Lietuva geriau , ar visgi užsienis?

07. Dec, 10:16 Lukunia9 Lukunia9

Sveiki.Ar daug kas gyvenat užsieni ir kodel? Lietuva blogiau ar ir ten ne rožėm klota?  Ar visgi užsieni daugiau galimybiu i ateiti šviesia? Man idomi jusu nuomone.jus už gyvenima Lietuvoje ar užsieni?

17. Dec 2013, 18:16

Tai pas mus panasi bendravimo maniera 😃

17. Dec 2013, 16:11 Deivukė

Pas mus soc. paramos skyrius dirba ne kabinetais, o Maximos kasų principu, kokie 3 langeliai yra ir sėdi trys varnos. Užėjau aš į kabinetą ir žiūri kaip į durną visos, ką paklausi, tai atsako lyg būčiau rizikinė girtuoklė ... oi pikta buvo, nors įtariu, kad visų išsilavinimai šiek tiek daugiau nei viduriniai, bendravimo su klientu nei pagrindų, nei psichologinių žinių nerasta. Aišku, pas mus Kybartuose gal dažni klientai čigonai, alkohlikai, kaliniai, prostitutės, pabėgėliai, bet ir jie galiausiai žmonės. Negebi dirbt, tai užleisk vietą tam, kuris galės 😀

17. Dec 2013, 15:32

Tai mes dar neimam visko ka galetume, bet va ta darbuotoja tai ziurejo i mane kaip i eiline asociale girtuokle, ejau ketvirtadieni, kai vaiku diena skaitosi, nes man sunku sedet ar toli eit del nugaros, tai paprasiau, kad paziuretu kaip ten su mano reikalais, tai jau tokiu perkreiptu veidu sako gerai uzeikit, kad eina sikt jinai 😃

17. Dec 2013, 13:26

Tai va pasigrazinau uz kelis menesius drauges primokinta 😃

17. Dec 2013, 13:14 Deivukė

Jei priklauso, tai turi atiduoti už metus atgal, ne daugiau, aišku, jei priklauso už mažiau, tai mažiau. Bent įstatyme taip parašyta.

17. Dec 2013, 12:42

Su Saule ir pasirodo priklause, bet kai pasake nepaziureje ir nepaaiskine, kad nepriklauso, tai ir nesigilinau toliau, kol paskui pas drauge viska issiklausinejau, nes ji profe tuose reikaluose 😃

17. Dec 2013, 12:20 Deivukė

Tai tau priklausė, o aš pasiskaičiavau, jog man nepriklausys, va kai gims antras, tai lėksiu, nes jau priklausys, sakiau pirmas darbas bus nulėkt dėl pašalpos 😃 Kam palikt, jei priklauso 😀

17. Dec 2013, 08:45

Mano uosvis gyvena netoli Lenkijos sienos, Lietuvoj neperka nieko, vaziuoja i Suvalkus maisto ir viso kito, net langus uzsisakinejo Lenkijoje 😀jo kategoriskumas kartais zudo, bet kai jiems netoli vaziuot iki ten, tai jiems apsimoka Lenkijoje apsipirkinet 😀 as dabar jau gaunu uz abu vaikus, uz Saule 52 lt uz Tautvyda 97, bet tik kai naglai nuejau ir pasakiau, kad noriu, nes kai graziai klausiau sake niekas nepriklauso, ir as visada seniunijoje pataikau ant labai naglos bobos, neina man su ja rast bendros kalbos niekaip, taip nusistacius ji matyt pries visus 😀 as dirbau uz minimuma, tai mano mot. pasalpa dar mazesne, bet ka dabar darysi 😀

16. Dec 2013, 23:32

Aš dar visai neseniai teiravausi, nes buvau radus parašyta, jog moka, kai motinystė išmoka mažesnė nei 525 lt., bet pasirodo ten buvo spaudos klaida, o aš galvojau, jog man nežinant įstatymus pakeitė 😃 Bet kaip į mane pažiūrėjo to soc. paramos skyriaus darbuotojos, kaip į kokią asocialiai asmenybę ... Atrodo, normalūs žmonės pašalpų neina ir negauna 😃

Lukunia9 Lukunia9 16. Dec 2013, 23:20 mellisa

Mes ir negaunam..irgi pajamos per dideles 😃

16. Dec 2013, 23:02 Lukunia9

Tiesa, o tu gauni vaiko pinigus, tuos 97 lt.? Aš ne, nes mūsų pajamos nemažos.

