Kur pigiausia apsipirkti naujagimiui

12. Feb, 07:38

sveikos mamytes, kadangi sunkus laikai o ir vaiku parduotuvese viskas lb brangu ir vezimu kainos nerealios tai galvoju kur cia geriausia apsipirkti, tiek visko daug reikia pirmajam leliukui... gal kas zinote ar apsimoka i lenkija vaziuoti apsipirkti? papasakokite kur jus perkate daigtelius savo vaikuciam?

Elel Elel 07. Aug 2023, 14:39

picco.lt turi muslino rūbelių - kaip tik vasarai 😀 dar galima rasti ir smėlinukų ar kelnyčių komplektėlių.

Sonatta Sonatta 18. Jun 2021, 13:13

www.ponulis.lt kokybiški rūbeliai prieinamomis kainomis, šliaužtinukai vos nuo 3,5 EUR. Yra ir įdomensių rūbelių, gražių komplektukų. Tikrai galima nebrangiai apsipirkti ❤️

Saule_ Saule_ 30. Apr 2021, 00:08

www.princesita.lt - gražios suknutės kūdikiams už prieinamą kainą ??

Gabrielee888 Gabrielee888 31. Oct 2018, 09:05

Sveikos. Gal kam pravers😀)

Šliaužtinukai kūdikiams nuo gimimo iki dvylikos mėnesių. Kokybiški ir gražūs, pasiūti iš medvilės. Ypač greitas pristatymas!

Ir kainos tikrai prieinamos manau kiekvienai mamytei😀) Kadangi teko palyginti, tai čia bene pigesnių parduotuvių. Aš pati iš čia pirkau smėlinukus, tai super ir kokybė buvo, nenusiskalbė piešinukai, neišsitampė audinys.

https://www.smelinukas.lt/index.php/drabuziai-berniukams/rubeliai-kudikiams-berniukai/sliauztinukai-kudikiui.html

24. Sep 2015, 04:01

Ar jums reikia be streso ir patikimą paskolą verslui, būsto, švietimo, investicijų, vykdymo sutarties ar asmeninės paskolos susisiekite su mumis šiandien (hillsfinancialservice15@gmail.com). Mes suteikiame jums paskolą visiems bent 2% palūkanų Nesiimant griežtų reikalavimų. Jums bus malonu jums padarė !!!

22. Sep 2015, 10:07 patty

kadangi gyvename uzmiestyje, tai visad vaikams rubelius perku internetu. Noriu kokybisku rubu, zinoma aktuali ir kaina. Radome toki varianta, kur kaina atitinka kokybe ir mums tai patinka. galiu drasiai parekomenduoti ar pasiulyti www.TavoVaikui.lt
Labai malonus aptarnavimas.

15. Nov 2011, 23:08

Sweikos esamos ir busimos mamytes.Kas galetu pasakyti kur pigiausia butu nusipirkti patalyne kudikiui i lovyte-baldakima, KLAIPEDOJE ar netoli jos ?lauksiu jusu atsakymo.

29. Apr 2011, 10:46

dituvoj turgus bun lovyciu, keduciu, rubeliu... kaip kas pipire.

29. Apr 2011, 09:55

As apsipirkineju internetineje parduotuveje www.deiza.net . tikrai prieinamos kainos ir kokybe gera. Randu rubeliu ne tik maziesiems , bet ir sau 😀 Man ten apsipirkti labai patinka- greitas pristatymas ir rupinimasis klientu.

11. Jun 2010, 10:59

O iš kokių jūs užsienietiškų internetinių parduotuvių dažniausiai perkate? Nes aš esu bandžiusi tik babymarket.lt man ten patiko ir aptarnavimas ir kainos normalios, ir kažkaip saugiau atrodo pirkti iš lietuviškų puslapių. Bet norėčiau pabandyti gal kokį vieną kitą kartą iš užsienio, jei aišku pavyktų rasti ženkliai pigiau 😀

09. Jun 2010, 22:10

Zaislai musu parduotuvese is ties rangiai kainuoja, del to stengiames islaukti puikiu akciju, kurios pasitaiko karts nuo karto 😀 Del uzsienio internetiniu parduotuviu, tai jei perki viena zaisliuka, tai manau dvigubai daugiau sumokesi uz siuntima, nei uz pati zaisla. O siaip tai akcijos metu ir lietuviskose parduotuvese imanoma kazka nusipirkti 😉

09. Jun 2010, 06:57

va neblogai ka tik pamaitinau 😀 pazaidem ir uzmigo tolesniam miegiukui 😀 Kaip liepuzele? 😀

09. Jun 2010, 06:56

girdis kaip yra 😀 pas mane visi taip pat rubeliai next,george,disney.... tikria kokybisi ir nesintetiniai 😀 turiu viena komplekciuka made in cina, tai jo ir net nenukabinau, nes kelnytes ir megstukas su kepuryte neatitinka proporcingai vieno amziaus vaikui 😃

