Labai reikalinga pagalba :(

28. Feb, 02:52

Labas visoms,turiu nelaime tiksliau nelaime po nelaimes:(ispradziu neteko vyras darbo kartu su juo ir visu pajamu o dabar kai jau atrode kad pradesime stotis ant koju atsitiko dar didesne beda tad papasakosiu apie ja.. Gavo vyras pasiulyma dirbti uk ,nusprendeme kad tai puiki proga pradeti stotis ant koju pasimem paskolu jam ant keliones dar mokesciams truputi apsimoketi 2500lt ir tik mano vyrui nuvykus i uk iskart ant sienos ji suime,ji suime uztai kad kazkada buvo gaves lygtinuma neisvykti is salies uz tai kad klube sukele mustynes,o kadangi jis gryzo i lietuva dabar jam teks metus laiko atsedeti nelaisveje,o as cia likau su vaikais lietuvoje be pajamu poryt man reikia kreditoriams sumoketi 250lt o as netik kad ant duonos neturiu bet neturiu ir uzka kredito prasitesti:( Labai prasau gal galetumete pagelbeti paskolinti pinigeliu ,kai tik atsistosiu ant koju iskart grazinsiu ,maldauju padekite,nes neturiu daugiau kur kreiptis,niekas is artimuju negali padeti,tad teliko prasyti cia pagalbos,labai prasau jei galite padeti paskolinti pinigeliu maldauju padekite aciu.

liuks liuks 19. Sep 2014, 10:11

Maza pastaba ji butu jau pries tai sulaike ant sienos,kai pirma karta vaziavo is UK I Lietuva,jei jau buvo uzdrausta isvaziuot is salies.Graudi istorija,bet galai nesueina,o ir siaip kam dabar lengva gyvent.

19. Sep 2014, 03:49

Sweikos height reikalinga pagalba kreikites i mane gywenu uzsienyje mano numeris yra +447517630626 . Padesiu kuo galesiu taip pat el.pastu darbodoc@gmail.com bet geriau kad rasytumet zinute arba skambinumete as kind perskambinsiu . Ned emeila tikrinu nekiekwiena downs.

08. Sep 2014, 12:57

bukite geri kas nors padekite pinigeliais operacijai

04. Apr 2013, 18:21

laba diena gal kas galite padeti naujagymio daikteliais?Vyras sio metu liko be darbo,augyname du vaikus,seimos padetis sunki.Mes gyvename Vilniuje,tel nr860296970

30. Mar 2013, 21:28

manau Gesta tikra saunuole 😀 siais laikais tokiu zmoniu labai mazai, kurie uzjaucia ir padeda kitam, kartais is savo nesulauki pagalbos, o cia visai svetimiem padeda, turi tikrai didele sirdi 😀

03. Mar 2013, 12:29

Gesta, žiūrint kokios labdaros akcijos ...

02. Mar 2013, 22:48

aijos, ji prase maisto sausi, o kadangi gyvena ne Vilniui tai ar pervesti kelis litus ar uz siuntini sumoketi manau tas pats. Pries padedant dar mes ilgai susirasinejome, o paskui tik nusprendziau padeti finansiskai. Nejaugi nei viena nedalyvaujate labdaros akcijose?

02. Mar 2013, 21:40

Kaip gerai, kai yra mamų, kurios tokios pasiturinčios ir geraširdės, kartais net taip pasitikinčios visais ... aš irgi buvau tik geraširdė, pasitikinti kitais, kol viena mama bjauriai išdūrė, neva vos ne badauja, o kai išsiaiškinau, tai protinga aferistė buvo ... dabar niekam nieko neduodu, pinigus turiu kur dėti, o senus daiktus mieliau priglaudžiu į konteinerį, nes labai skaudu, kai žmogui padedi, o tau priš... į dūšią ...

02. Mar 2013, 17:47

gesta, tai tikriausiai ir kova remsi finansiskai 😀 Lengva is kitu gerio gyventi, taciau reikia pasistengti ir paciai pinigeli uzsidirbti

02. Mar 2013, 00:20

As tai sutinku su silvi,svetimam zmogui ir as neskolinciau.tuo labiau kad siaislaikais daug aferistu

01. Mar 2013, 13:19

Taip, sausio menesi buvo du pagalbos prasymai jei pameni. Ir as i juos atsisaukiau tai susipazinau su dviem mamytemis kurios prase pagalbos tarp ju buvo ir zaikiuks. As jai padejau pinigeliai sausi. O paskui vasario gale as ja vel paremiau ir ji man papasakojo kad vyras isvaziavo i UK ir kad ji sulaike, bet uz ka ji nieko nezinojo tik ji buvo paskambinusi i ambasada kad padetu issiaiskinti kodel jis sulaikytas o dabar matyt gavo ziniu kas ir kodel.

blogietee blogietee 01. Mar 2013, 13:09

Gesta, tai ši istorija žinoma tau gal šiek tiek plačiau? Nes kiek kitose temose skaitau, tai vis kita istorija rašoma..