16. Dec 2013, 23:01 Lukunia9

Gerai buvo, kai anksčiau mokėjo 100%, o antrus - 80% 😀 Čia ne vaikučiams pinigai skaitosi, o mamoms, nes motinystės išmoka, nors už vaikus 😃 Kaip pažiūrėsi 😃

Lukunia9 Lukunia9 16. Dec 2013, 22:42 mellisa

As irgi panasiai gaunu
Ir antrus gausiu taip pat del nedarbingumo.. net kai pagalvoju 460 ..mazoka.. galetu iki 2metu vaikuciams ir daugiau moketi 😃

16. Dec 2013, 22:32 emskas

Aš Kybartuose, Vilkaviškio raj.
Tai čia vadinami vaiko pinigai, jie priklauso, jei šeimoje žmogui tenka mažiau nei 525 lt., čia pašalpa.
Aš motinystės pašalpos už antrą mokėjimo variantą pirmus metus gavau daugiau nei 700 lt. ir čia mažai pagal mano pajamas, bet kandangi turėjau daug nedarbingumo tai taip gavosi. Dabar gaunu 40%, tai 460 lt. Motinystės pašalpos tu negauni ir negali gauti niekaip, nes esi nepilnametė, ją reikia užsidirbti. Nebent gavai kaip nedirbanti vienkartinę išmoką apie 260 lt. iki 36 sav., jei nepakito įstatymai.

16. Dec 2013, 21:25

Ne cia tu gauni is seniunijos vaiko pinigus, kurie skirti vaikui 😀

16. Dec 2013, 21:17

O tai čia ne motinystės pašalpa vadinasi?

16. Dec 2013, 21:04

bet 97 lt tu gauni uz vaika 😀

16. Dec 2013, 20:59 mellisa

O kuriam mieste jus gyvenat?
Klystat, as nedirbanti ir gaunu tuos 97lt 😀

16. Dec 2013, 20:36

Pas mus mažam mieste atrodo ką gali veikti žmonės prekybos centruos prieš 22 val., o pasirodo dar ir kokios eilės būna 😃

16. Dec 2013, 20:30

Na as tai negaliu skustis, aisku buna sunkesniu menesiu, bet buna ir geru 😀 o prekybos centrai beveik visada pilni, retas atvejis, kad nuejus netektu man stoveti eilese 😃 o siaip tai, kai dirbi, tai uzsidirbti tikrai eina 😀

16. Dec 2013, 19:00

Taip, motinystės išmoka galėtų būti didesnė, bet tai nėra pašalpa. Ji skaičiuojama nuo to, ką tu uždirbai. Bet dar reikia džiaugtis, jog Lietuvoje motinystės atostogos itin ilgos.
Taip, nuomonė kiekvieno gali būti skirtinga ir vertinga 😀
Kiek Lietuvoje belikę žmonių, tai nepasakyčiau, jog didžioji dalis neina į prekybos centrus, bent jau aš taip pastebėjau. Aš matau, kad žmonės tikrai nebiedni, tik daug verkiantys 😀 Pas visus gyvenimai ne auksu barstyti, greičiau kaip pasiklojai, taip išmiegojai 😀 Aš gyvenimu Lietuvoje esu pakankamai patenkinta, trūksta tik atostogų užsienyje, tačiau Lietuvoje kas vasarą gan prabangiai galim sau leisti ilsėtis Palangoje 😀

16. Dec 2013, 18:46

Na taip, dėl bedarbio pašalpų sutinku.o
Bet motinystės pašalpa galėtų būti didesnė.
Be to, pagaliau ir kiekvienas gali turėti savo nuomonę.
Taip, prieš šventes parduotuvės būna prikimštos žmonių, bet diduma ir neina į tuos prekybos centrus, nes neturi pinigų. Ir daug skaudžių istorijų iš žmonių esu girdėjusi. Todėl tikrai ne visi lekia į tas parduotuves prieš šventes.

