Netikri sąrėmiai

17. Aug, 08:23

Kaip netikrus saremius atskirti nuo tikru?Kada pirma karta juos pajutot?

17. Feb 2011, 20:31

nazinau nejutau jokio kamscio, netikruju saremiu, o ir vandenys tik ligonineje pries pat gimdyma nuleido😀

17. Feb 2011, 20:25

o kaip suprasti kad isejo "kamstis" ?

17. Nov 2010, 14:17

Man antradieni diena suskaudo labai sona ir nugara , kad net paeit negalejau , bet neilgai kokiu 1O min daugiau pasedejau geriau buvo , tada gryzusi namo dar kelis kartus pajutau skausma bet mazesni .Tada nakti siabingai pradejo skaudet kad net nebeimanoma buvo pradejo kratyt saltis ir apsivemiau , tad vaziavom i ligonine , bet ten nieko man nepasake palaike ir paleido namo , tai ir nesupratau kas ar tuoi gimdysiu ar ne...

30. Sep 2009, 17:49

o man viskas kartu buvo, nakti prasidejo netikrieji saremiai kazkur iki paryciu,isejo gleiviu kamstis, viskas nurimo ir pries pietus prasidejo tikrieji.

06. Sep 2009, 17:27

As ir is pat pradziu bijojau o jei nesuprasiu kad prasidejo gimdymas 😀 bet kai atejo tie tikrieji saremiai supratau ir po lengva neskubedama susiruosiau i ligonine 😀

06. Sep 2009, 17:25

Sąrėmių metu pojūčiai individualūs. Kartais pirmieji maudimai prasideda ties juosmeniu, tada ima plisti į pilvą, apjuosia visą dubenį. Kartais nėščioji juos pajunta pačioje gimdoje, pilvo viduje, arba nugaroje, strėnose. Sąrėmių skausmas dažnai primena stiprius mėnesinių skausmus – jei moteris prieš pastodama yra tokius jautusi, tikrai juos atpažins.

06. Sep 2009, 17:03

kur skauda grynai kuria vieta,..?

06. Sep 2009, 17:01

kaip tie saremiai pasireiskia?

22. Aug 2009, 12:56

didelis aciu 😀 butinai parasysiu😀

22. Aug 2009, 12:56

didelis aciu 😀 butinai parasysiu😀

22. Aug 2009, 01:07

svarbiausia kad sveikas gimtu,stiprus,sekmes tau didziules,,jau kaip turesi leliuka parasysi mums kaip tau ten sekes,,

19. Aug 2009, 21:54

😀

19. Aug 2009, 20:51

nieko iskentesi,,daugiau laimes asaros begs,,

19. Aug 2009, 19:16

nu va prigazdinot mane 😀 😀 😀

19. Aug 2009, 01:52

man baisiausia yra kaip jau ruosia tave vesti i gimdykla,tai dar uzkelia ant samalioto to kaip sakoma,,jau taip visur skauda dar ten minko,,

18. Aug 2009, 19:46

buvo ir man toks dalykas netikri saremiai.bet jau kai atejo tikri viskas aisku pasidare.skiresi jie,kaip diena nuo nakties.

18. Aug 2009, 18:45

tai jau cia tikra tiesa,,kai jau ateis tikrieji saremiai suprasi,,ir gimdziau tris kartus be vandenu,nes tiek noriu i toleta.nueinu o pasirodo ten vandenys nubege,,be vandenu gimdyti sunku,,

18. Aug 2009, 18:17

Pajusi tikrai tikruosius saremius, nes paruosiamieji buna tada, kai paskauda ir praeina ir jie vyksta ne daznai.O tikrieji saremiai prasideda tada, kai jau nebegali ne dorai atsigulti pamiegoti, nes labai skauda.Ir siaip skausmas turi buti kas 3-5 min reguliariai tada jau nelaukus nieko lekt i ligonine.Pvz.kitoms moterims vandenys nenubega, bet saremiai yra stiprus kas 3-5 min, tai reiskia juk jau gimdymas prasideda.O kai gleiviu kamstis iseina tada gimdymas tikrasis ir skausmai prasides tik po kokiu 1-2 dienu.

18. Aug 2009, 16:43

Su dukra gera savaite iki gimdimo paruosemieji prasidejo, o vat su mazeliu jau nuo 8men. Kamstis isejo gera sav iki gimdimo bet negimdziau. As budavo kai pajuntu kad skauda nueinu i vonia nusimaudau po dusu ir i lova. Dazniausiai jie ir praeidavo. O jau tikrieji kaip zivile sake tikrai nesupainiosit su paruosiamaisiais. 😀

17. Aug 2009, 20:47

net nezinau ar netikri saremiai buna. Jei jau arti gimdymo dienos ir pradeda kas pora valandu poto dazniau spazmiskai suskausti sonus strenas tai jau galima galvoti kad uz 12 val prasides daznesni nei kas 15-10 min saremiai. Nu jau toks daznumas jau buna po to kai kamstis vadinamas nueina, nera tuomet jau abejoniu kad netikri saremiai😀Bent jau man tai pirmas saremis nuvo 13 val dienos, o nakti 2 val jau kankinaus kas 15 min su saremiais , o apie 6 val kas 5 min. KIekvienai moteriai ivairiai, manau, nes atsidarymas skirtingas.

17. Aug 2009, 20:23

Kaip netikrus saremius atskirti nuo tikru?Kada pirma karta juos pajutot?