Mamytės iš UK!

26. Sep, 08:48

ar yra mamyciu is UK?

Daiurchy Daiurchy 19. May 13:22

Labas rytas,svarbi diena ! Buvom baseina,paskui reikalu tvarkyti ,dar i lidla sio bei to apsipirkti . Pagetem arbatos ir prigulem pailseti 😉 gero laiko jums!

liuks liuks 19. May 09:24

Labas rytas,mes jau kelyje sustojome dar kavytės pasiimti🙂Šiandien viskas pagal jubiliatą tegu pasidžiaugia viena diena metuose😆

Daiurchy Daiurchy 19. May 00:51

As ir jau senokai lovoje. Aplankem maza lelyte . 3 sav jau , kazkaip jau spejau pamirsti kad maniskiai buvo tokie mazi😀

liuks liuks 18. May 19:17

Ačiū😊Čeburėkai skanu,bet tyngiu terliotis ir neatsimenu kada kepiau😃Aš jau viskas poilsiauju😉

Daiurchy Daiurchy 18. May 14:41

Su artejanciu gimtadieniu tavo vaikinuka ! As karka pakisau su bulvemis ir kopustais kepti ,eisiu cebureku daryti,neatsimenu kada bekepiau 😉

liuks liuks 18. May 14:29

Nežinau dėl nakties ar lijo ar rasa iškritus buvo,nes rūkas nemažas ryte buvo😃Buvom apsipirkti,išvežėm Evą į autobusą išlėkė į Cambridge su savo programa kažkoks susirinkimas,tai tik vakare grįš,užbaigiau valytis langus,vyrai garažą kuopia,susodinau naujas gėlytes gal prigis ir eisiu kažką pietum padaryt visai darbinga diena😉Ryt anksti kelt važiuosim Deno gimtadienio į atrakcionų parką švęst🙂

Daiurchy Daiurchy 18. May 08:20

Bet ir nakti cia ziuriu lija gerokai,man iki euro poli reiks traukti vakar buvau bet kazkaip pamirsau kopustu raugintu.siandien noriu karka sutinti tai teks keliauti …

liuks liuks 18. May 08:12

Labas rytas,nulijo neblogai vakar spėjau namo parbėgti ir vieną pusę langų nuvalyt😃Aš jau irgi,kol visi miega žadu pajudėt😉

Daiurchy Daiurchy 18. May 07:38

Labas rytas,budinames 😉 as jau gyva !

Daiurchy Daiurchy 17. May 19:04

Taip dusna ,kad atrodo tuoj prades lyti.as prisiskalbiau,praktiskai biskas isdziuvo 😉

liuks liuks 17. May 17:03

Užimta išeiginė tavo😉Aš jau namučiuose šį bei tą apsimėtysiu ir bėgsiu ratuką kokį nedidelį,nes paskui nelabai laiko bus savaitgalį🙂

Daiurchy Daiurchy 17. May 14:32

As anksciau nuejau ,anksciau prieme .uzsukau dar i parduotuve kazka grazaus leliukui nupirkti ,rytoj vaziuosim aplankyti vyro bendradarbis antros dukrytes susilauke.pas drauge kavos buvau su praejusiu gimtadieniu pasveikinti .o dabar su sune vaikstom parke ir trauksim namo 😉

liuks liuks 17. May 12:06

As su kavyte prisedau laisvesne diena penktadienis😃

Daiurchy Daiurchy 17. May 07:37

Labas rytas,aciu😀 sunku buvo keltis bet jau gyva vyra i darba isleisiu ir eisiu truputi si ta pasidaryti o paskui kau reiks eit 😉

liuks liuks 17. May 06:05

Labas rytas,gerų išeiginių😉

Daiurchy Daiurchy 16. May 12:02

Jau lyja … man rytoj iseigine,turiu talona pas gyd tai turesiu ilgaji savaitgali 😉

liuks liuks 16. May 07:56

Šiandien irgi lietų rodo,tai jaučiu ilsėsiuos grįžus😉

Daiurchy Daiurchy 16. May 07:03

Labas rytas,vakar tai lietus as grizau slapia skecio neturejau … o paskui nieko nustojo tai ir sune isvedziau i parka ta kaip lakste po slapia zole 😉

liuks liuks 16. May 06:05

Labas rytas,as vakar viską pasidariau tik langų nevaliau iš lauko,nes labai lijo neplanuotai😆Pas dantistę viskas gerai rado tik vieną skylutę,tai reiks kitą savaitę vėl keliaut ir bus ramybė🙂

Daiurchy Daiurchy 15. May 15:17

Kaip diena man eina 😀

Daiurchy Daiurchy 15. May 12:04

Man ir reiktu apsiskslbti,vakar tokia diena ir baseine buvau ir apsipirkti tai siandien ramiau 😉

liuks liuks 15. May 08:10

As ir pailsejus jauciuos,bet ir planu turiu atidirbt,pas dantiste apziurai,namus apsitvarkyt rimciau reikia langus issivalyt,apsiskalbt,valgyt pasidaryt,tai jau jokio begimo jauciu siandien neuzteks dienos😀

Daiurchy Daiurchy 15. May 07:09

Labas rytas, grazu 😀 as atrodo isimiegojau 😀

liuks liuks 15. May 06:14

Labas rytas,aš kaip visada jau su kavyte😀Šiandien į darbą gėlėm apsikarščius važiuosiu vieną bendradarbei paduot reik,kitą kolektyvas paprašė nupirkt menedžerės gimtadienis rytoj,tai sveikinsim🙂

liuks liuks 14. May 12:57

Tikrai taip ir vėl šiokių tokių planų po darbo atsirado😉

Daiurchy Daiurchy 14. May 12:01

Normaliai ,nera laiko miegoti 😉

liuks liuks 14. May 07:33

Sunkiai bus šiandien oras beveik garantuoju,kad veiks neigiamai...

Daiurchy Daiurchy 14. May 07:09

Labas rytas,kaip as blogai miegojau… tikiuosi issibudinsiu…

liuks liuks 14. May 06:15

Labas rytas,kaip gerai prognozė pasikeitė gal nelis visą dieną🙂Atrodo išsimiegojau,bet sunkiai budinuos😉

Daiurchy Daiurchy 13. May 12:07

Ir man neblogai einasi 😉

1 2 3 4 ... 1113