01. Mar 2013, 13:06

Rima ji ir sulaike UK o ne Lt

01. Mar 2013, 13:05

Sveika, gavai ziniu apie vyra, tik labai jau jos liudnos. Tai dabar kaip vyras sedi kalejime gal gali bandyti susitvarkyti socialine pasalpa.

blogietee blogietee 01. Mar 2013, 13:05

Kažkaip nelabai čia kažkaip..lygtinumas užsienyje, bet pavyko grįžti į Lt, kas jau gavęs būna, tai nemanau, kad pamiršta, kad turi lygtinumą.. jei buvo seniai, tai už ką tada db sulaikė, ir prie ko gavo dar metus sėdėti ir Lt, jei buvo nuteistas užsienyje?..

01. Mar 2013, 12:45

taip ,na bet dabar velu ji kaltint ar kazka reikia dabar eit i prieki,o dar vaikiukai persalo☹kosyt pradejo vaituku reik pirkt☹

01. Mar 2013, 12:24

jei ligtinumas yra tai nesvarbu kur,turi neisvykti is salies,o uz savo ziopluma skriaudzia seima

01. Mar 2013, 05:09

jis uzsienije yra turejes lygtinuma,ne lietuvoje,bet tas ligtinumas buvo senai kad speju jis apie ji jau buvo ir pamirses

01. Mar 2013, 00:10

Zinai as nesuprantu jusu,vyras turi ligtinuma ir vaziuoja i uzsieni??nu tai cia labai daug proto nereikia tureti,turi ligtinuma ir sedi lietuvoj,baigiasi isai vaziuoji i uzsieni.

28. Feb 2013, 18:06

jeigu zmogus dirba ir gauna atlyginima,tai reiksia gali sumoketi paskola ar skola....tokiems zmonesm nedaromi jokie bankrotai

28. Feb 2013, 18:05

zinoma ne,bankrota teismas paskelbia tokiems zmonems,kurie neturi jokiu pajamu ir jokio turto...ir po bankroto bylos zmogus 10 metu nebegales gauti jokiu paskolu....

28. Feb 2013, 17:14

o norejau paklausti del to bankroto..jei paskelbtas bankrotas tu ir toliau dirbti gali ir gauni normalia alga?

28. Feb 2013, 16:43

bankrotas prasideda nuo 25 tukst,ir tik tokiu atveju,jeigu zmogus neturi jokio turto ir jokiu pajamu,iskaitant ir visokias vaiku pasalpas...

28. Feb 2013, 15:49

olenka ji tik 2500litu skolinga o bankrotas lygtais nuo 21500 tukstancio skelbiamas.

28. Feb 2013, 15:44

Tikrai ne kokia situacija, bandyk kreiptis į Caritą, o šiaip aš asmeniškai tikrai neskolinčiau nepažįstamam žmogui ... savi negrąžina skolų, o su svetimais tikrai didelė rizika prasidėti ...

28. Feb 2013, 15:37

Uzjauciu, kad tokia situacija, bet abejoju ar kas pasirys nepazistamam zmogui skolinti pinigu

28. Feb 2013, 15:22

Nuo kovo 1 d. ir Lietuvoje bus galima bankrutuoti fiziniams asmenims.Jei negali grazinti skolu,prasom skelb save bankrotu.

28. Feb 2013, 15:19

sveika,o kaip tu galvoji is kur gausi pinigu kita menesi ir vel kreditoriams atiduoti ir dar zmones skolas,beto gali su kreditoriais susitarti ir kolkas nemoketi pinigu tiesiog skaiciuosis delspinigiai,kiti ir be delspinigiu leidzia kiek tai laiko nemoketi 😀

28. Feb 2013, 14:52

Labas visoms,turiu nelaime tiksliau nelaime po nelaimes☹ispradziu neteko vyras darbo kartu su juo ir visu pajamu o dabar kai jau atrode kad pradesime stotis ant koju atsitiko dar didesne beda tad papasakosiu apie ja..
Gavo vyras pasiulyma dirbti uk ,nusprendeme kad tai puiki proga pradeti stotis ant koju pasimem paskolu jam ant keliones dar mokesciams truputi apsimoketi 2500lt ir tik mano vyrui nuvykus i uk iskart ant sienos ji suime,ji suime uztai kad kazkada buvo gaves lygtinuma neisvykti is salies uz tai kad klube sukele mustynes,o kadangi jis gryzo i lietuva dabar jam teks metus laiko atsedeti nelaisveje,o as cia likau su vaikais lietuvoje be pajamu poryt man reikia kreditoriams sumoketi 250lt o as netik kad ant duonos neturiu bet neturiu ir uzka kredito prasitesti☹
Labai prasau gal galetumete pagelbeti paskolinti pinigeliu ,kai tik atsistosiu ant koju iskart grazinsiu ,maldauju padekite,nes neturiu daugiau kur kreiptis,niekas is artimuju negali padeti,tad teliko prasyti cia pagalbos,labai prasau jei galite padeti paskolinti pinigeliu maldauju padekite aciu.