Mamytės,ar jūs laimingos???

29. Jan, 01:55

man iskilo toks klausimas...ar jus laimingos? :) arba ko truksta iki pilnos laimes? neimkim dabar tu kriziu ..materialiniu geroviu ir pan :) aplamai ..ko zmogui reikia iki pilnos laimes? :) kaip manot? :) galbut ir banalu...bet va ar esat uzdavusios sau klausima" ar as laiminga?" :)

30. Nov 2011, 21:53

nei pasigirt nei ka jug klausimas mamytes ar jus laimingos tai atsakiau

30. Nov 2011, 21:46

ausriukas tai tu cia pasigirt norejai ar mum pavyda koki sukelt? 😃 kokia prasme sitos tavo zinutes? 😃😃 saldziai nusijuokiau perskaicius, man nereikia vyro kad as buciau laiminga 😀

30. Nov 2011, 18:58

labas as esu laimynga turiu vaika ir gera vyra ,bet uzstoju kaikuriuos vyrus nevisi tokie turiu draugu vyru kurie dievina vaikus,o manasis nuo pat pirmu dienu nestumo rupinosi ranka ant pilvo visda laike gime vaikas atveze 100 roziu isbuciavo ir vaika pajemes pravirko ,parvazavom namo naktim jis prie vaiko buvo man neleido nieko daryti o ir db rupinas vaiku ir man planuojam antra lili lbai dziaugiuosi savo vyru ir jo rupestingumu jis man tiek vyras tiek draugas tiek tetis tiek meiluzis man 22m jam 24m bet labai dzaugiosi savo seima esu be galo laiminga linkiu visom neturinciom vyro rast ta vieninteli prinsa

15. Apr 2011, 23:34

zeinabas 😀 na saunuole tu ai tie vyrai visi kiaules 😃 gal koks yra vienas normalus ir tas uzimtas sspeju ... as auginu dukryte viena jei dabar 6 men ir 1 d 😀 labai ja dziaugiuosi ir vienai augint nera jokio vargo 😀 isttikro tuo labiau kaip tau nepyrmas dziausmelis tai jau nepasimetus esi 😀 as tai kaip suzinojau kad jis mane budama su pilvuku meta tai vos jo neuzsmaugiau is nervu visko buvo ir prasiau but su manim ir verkiau o dabar galvoju koke durna buvau kad taip zeminaus

13. Nov 2010, 13:07

nu jo vika kaip tu sakai visokiu vyru ira☹ visko buna gyvenime...

12. Nov 2010, 19:04

laba vakara mamytes,,,svarbiausia kad jums gerai... 👍 taip...labai skaudu..graudu..bet kas trecias tai tikrai toks vyras....vyras -zuikis,kaip paminejo zeinabas 😀

12. Nov 2010, 18:53

Sveikos,mielosios mamytės 😀 esu jauna mama-auginu 2 vaikučius,asmeniškai man motinystė reiškia visą mano gyvenimą,tą džiaugsmą sunku apsakyti žodžiais,o ypač aprašyti..... tai nuostabiausias dalykas žemėje 😀

12. Nov 2010, 18:04

as esu laiminga busi mamyte 😀 ir labai laukiu savo mergytes😀ir nesvarbu nors ir uzklups sunkumai viska galyma isgyventi istverti ir pasistengti del savo vaikelio ir saves zynoma nepamirsti😀 stypribes mamytes jums busimoms jaunoms😀 ir esancioms😀

05. Nov 2010, 22:01

labas mamytem, prisidesiu prie jusu pokalbiu,esu nebelabai jauna mamyte,bet gyvenime turiu tris didelius dziaugsmus savo vaikus,mano gyvenimo istorija ta kad vyrus gerus turiu kol negimsta vaikai,o va tada kas kada bet i krumus neria, viena uzauginau dvi dideles dukras,ir likimas man mestelejo dabar suneli,su dabartiniu draugu jau kartu 6 metai,kai suzinojo kad laukiuos tai nepasake nei kad gerai nei kad blogai,gal jai butu mazesnis nestumo laikas but pasiules panaikint,gime mano stebukliukas na ir kas kaip tasyk neidomu buvo taip ir dabar,taip kad manau as ir vel greit turesiu vyra zuiki.bet esu begalo laiminga turedama savo maza stebukleli,nenusiminkit mamytes jai kuriai tenka but vienisom,bet patikekit kartais tai yra net didziule laime,o mes jau esam visos laimingos budamos MAMOMIS ...

07. Oct 2010, 12:06

o as esu laiminga budama su savo dukryte, ji tokia grazuole ir saunuole, be to daug ka moka ir tai labai dziugina

07. Oct 2010, 12:03

mano vyras kai suzinojo, kad laukiuosi paklause ar darysiu aborta- pasakiau kad nadarysiu, taip ir liko.gyvenom kartu, bet kiekvienas sau. jam neidomu buvo nestumas.nei kraiteli vaikui ruose, nei lauke, tai po gymdymo metus pagyvenom ir palikau atsibodo jo elgesys. palikau o db laiminga
.

10. Jul 2010, 17:28

.. 😀 varot ant pareigunu...o jie juk savo darba dirba...pykit nepykusios...bet kalinukai visi tokie nuskriausti vaidina...kad graudu pasidaro 😀 o istikro velnio nesti..ir pamesti... 😕
nesupyk chikita...tikekimes taviskis ne is tos operos 😉 ir pamates stebukliuka savo...nebeatsidurs ten 😉

03. Jun 2010, 16:46

nera ten pas nei viena to zmogiskum0o ereliai visi isivaizduoja kad ten dirbdami daug ka gali. na bet ka padarysi is tikro nuo ju daug kas ir priklauso...
o nori vyras dalyvauti gimdyme? drasus...

