Nėštumo pradžios pojūčiai

05. May, 10:55

Sveikos būsimos ir esamos mamytės, gal galėtumėte pasidalinti savo patirtimi. Šiuo metu pagal kraujo tyrimo rezultatus laukiuosi kažkur 5-6 neštumo savaitę, apart dingusių mėnesinių ir nemalonaus pilvo maudimo, daugiau jokių nėštumo požymių nejaučiu... Gal galite pasidalinti savo patirtimi, gal kažkuriai buvo panaši situacija? Dėkoju

Mamyte123 Mamyte123 06. Jun 2020, 17:28

Sveikos merginos,jungiuosi prie jusu.man kaip ir dar tik 5sav.o jauciasi maudimai tarpais.stengiuosi pagulineti,nestresuot.galbut tik tai kad valgyti noriu visa laika kazkaip....ar butu galima tai kazkiek numalsinti kokiais vaisiais ar sultimis.nusipenesiu tuoj,

18. May 2016, 15:44 grajauskiki

Aš neseniai lankiausi pas gydytoją, tai ji man patarė magnio pagerti, kad tuos stiprius pilvo spazmus sumažintų 😀

13. May 2016, 07:52

Sveika,
Aš taipogi laukiuosi 6 savaitę :-) ir pilvą maudžia gan nemaloniai, nors gydytoja sakė, kad tai normalu, nes viskas auga ir plečiasi, kartais labai jau neramina tie pamaudimai :-) o šiaip tai dar krūtinė jautri ir valgyti nežmoniškai noriu :-) nors kažkaip džiaugiuosi, kad dar nepykina :-)