08. Jun 2010, 21:52

kaip laikaisi lieput? 😀

08. Jun 2010, 21:44

pritariou tau 😀 nes cia kainos nesveikos tiesiog 😀

08. Jun 2010, 21:21

Jei kam vis dar aktualu, kur pigiau apsipirkti pries naujagimi, tai praeidinedama pro kotrynos parduotuve pastebejau iskaba. Pas juos vyksta pirmojo apsipirkimo programa. T.y. pirmaginio kraitelio prekems taikoma 15proc. muolaidele. Vis siokia tokia nuolaida, o ypac gerai, kai perkate viska nauja (lovyte, nesiokle, vezimuka ir t.t) 😀

09. Apr 2010, 19:42

Mes galim padekoti savo teciui, kuris mums sudaro visas galimybes pirkti naujus daiktus, tiek vezimuka, lovytes, nesiokles autokedutes. O kas del rubeliu tai daznai gimines ir artimieji siulo rubeliu ir daznai pasinaudoju ju gerumu, nes ne taip jau paprasta ta rubeli sunesioti, kai vaikas taip greiati isauga ji 😀 Bet mes kartais einame apsiprekinti i "Vaiku miesta" rubeliu. Man ten labai patinka naujos kolekcijos, jos tokiso splavingos, tada norisi viska nusipirkti 😀
Beje kas iesko pigiai rubeliu, siulau taip pat uzbegti i vaiku miesta, nes ten prasidejo kudykiu drabuzeliu savaite ir atitinkami rubeliai kainuoja 20proc. maziau.

23. Feb 2010, 19:37

vezimu isigijau padevete (TuTis Viper) uz 300 lt, asmeniskai as net nematau kur jis yra nudevetas, tik mamos rankine padeveta. Draugai nusipirko toki pati uz 200 lt irgi atrodo kaip naujas. Siulau vezimeli pirkti padeveta, nes nebus gaila kai atsiras koks nors minimalus ibrezimas.

Jei reikia lovytes, siulau nuvaziuoti i Vilniaus skrajos baldus, ten galima isigyti uz 160 lt (buvo kaina 300LT), nes pries savaite buvo akcija.

Rubeliai: asmeniskai kiek teko lankytis parduotuvese, tai labiausia patiko Siaures miestelyje PC "Parkas" antrame aukste "Vaiku miestas". Ten galima isigyti rubeliu uz prieinama kaina.

Taip pat yra komiso parduotuve :Apelsinine mergaite" Zygio g. Vilnius, net sauniu ir madingu rubeliu 😀

23. Feb 2010, 13:37

na va sandriux tau ir pasiseke, mane taip pat supa mylintys zmones kurie rubeliais mane aprupino ir ne neteko pirkti 😀 tereikejo pasvajoti apie kombinzoniuka, o stai ziuriu jau turiu 😀 nors ne neuzsiminiau 😀

23. Feb 2010, 12:46

gerai kad mane supa geri zmones tai rubeliu jau pilnai turiu 😀

laurora laurora 22. Feb 2010, 16:15

gal kas galetu vilniaus bazes adresiuka parasyt? su vyru ketinam vaziuot, tai neretume vezimuko paziuret 😉

21. Feb 2010, 18:55

sandriukx labai daug neprisipirk, nespesi visko aprengti 😀 o palengvele visko isigysi 😀 bet ko neper daug tas miela 😀 musu seimoj taip pat galimybes labai ribotos 😀 ir taip pat pirmagimes laukiam 😀

21. Feb 2010, 12:43

norisi tai visko daug ir kad butu geriausia o ypac kai pirmas vaikutis, tik lb gaila kad galimybes lb jau mazos...skaudu

15. Feb 2010, 14:12

tai kam laikrasti vartyti, jei pavizdziui internete, skelbimu n.... 😀 padevetu vezimuku, 😀 as planavau padeveta pirkti, bet gera, na o kai paziurejau kainas, tai geriau nauja nusipirkau nes prtaktiskai tokios pat kainos kaip ir devetu nauju, tik gal simtu lt pigiau 😀 cia turejau omeny kokio as norejau 😀

15. Feb 2010, 12:45

tai galima laikrasti pavartiti nes maciau vezimeli kuris tikrai geras uz 160 ar 200

15. Feb 2010, 11:53

del vezimuku tai sutinku kad sukeltos kainos bet va sakau kai lovyte nusipirkau, tai siauliuose net turguje brangiau buvo 😀 nei vaikutyje, pataliukas pigiau turguje ir daug pigiau 😀 va as patalyne pirkau vaikutyje sumokejau 170lt su kaldryte ir pagalvele, o turguje 110lt tekainavo

15. Feb 2010, 11:43

sveikutes siulyciau ir as turgu,nes vaikutyje ir kitose pardese be proto kainos sukeltos😀

15. Feb 2010, 10:30

vadinas turgus geriausias sprendimas 😀 dar reiks i labdarenkes pasiziurinet kasdieniniu kokiu rubeliu 😀

14. Feb 2010, 20:49

Aš jau pasiryžus pavaikščiot po parduotuves, apsižiūrėt kur kas pigiau 😃

14. Feb 2010, 20:48

na nera pigu bet turejau omeny parduotuve vierna is poigiausiu 😀 zinoma jei pigiai tai tik turguje galima apsipirkti 😀

1 2