Mityba nėštumo metu

11. Nov, 05:20

Esu neščia jau ketvirtą mėn. ir nuolatos noriu valgyti, TV reklamų apie maistą iš vis negaliu žiurėti, nes visko noriu. Svoris stipriai pradejo augti, pas gydytoja eilej nebesulaukiu. Gal kam iš jūsų yra taip buvę ir žinote ką daryti?

22. Dec 2009, 11:22

as nestumo pradzioje lb daug valgiau,pastoviai alkana buvau,ir vis noredavau kazka suvalgyti😀 mano svoris buvo normalus,nestumas lengvas nei kartelio nevemiau,nepykino,o dar dirbau barmene tai virejos mane mylejo😃 tai saves neribojau,valgiau ka norejau ir kada norejau. ai tiesa tik mesos negalejau pakesti,net jos kvapo:/ db mum jau 34sav priaugau 13kg.

30. Nov 2009, 12:24

na manau saves tikrai riboti nereiketu svarbu kad noras yra o man atvirksciai nejauciau jokio noro valgyti tai gyditoja labai pergyveno del to.... man 23 sav o numecaiu jau 12 kg niu dabar lyg viskas ir i geraja puse apetitas pamazu atsiranta ir skoni jaust pradejau ko iki siol nebuvo ☹ taigi dziaukis kad yra apetitas ir noras kazka megemo suvalgyti figura pasirupinsi kai gims leliukas sekmes 😀

laurora laurora 27. Nov 2009, 22:50

as irgi nuolat alkana, nors dar tik 2 menesiai nestumo. pries pastodama laikiausi dietos ir buvau daug numetus, o dabar svoris auga. bet manau, kad nereikia del to pergyvent. jei noresim, numesim po gimdymo, kad ir sunkiau bus. man 3 nestumas po 2 nelaimingu, tai nezadu kankintis del svorio, kai turiu daug svarbesni ir mielesni dalyka nei tobula figura 😀

13. Nov 2009, 17:58

As tik vistienos valgyt negaliu, nors anksciau labai megau, o seip tj valgau viska... O pats nuostabiausias patiekalas keptos bulves su kefyru 😃 mmmm....

13. Nov 2009, 08:14

saldumynus ir as dievinu😉 bet pries nestuma ju nei i burna neimdavau....😀 per nestuma kirtau, ir dabar neatsispiriu...... ne rytas, jei prie kavos kokio surelio ar saldainiuko nerandu😉😉😉 visa diena sugadinta😉

13. Nov 2009, 01:12

aš ir apetitu nesiskundžiau, kai laukiaus 😃 astonija siūlau nesikankinti ir nebūti alkanai, kiek priaugsi tiek, vistiek formos po truputį sugrįžta 😉 tokia jau mamyčių dalia.
O aš labai mėgau saldumynus 😍

12. Nov 2009, 23:56

sveikutes, as laukiuosi dar nedaug 11 savaiteliu dar😃 su maistu is pat pradziu rytais budavo silpna, bet i burna nieko negaledavau ikist, nepykino nieko tada bet negalejau valgyt, sitas aciu dienui praejo😀db nepasakyciau kad labai daugiau valgau...dazniausiai ka pavallgau tai neskaniai pavalgau😃1 kart pas uosvienike valgiau kugelio tai taip apsirijau, galvojau kad sprogsiu, uj kaip buvo tada skanu😃DDDDDDo maniskis db sako ka db naudojies proga tai lepinies saldumynais kartais😃per tas 11 sav priaugau kazkur 1kg...va drauge pagimde pries gera men, tai ji buvo priaugusi 35 kg,,,uj valge tai jau tikrai😃DDDDbeje traukia ant pamidoru sulciu, bt pora kart vemiau nuo ju, taip skaniai geriau, bet kazko netko😀)))mmmm...uzsimaniau, reik eit isipilt😃DDD beje labai pradejau slyvas megt😃DDDmesa negundo ir manes kazkaip....tai va

rainiukas rainiukas 12. Nov 2009, 23:27

pirmais menesiais labai norejau valgyti, valgiau visokį maistą kurio ankščiau vengiau(cipsai, kola, picos ir kt) todėl pilvukas greitai pasimatė, ketvirtą men priaugau 10kg, prieš neštumą sveriau 54kg. Į nestumo pabaigą apetitas sumažėjo. Priaugau 20kg, kurie greitai nukrito.

12. Nov 2009, 21:21

as priaugau 22kg., nepasakyciau, kad rijau be proto, walgiau normaliai, tik wa gale labai ledu noredawau, po 3-4 porcijas ant sykio suwalgydawau 😀 10kg. nukrito, dar 12kg.kabo, po gimdymo jau 6 men.praejo....
as siulau temos autorei, kramsnot nuolat maista, kuris nera labai kaloringas 😉 waisius, dziuwesiukus ir pan.

12. Nov 2009, 20:27

as nestumo metu is viso beveik valgyt normalaus maisto nenorejau, tik labai megau saldziai kondensuota piena su varskes sureliai valgydavau....nestumo metu priaugau virs 30 kg. ir nieko negalejau sau padaryti norejau tai ir valgydavau...po nestumo jau praejo 5 menesiai ir dar liko numesti 10 kg.viskas bus gerai svarbu save myleti.ir maziukas bus patenkintas

12. Nov 2009, 20:19

saves ir vaiko tikrai nereikia marinti badu, kiek nori tiek valgai ir nematau as cia nieko blogo juk daug valgo nestukes😀 tai yra normalu.

