Mano vyras dirba svetur

28. Sep, 04:43 kristuliuuxx kristuliuuxx

Sveikutes :) kogero as viena is daugelio zmonu kuriu vyrai dirba uzsienyje :) Mano vyras dirba Norvegijoje o as namie auginu dvieju metuku suneli :) kogero ne as viena susiduriu su ivairiomis problemomis kai vyro nera sale , tai pabendraukime kaip sekasi gyventi vienom kai vyrai dirba svetur:)

kristuliuuxx kristuliuuxx 28. Sep 2012, 16:52

Taigi jau kai susipazinau su savo vyru jis jau dirbo Norvegijoje, stai susilaukeme pirmojo vaikelio ir ka reikejo pradeti kuri seimos lizdeli zinoma be pinigu nieko nepasidarysi tai gerai kad dar darba Norvegijoje turejo tai ir buta nusipirkome dvieju kambariu kaime ir remontus pasidareme na zinoma ir visa seimyna buvome isvyke trims menesiams na ir dabar ketina vyras vykti kokiam menesiui , nes ce lietuvoje galima tik pragiventi jei kur gyventi turi o del saves kaska pasidaryti nezinau kiek reiktu taupyti

kristuliuuxx kristuliuuxx 28. Sep 2012, 16:43

Sveikutes 😀 kogero as viena is daugelio zmonu kuriu vyrai dirba uzsienyje 😀 Mano vyras dirba Norvegijoje o as namie auginu dvieju metuku suneli 😀 kogero ne as viena susiduriu su ivairiomis problemomis kai vyro nera sale , tai pabendraukime kaip sekasi gyventi vienom kai vyrai dirba svetur😀