Mėnesio kūdikiui kietėja viduriukai

11. Aug, 12:18

patarkite..

25. May 2012, 16:09

as kartu su misineliu duodu vaistuku kuriu patare daktare, del pilvo skausmu viduriu uzkietejimo ir putimo dar neturejau problemos 😀 vaistukai kainuoja 30lt bet ju pakanka ilgai 😀 2,4 kartus per diena ilasint i misineli po 10lasiuku, as lasinu ryte ir vakare, vaistuku pavadinimas COLINOX, espumizano lasai nepadeda ir nuo ju mano mergyte atpilinejo.. ;/

12. Feb 2012, 18:21

nusipirk arbatytes Hipp natal (herbal nursing tea) su anyziais kmynais ir pankoliais . cia seip zindyves arbata bet tinka ir vaikui duot. is kart atsilaisvina viduriukai. man tokia pat problema buvo tai manyske mama patare sita arbata ir is karto padejo,bet tirpia reikia pirkt ne pakeliais

26. Oct 2011, 12:42

reikia su gyd pasikonsultuoti ir bus aiskiausia

25. Oct 2011, 21:05

sweiki noreciau paklausti mano vaikui ira 2men.jam labai padidejusios kiusides kas tai gali buti gal tai iswarza

23. Sep 2011, 11:22

tarp maitinimu reikia duoti atsigerti vandenuko.o beja kuo maitinate,jeigu misinuku,tai gal netinka,nes mums taip buvo

22. Sep 2011, 21:01

mamytes ka daryt kai 2savaiciu kudikiui viduriukai uzkieteje,jau 4 dienos kai neprakakoja nors matos kad steni...patarkit mamytes nes jau baisu daros

06. Sep 2011, 12:34

pala pala o ryziai nekietina viduriu kartais?gal maista netoki duodi kad viduriukai kieteja?😀

03. Sep 2011, 16:34

mano mazytei nelabai patiko tos apelsinu sultys,tik isgerusi irkart apsiveme.mankstinames ir mes,viska darom kas tik imanoma,bet be vaistuku vistiek neapsieinam.o nuo slyvu pradejo berti,nes daviau ryziu kosytes su isvirta dziovinta slyva ☹

25. Aug 2011, 11:56

labas mamytes as uz apelsinu sultis pries, juk ju skandukas dar jautrus, geriau jau duokit slyvu sultytes o seip tai geros bakterijos , espumizanas , vibrucol zvakutes priemoniu pilna masazai gulejimas ant pilvuko..tik uzsiimt reikia ir bus viskas su viduriukais ok:") as ir panikavau kad uzkieteje bet uzsiemiau su vaiku mankstintis, geruju bakteriju pagerem nes man leido antbiotikus, paskui espimizanas ir mpacios maistas labai reikia ziuret ka valgyt daugiau slyvu pavalgot pageriat sulciu ir bus ok😀sekmes mamytes ir dideles kantrybes😀

18. Aug 2011, 12:49

mano dukrytei 4menesiukai,bet jau nuo pirmojo menesio vargstam su viduriukais ☹gydytoja israse lactulose,cia taspats kaip duphalak,bet jau naudojam beveik tris menesius ir be ju mazyte nieko nepadaro.bet dabar tikrai pabandysiu duoti apelsinu sulciu su vandenuku,labai tikiuosi kad pades 😀

12. Aug 2011, 13:16

😃 kaip keista... Gyvenimas eina i prieki, kinta viskas. Mamytes pradekite dometis kas naturalu, gera, nekenksminga ir be jokiu .... Jus savo vaikiukams labiau kisat vaistus, negu naturalu produkta... Naturaliu apelsinu sulciu arb.saukstelis skiestas su vandenuku virintu (kaip minejau) nuima rugstinguma. As savo kudikiui daviau ir mums baigesi visi viduriuku uzkietejimai ir viskas susitvarke po to savaime...

11. Aug 2011, 15:34

tik jokiu budu ne klizmos! mane pabare uz tai, bet ka, as ir jauna mama nebezinojau ko griebtis....

11. Aug 2011, 15:33

jei menuo tai jokiu tik apelsinu neduok, nusipirk vaistineje duphalak, po 2,5ml galima (tikrai ne su viena gydytoja snekejau, sake tokio amziaus galima tik si vaista, ir tikrai prie jo nepripras), bandyk kojytes palankstyt, pamasazuot pilvuka, jei misinuka dauodi, gali buti jis netinkamas, reiktu pakeisti

blogietee blogietee 11. Aug 2011, 14:52

kas per gydytoja, gi kaip tik morkos virtos nuo viduriavimo o ne nuo užkietėjimo..

11. Aug 2011, 14:43

morkos kaip tik kietina vidurius ypač virtos ir jų sultys

11. Aug 2011, 14:30

tai kad gydytoja patare isvirtu morku skysti duoti bet nepadeda jei dar tik menuo

11. Aug 2011, 13:09

nes kudikiui negalima apelsinu sulciu, nes cirtusiniai vaisiai lb alergizuoja. Mums padejo obuoliu ir morku sultis, o kol ju nebuvo galima, tai duphalak, tie vaistai naturalus ir prie ju nepriprantama, o geriausia tai tartis su gydytoja, o ne forume.

11. Aug 2011, 13:07

visu pirma kokio amziaus vaikas?

11. Aug 2011, 12:42

o kuom tai pasireiškia tas užkietėjimas, steni ir nepadaro ar iš vis nesituština?

11. Aug 2011, 12:41

"Nuostabiausias vaistas 1 a.saukstelis apelsinu sulciu, naturaliai spaustu,maisyti su virintu vandeniu (siektiek, kad nebutu rugstu mazyliui, as dedavau apie 5saukstelius virinto vandens, ir maziukas viska isgerdavo is buteliuko). Jei nepraeina 1 a.sauksteli rudo cukraus maisyti su pieneliu.Tikrai gelbeja 😀 "

blogietee blogietee 11. Aug 2011, 12:25

šiaip masažuokit pilvuką laikrodžio rodyklės kryptimi aplink bambutę, galite pabandyti kojytėmis paminti dviratuką, na tokius judesiukus

blogietee blogietee 11. Aug 2011, 12:22

o gydytoja tokiu klausimu nepatarė kokius vaistukus naudoti?

11. Aug 2011, 12:18

patarkite..