Mamytės iš UK!

26. Sep, 08:48

ar yra mamyciu is UK?

liuks liuks 17. May 12:06

As su kavyte prisedau laisvesne diena penktadienis😃

Daiurchy Daiurchy 17. May 07:37

Labas rytas,aciu😀 sunku buvo keltis bet jau gyva vyra i darba isleisiu ir eisiu truputi si ta pasidaryti o paskui kau reiks eit 😉

liuks liuks 17. May 06:05

Labas rytas,gerų išeiginių😉

Daiurchy Daiurchy 16. May 12:02

Jau lyja … man rytoj iseigine,turiu talona pas gyd tai turesiu ilgaji savaitgali 😉

liuks liuks 16. May 07:56

Šiandien irgi lietų rodo,tai jaučiu ilsėsiuos grįžus😉

Daiurchy Daiurchy 16. May 07:03

Labas rytas,vakar tai lietus as grizau slapia skecio neturejau … o paskui nieko nustojo tai ir sune isvedziau i parka ta kaip lakste po slapia zole 😉

liuks liuks 16. May 06:05

Labas rytas,as vakar viską pasidariau tik langų nevaliau iš lauko,nes labai lijo neplanuotai😆Pas dantistę viskas gerai rado tik vieną skylutę,tai reiks kitą savaitę vėl keliaut ir bus ramybė🙂

Daiurchy Daiurchy 15. May 15:17

Kaip diena man eina 😀

Daiurchy Daiurchy 15. May 12:04

Man ir reiktu apsiskslbti,vakar tokia diena ir baseine buvau ir apsipirkti tai siandien ramiau 😉

liuks liuks 15. May 08:10

As ir pailsejus jauciuos,bet ir planu turiu atidirbt,pas dantiste apziurai,namus apsitvarkyt rimciau reikia langus issivalyt,apsiskalbt,valgyt pasidaryt,tai jau jokio begimo jauciu siandien neuzteks dienos😀

Daiurchy Daiurchy 15. May 07:09

Labas rytas, grazu 😀 as atrodo isimiegojau 😀

liuks liuks 15. May 06:14

Labas rytas,aš kaip visada jau su kavyte😀Šiandien į darbą gėlėm apsikarščius važiuosiu vieną bendradarbei paduot reik,kitą kolektyvas paprašė nupirkt menedžerės gimtadienis rytoj,tai sveikinsim🙂

liuks liuks 14. May 12:57

Tikrai taip ir vėl šiokių tokių planų po darbo atsirado😉

Daiurchy Daiurchy 14. May 12:01

Normaliai ,nera laiko miegoti 😉

liuks liuks 14. May 07:33

Sunkiai bus šiandien oras beveik garantuoju,kad veiks neigiamai...

Daiurchy Daiurchy 14. May 07:09

Labas rytas,kaip as blogai miegojau… tikiuosi issibudinsiu…

liuks liuks 14. May 06:15

Labas rytas,kaip gerai prognozė pasikeitė gal nelis visą dieną🙂Atrodo išsimiegojau,bet sunkiai budinuos😉

Daiurchy Daiurchy 13. May 12:07

Ir man neblogai einasi 😉

liuks liuks 13. May 11:28

Kaip lengvai dirbasi ir laikas greit eina😉Šiandien tik bulvių reiktų išsivirt,pabėgiot ir draugei gėlę nunešt,jei namie bus,tai liks laiko ir saulute dar pasimėgaut prieš rytdienos lietų😉

liuks liuks 13. May 08:04

Ačiū ir tave🙂

Daiurchy Daiurchy 13. May 07:09

Labas rytas,ir vel pirmadienis ,su nauja darbo savaite !

liuks liuks 13. May 06:19

Labas rytas,o mano labai užimtas savaitgalis išėjo net iš miego ritmo išėjom🤭Penktadienį smagiai pasibuvom,bet ilgokai net iki 3h nakties,šeštadienį pusę 9h ryte jau Nenės parke su drauge ir jos vaikiuku vaikštinėjom,paskui pasikavinom,tai tik tada namie apsikuičiau,valgyt pasidariau,o paskui šeimyniškai Euroviziją žiūrėjom,tai vėl tik 1h gult nuėjom.Vakar jau tik po 9h iš lovų išsiritom,tai apsipirkom,išsikuopėm gardeną,pasidarėm šaltibarščių ir jau paskui visai vakare tinginiavom,bet ilgokai neužmiom,tai šiandien manau grįšim į ritmą😉

Daiurchy Daiurchy 12. May 11:24

Labas rytas,as jau po baseino 😉 vaziuisim truputi apsipirkti ir poilsiauti😉 gero sekmadienio!

Daiurchy Daiurchy 11. May 14:51

As jau namie ,prisivaiksciojus iki negalejimo 😀metalane ispardavimai,bet nieko gero neradau tai nusipirkau maikuciu ,kelniu i darba 😉

Daiurchy Daiurchy 11. May 08:13

Labas rytas,pabudome ir kelkimes ! As jau gyva ,vyra i darba isleidau.vakar visus darbus nudirbau tai siandien laisva . Pamarinuoju vista dar si ta ir eisiu iki metalano pasivaikscioti seniai nebuvau 😉

Daiurchy Daiurchy 10. May 07:10

Labas rytas,saunu,as jokiu planu ,savaitgalis 😀

liuks liuks 10. May 06:14

Labas rytas,nu va ir penktadienis😉Aš šiandien su bendradarbiais į "Kaimą" vakarienės lėksiu,tai jokių didelių planų grįžus neturiu truputį apsimėtyt,gal skalbimą prasukt ir pirkinių sąrašą pasidaryt🙂

Daiurchy Daiurchy 09. May 12:03

O siandien man kaip penktadienis ,matyt kad vakar puse dienos dirbau 😉 laikas eina gerai 😀

liuks liuks 09. May 07:37

Oras geras,tai ir ne taip blogai tik tolokai tikrai😉

Daiurchy Daiurchy 09. May 07:13

Labas rytas,oho kokia darbinga.o as vakar prisivaiksciojau,pieskom iki senojo woking centro ir atgal …

1 2 3 4 ... 1113