Mamos Olandijoje

27. Oct, 02:50

Galvojam vykt gyvent i Olandija su 1.5 metu dukryte.Gal yra mamyciu galinciu kazka patart darzelio tema...

16. Apr 2014, 14:50

sveiki turiu viena klausima gal man galesite padeti ? su draugu nedirbame jau nuo spalio men turime dukra 8 men pradejome tvarkytis bijstanduitkering bet visas sitas reikalas truko taip ilgai kad nebuvo kitos iseities kaip eiti draugui i darba nes vis darydavo susitikimus bet pinigu jokiu nemokejo . paskutini karta nuejus mums pasake kad jeigu vienas dirba ir gauna ne maziau kaip 1200 per men tada mums pasalpa nepriklauso bet as galiu eiti i belastinga ir paprasyti kazkokiu pinigeliu kadangi as tai niekur nedirbu o mes net nesusitikuoke tik gyvename kartu gal jus ka nors zinote apie tai is anksto dekoju .

06. Feb 2014, 17:59

sveikos mamos gal yra zinanciu kazka apie Heffenkorten gal pavadinimas netikslus kadangi baigesi mano autkieringas ir nebezinau ka daryti nes darbo neturiu ir neina rasti

02. Dec 2012, 13:34

Sveikos visos esamos ir busimos mamytes😀,
Gal yra gyvenanciu Eindhovo mieste? Butu smagu pasidalinti savo patirtimi ir pabnedrauti?
Taip pat noreciau isgirsti visu Jusu nuomones apie draudima, koki nestumo metu uzsisakete, koks geriausias ir kokio reiketu?

21. Aug 2012, 15:42

Sveikos mamytes!
Turiu 4m. berniuka.beja esu nescia ir noriu gimdyti 2 vaika Nyderlanduose.Patarkit,kaip viska daryti,kokiu dokumentu man prireiks(vaika vezuosi su savim).Kaip vyksta gimdymas,ar tai kainuoja,.Be to,gal kas is mamyciu zino,kokios yra pasalpos,jei pagimdzius ten,esi vienisa mama.
Labai reikia jusu visu patarimu.

04. Aug 2012, 12:57

Sveikos mamytes😀
As jau turiu savo akusere,kuri priziures visa mano nestuma mane ir mano kudikeli. Ir man sake,kad kai bus laikas gimdyti,uzteks tik vieno skambucio ir atvaziuos i ligonine i kuria mene nusius gimdymui. Man yra siek tiek lengviau nes vaikynas kalba olandiskai. Manau viskas bus gerai. Nes nzn kaip vaz i Lt gymdyti jai visus mokescius moku cia o ne Lt.

04. Aug 2012, 12:41

Gyvenu Olandijoje, esu nescia , noriu ir toliau gyventi ir gymdyti Olandijoje😀 gal kas gimde cia? gal zinote kokios cia pasalpos?

10. Dec 2011, 10:31

sveikos mamytes,mes taip pat jau puse metu gyvename olandijoje 😀 gyvename netoli Hertogenboso,miestelis nera labai didelis....dukrytei 5m,lanko mokykla,sekasi puikiai,labai butu smagu su jumis pabendraut 😀

23. Sep 2011, 17:00

sveikos mamytes 😀 artisteee olandijoje pats geriausias puslapis yra marktplaats ten visko rasi ko reikia gali gaut net ir uz dyka tik gerai paieskok😀 eglemonde as olandijoje negimdziau ir antro vaiko ten negimdyciau nes ju kalba yra labai sunki plius olandai yra pries vokieciu kalba jie kazkodel nekencia vokieciu o abglu ir nelabai supranta tai vat sunku susikalbet su jais ir dar plius ten jei tau viskas gerai su sveikata ir t.t tai tave sunkiai priima i ligonine jie tada liepia gimdyt namuose nes olandijoje popukiarus gimdymas namuos,turiu viena drauge ji laukesi 8menesi ir jai nutekejo vandenis ir labai gaila tas kudikelis mire nes olandu daktarai nesugebejo jos laiku priimti .... tai as del saugumo pasilikciau lietuvoj gimdyt as ir pati gryzau i lietuva gimdyti 😀 na cia kiekvienos mamytes asmeninis reikalas bet tikrai gerai pagalvoj kad ir tau ir kudikiui butu saugu... sekmes 😀

11. Aug 2011, 21:21

Sveikos 😀 zadu vykkti gyventi ir gimdyti y Olandija butu smagu isgirsti jusu pasakojimus apie gimdyma😀 o atvykusi ir susipazinti 😀

14. Apr 2011, 19:17

Sveikos, mamos 😀

kol kas tik mūsų tėtis Olandijoje, po savaitės žadam skristi porai savaičių pas Jį, ir iškilo toks klausimas, gal žinot kokį puslapį ar kažką pan kur būtų galima nebrangiai nusipirkti automobilinę kėdutę? gali būti dėveta... o gal išsinuomoti galima? nes nusiskraidinti nepavyks, nes aš fiziškai nepajėgsiu visko panešti 😃

30. Mar 2011, 11:30

mezgu vaikiskus tapukus,jei kas susidomejote, rasyikite musmiinga@gmail.com atsiusiu foto,paderinsime del dydziu,spalvu ir t.t.

22. Mar 2011, 11:40

sveikutes,o gal yra mamyciu Rotterdame?butu malonu pabendrauti 😀

16. Mar 2011, 12:18

taip vis dar olandijoje 😀))

09. Mar 2011, 12:05

Labas. Labai nustebau radusi mama osse 😀 as taip pat cia gyvenu, ir ruosiuosi but mama. ar tu visdar Olandijoje? 😀

20. Jan 2011, 11:50

sveikos mamytes as esu olandijoje gyvenu cia galima sakyti 2metus tik lietuvoje gimdziau. i darzelius cia galima leisti tik nuo 2metuku kudikiai darzelyje buna tik pora kartu per savaite o nuo 4metuku jau skaitosi vaikai eina i mokykleles cia jau privaloma nes kitaip dalijamos baudos.bet svarbiausia pirmiausia mamytes susitvarkykit visas registracijas nes be jos nieko gero nepadarysit nei pinigeliu uz vaika negausit nieko po to draudimas sau ir vaikui ir po to skubiausiai lekit daktaru ieskot sakau jau is patirties as nezinojau pavelavau ir vos negavau 600euru baudos nes cia vaikus reikia kiekviena menesi vesti pas daktara profilaktiskai mano vaikeliui 1ir 4 menesiai 😀 jei apsistosite salia osso galesiu pagelbeti kazkiek aisku olandiskai as ir dar nesneku 😀

27. Dec 2010, 16:17

man irgi ydomu...

27. Oct 2010, 14:50

Galvojam vykt gyvent i Olandija su 1.5 metu dukryte.Gal yra mamyciu galinciu kazka patart darzelio tema...