03. Jun 2010, 13:40

pagal gydytojus spalio 18.. na o tetis tai nezinia ar greit grys... tikimes kad rugsejo gale.. na bet cia ne nuo musu priklauso, o nuo paciu pareigunu darbo, kaip jie suruos dokumentus per kiek laiko perteisima paskirs ir pan. na o zmogiskumo ir supratingumo, dar nesu izvelgus pas nei viena kuris ten dirba.... labai nori bent i gimdyma suspeti ..

02. Jun 2010, 20:49

jei galiu paklausti tai ar jusu tetis gris jau namo greit ar dar ilgai viena su vaikiuku busi?
sunku labai kai viena isgyveni visus judesiukus echoskopijas... kai neturi su kuo pasidziaugt, nes daugiau juk niekas taip nesidziaugia vaikiuko kiekvienu paaugtu centimetru kaip tetis ir mama, o dabar viska tik vienai reik patirt... kada tau gimdyti?

02. Jun 2010, 18:53

na dekui, pradzioj visai neliudejau, dziaugiausi, na kuo toliau pilvelis auga tuo liudniau darosi kad negalim kartu buti, negali apkabint kada to labiausiai reikia, ar net pilvuko paglostyt. Paplepu uz abu, na bet tevelio labai truksta ..

02. Jun 2010, 16:22

sveika 😉 na tavo situacija taip pat nepavydetina ir liudna. judu ne kartu bet tu turi jo dalele pas save pilvuky ir vaikiukas tau atstos viska, jis juk ir tavo vyro dalis 😉 tik neliudek niekada, nes kai tu liudi vaikelis irgi liudi, leisk jam pasidziaugt 😀

02. Jun 2010, 16:16

Sveikos mamytes, smagu girdet kad dauguma jusu laimingos ... o as noriu pasiguosti .. tikiuosi suprasit... Turiu nuostabu vyra, mylim vienas kita beprotiskai, dziaugiames kad laukiames dukrytes, na bet problema tame kad vyras kalejime... negalime buti kartu .. kaip istverti ta laika kol jis grys.. susitinkame tik kas 3 menesius... labai truksta tiek silumos tiek svelnumo. Visada jauciuosi vienisa, bet bent guodzia tai kad ne viena... Kaip patartumet susikaupti ir dziaugtis tuom ka turiu ...

25. May 2010, 16:58

kai as pastojau su pirmu vaiku,likau viena vaiko teva paliko kai suzinojo kad laukiuosi,tai beabejo kad buvo baisu,bet su laku gijo žaizdos širdies,o gimus suneliui buvau laimingiausia mamyte,praejus 7men. sutikau savo dabartiny vyra ir mano gyvenimas pasikeite is esmes,vaikutis turejo tety nors ir netas kuris padare bet ji myli begalo,ir db esame jau keturiese turime maza sesute ir esam visi laimingi, O vienisom mamom nera ko liudeti,juk turite sitokius angeliukus,ir bukit laimingos o tie vyrai lai jie eina velniop

25. May 2010, 11:53

neviena, nes turi mazyli, tad niekad nebusi viena😀

18. Apr 2010, 22:13

nors istikruju dar tik pradze bet tikiuosi atsiras ir mano gyvenime kas kas mane gerbss ir myles

18. Apr 2010, 22:13

esu pati laimingiausia , bet kartiu ir sunku , nes esu visiskai viena ! ☹
bet baigiu oriprasti,
tenka😀

06. Apr 2010, 16:25

indrex .. ir kaip su widuriukais wiskas normaliai ?

06. Apr 2010, 16:06

zuvu taukus galima duot muo 2men... as tai girdau po 5lasiukus vit D

06. Apr 2010, 16:02

o kiek daug mas duot witamino d lasiuku 6men mazyliai , nes daktare sako wienaip drauges kitaip ir nez ko paklausyt , nes maziukiai su widuriukais blogai bisky , ir daktarei pasakiau tai tik pro ausis praleido , manau gal nuo witamino , gal per daug duodu , nes duodu 3 lasiukus ...

06. Apr 2010, 15:58

Editukas -žaviuosi stipriom mamom 😉, aš tai mažyliui nuo 10 mėn pradėjau duot 😀, šiaip ir vitamino D pakanka

06. Apr 2010, 15:15

norejau paklausti , gal kuri mamyte zino nuo kiek menesiu galima duot leliukui zuwu tauku ?

06. Apr 2010, 15:15

volunge ... Gywenimas ismokino kowot su sunkumais , ir padejo mano dukryte islikt stipriai , wiska darau wien del jos 😀

06. Apr 2010, 14:29

Na, Edituk, tikra šaunuolė esi, kad nepasiduodi, nenukabini nosies. Įsivaizduoju, kaip sunku turėjo būti, bet manau, kad tavo vaikutis bus labai laimingas, nes turi tokią stiprią mamą 😀

06. Apr 2010, 14:08

giedraaa3 .. toki teweliai , newerti wadintis teweliais , kurie palieka sawo waikucius , juk jie tai nieko kalti nera , o but nesciai paliktai yra labai sunku , bet reik but stipriai del sawo waikiuku 😉

1 2 3 4 5