12. Nov 2009, 19:05

oho kaip baisu man taip nebuvo tik va dabar likus poraj savaiciu iki gimdymo biski traukia prie maisto bet stengiuos daug neprisivalgyti😀

12. Nov 2009, 17:44

Sveikos esamos ir busimos mamytes 😀 o as turiu priesinga beda..jau beveik 5 menuo,o man vis dar nesinori valgyti :/ vaikeliui reikia maitintis,tad valgau per prievarta ☹ daktare sako kad tai normalu...bet man visai kitaip atrodo:/

12. Nov 2009, 17:39

as tai nestumo metu sau "sakiau" valgyk kol gali, nes paskui sau to tikrai neleisi. Na tai ir valgiau😃 o ypac ledus, be ju negalejau ne dienos isbut😀 aisku taip valgydama, tai ir priaugau 18kg, bet jau 11kg nebera, tikiuosi ir like kg nukris, na pasistengsiu, kad nukristu😃

12. Nov 2009, 17:29

as irgi pamenu valgiau kaip uz tevyne,neveltui 30kg priaugau,man ginekologe liepdavo nevalgyti ten tokiu ir kitokiu patiekalu,bet as visvien valgiau,ir visi tie kg nukrito😀

12. Nov 2009, 17:05

aisku dziaugis nestumu ir valgyk kas patinka😀 nekankin saves...😉

12. Nov 2009, 16:53

as manau kad siuo nuostabiu laukimo laiku reikia lepinti save😉 juk tai ipatingas metas............ tavo kunas augina lelyte, zmoguti😉..... tad ir lepink ji

12. Nov 2009, 16:49

Jo 4ngels butu skanu tortas, koks su maskarpone😃 tuoj ir as verksiu. Reik vyrui rasyt kad ka skanaus parveztu griztant is darbo 😃

12. Nov 2009, 16:31

as buvau priaugusi 23aciu dievui viskas istirpo...o valgiau tai kai uz kokius 5😉net nakty keldavausi braskiu valgyti...o paskui puse nakties skrandy grauzdavo...nu zodziu valgiau bet kur bet jada i bet ka...nu bet nieko negaledavau su savim padaruti...kai nebudavo ko nors saldaus verkt pradedavau kai mazike kokia nu sakes kai prisimene.....

12. Nov 2009, 16:28

o tai labai dziaukis esi laukianti leliuko todel taip ir yra o as tuom pasidziuagt negalejau iki 5menesiuko buvo sunku pykino net maistas buvo ne toks malonus na dabar jau yra 32 savaites apetitu tikrai nesiskundziu 😀dabar valgau tikrai ir viskas skanu..niam niam 😀cia parasei apie tortuka net ir pati uzsimaniau....pirstukus apsilaiziau 😀) (^)

12. Nov 2009, 16:10

Bet tortu labiausiai ir norisi 😃

12. Nov 2009, 15:47

paskaitinejau, pasijuokiau😉 astonija, tu nestora, o zavi nestuke😉 tad nebludik, o valgyk ko sirdele geidzia😉😉😉 aisku tortu naktimis nevalgyk😉😉

12. Nov 2009, 14:57

skanaus 😃

12. Nov 2009, 14:53

Aciu mielosios nuraminot mane, einu papietausiu ramiai 😃

12. Nov 2009, 14:51

oj as ir arbuzus tampiau 😃 😃 bet dabar tokia pat kokia buvo 😀

12. Nov 2009, 14:50

As manau mano papai cia daugiausiai sveria 😃 seip kuda esu, bet jau dievulis krutines nepagailejo, o dabar jos dar padidejo 😀

12. Nov 2009, 14:48

nors bendrai jei jau tu tikrai taip daug valgai kaip rasai, tai reguliuot manau reiketu...

12. Nov 2009, 14:47

as per visa nestuma 17 kg priaugau, nezinau ar cia daug skaitos, bet kaip man tai buvo labai daug, nepergyvenk ir valgyk kiek tik nori ir kiek tik telpa 😉 po gimdymo visvien numesi 😉

12. Nov 2009, 14:46

pries nestuma sveriau 48kg, per nestuma laaabai daug valgiau, isstambejau (zinot kai pas kudas kunas toks pats tik pilvas matos) pas mane taip nebuvo, isstambejau visa. vyras sake neimk i galva ,valgyk kiek tik nori, taip ir dariau 😀 o va po nestumo svoris pats paeme is atsistate, tiesa 2 papildomi liko, bet vyras numest neleidzia nes sako vaiko nepakelsi 😀

12. Nov 2009, 14:44

Jau ketvirtame menesyje o svorio priaugau jau tikriausiai virš 5 kg, senai besisveriau. Paskutinį kartą kai svėriausi, svėriau 63,5 kg. Nėštumo pradžioj 57 kg. Dabar jau manau turėčiau svert apie 66 kg.

1 2 3