Lukunia9 Lukunia9 16. Dec 2013, 17:05

As ir manau kad dauguma tiesiog tynginiai..

16. Dec 2013, 16:53 Lukunia9

Manau, reikia pirma apsižiūrėti kiek daug gero aplink, o po to varyti kaip blogai. Blogai tiem kas neturi darbų, bet nemažai jų neturi, nes tingi dirbti.

Lukunia9 Lukunia9 16. Dec 2013, 16:49 mellisa

Pritariu del pregybos centru tikrai. Visi tik skundziasi, kalba kaip sunku , tik vos telpa i prrkybos centra ..

16. Dec 2013, 16:46

Lietuva tuo ypatinga, kad ji daugelio gimtoji šalis. Aš nelabai žinau mūsų rajone parduotuvių, vietovių ir pastatų, jog būtų parduota užsieniečiams, nors tikrai tokių yra ir daugėja.
O dėl pašalpų, tai pritariu, kad jos turi mažėti, tačiau turi atsirasti naujų darbo vietų ir gerų, europietiškų atlyginimų. Per tas pašalpas, kai jos net didesnės nei atlyginimai, daugelis tingi dirbti.
Apie skurdą nepasakyčiau, jog tiek daug gyvena skurde, prieš šventes neįmanoma įžengti į prekybos centrus, visi velka ne tašėm, bet karučiais, moka po kelis šimtus, net tūkstančiais, tai čia skurdas?
Netgi ir socialiai remtini asmenys nėra skurdo riboje, jei netinka maisto daviniai, o alkoholių skyriuje perka tekilas. Apskritai badaujančių žmonių mažai. Bobutės prie bažnyčių sėdi ne iš bado, o kad dasidurtų, juk reikia išlaikyti dykaduonius, pašalpų gavėjus vaikus ir anūkus. Studijų laikais kolegė atlikų tyrimą ir apklausė daug tokių renkančių aukas prie bažnyčių, prekybos centrų, darbo pristatymo metu visi pakraupo, kai vos keli procentai renkančių aukas yra iš tiesų badaujantys.

16. Dec 2013, 14:50

Manau, Lietuva tikrai nepasižymi kažkuo ypatingu. Mano akiai mes smengam i duobę... Parduotuvės, vietovės, pastatai - jau beveik visi nebe mūsų - parduoti užsienio akcininkams... O ir išgirdus A.Butkevičiaus žodžius, kad pašalpos turi tik mažėti Lietuvoje - pakraupau... Siaubas, seimūnai sau algas keliasi, o daugiau nei pusę Lietuvos piliečių gyvena beveik skurde ir bade. Aš savo šeimos ateities čia nematau.. Pasisekė tiems, kas sugebėjo prisitaikyti užsienyje, nes vėl gi - tai padaryti nelengva..

Lukunia9 Lukunia9 09. Dec 2013, 16:27

Na taip 😀 dabar juokas ima. O tada kai gryzom ir suzinojau kiek vyras paklojo tai vos nenukritau 😃

Lukunia9 Lukunia9 08. Dec 2013, 22:07

Bet neskatino.9 diena is pavio ryto prasidejo 😃

Lukunia9 Lukunia9 08. Dec 2013, 22:06 mellisa

5 dienas pernesiojau. Nors visi reke kad kovo vidyry gimdysiu, tipo nedanesiosiu.. o gime balandzio 9 , turejo pagal viska 4 diena gimti

1 2 3 4