoti ir taip toliau viska kudykiai supranta nors sakoma kad ne😀tiesiog jie nemoka atsakyti😀 o tu nebandei vaikeli guldyti i kita puse ar apsukti lovyte sakoma kad padeda nors as nebandziau tik esu girdejusi is daug mamyciu😀

30. Jan 2012, 14:31

nejau nei vienos mamytes kudikeliai nesumaise dieneles su naktim mhm...????

26. Jan 2012, 17:26

labukas visoms😀...as turiu leliuka 2 menesiuku ir 5dieneliu,mes esame sumaise dienele su naktele,jau viska isbandziau niekas nepadeda...lieka laukti kol isaugs...

13. Nov 2011, 16:14

zeinabas, saunu,kad tavo mazylis,taip ilgai ismiega,as auginu antra vyruka ir abu naktim prastai miega daznai keliasi valgyti. o tu maitinai savo pienuku?

18. May 2011, 20:39

Mano vyriausias nedave ramybes pirmus 3men.,bet paskui isigudrinom,pradejom po truputi mazinti vakare sviesa kambaryje,nes tik kai isjungdavom,be galo klyke.Tekdavo miegot su sviesa.Bet siais laikais yra spec. jungikliai,kur gali sumazint sviesa po truputi iki minimumo.Sekmes😀

18. May 2011, 17:57

Maniskis irgi truputuka maise.tiksliau apie men.reik leliu persukt i kita puse lovos

07. Nov 2010, 14:14

jo maniskis ir buvo pasiklydes bet pora dienu pasvarbinom ir liuks daba miegam nuo 22vi iki 6-7 ryto 😉

20. Jul 2010, 13:27

didelis aciu mamytes uz info, dziaugiuos kad galiu kazko paklausti. Esu jaunai iskepta mamyte tad atrodo kad gal ka darau blogai..

20. Jul 2010, 11:29

bandykit sudaryti namie tam tikra atmosfera. Diena triuksmaukit, elkites kaip iprasta, net jeigu vaikas ir miega. O vakare, kai jam jau laikas uzmigti nakciai, tegul buna tyla ir ramybe. Taip po kurio laiko turetu suprasti kur diewna, o kur naktis 😀

20. Jul 2010, 09:22

nu jai nepadesit to sutvarkyt savaime kazin ar susitvarkys 😀

20. Jul 2010, 09:09

dzeke, susitvarkys viskas. Maziukui dar tik 2sav, visko gali nutikti. Gal jam diegliukai ar dar kas.

20. Jul 2010, 01:35

Butinai pabandysiu, didelis aciu 😀

20. Jul 2010, 00:39

ryt diena neleisk miegoti, kai prasides jau jo skaitomas naktinis miegelis, taip tempk iki vakaro ir pagal norima laika vakare jau leisk uzmigti visai naktelei kol pats pabus 😀 o diena tegul pamiega po 2-3val ir budink valgyt, pakalbinti... 😀 maniske ir buvo sumaisius, tai pora dienu teko pavarkti taip 😀

20. Jul 2010, 00:31

Sveikos jaunosios mamytes. Stai mano aukseliui dar tik 2 savaites siandien, siaip vaikas buna labai ramus diena 😀 miega, valgo ir daro i sauskelnes, bet visi miegai issiblasko 22val vakaro. Nemiegam net iki 3val ryto, bandem viska ir supom, niuniavom, bet nepadejo. Gal galit ka patarti? Didelis aciu!!