Nukrito nuo lovos

25. May, 11:31

mano mergaitei 6 menesiai ir ji labai vartosi. (ir per miegus taip pat) gal galit pasakyt ar mano leliukui nieko baisaus neatsitiks bijau kad veliau tai nebutu kritimo pasekmes jai

01. Jun 2010, 06:51

na vvyresni vaika galima kitaip pastebeti del galvytes sutrenkimo, va vakar gydytojas aiskino, jei vaikas v emia tai nereiskia kad tai smegenu sutrenkimas, smegenu sutrenkimas kai vaikas kelis kart paklausia to pacio klausymo inors ir gauna atsakyma, jis pamarsta ko klausia ir vrel paklausia.... tad nebutina vaikui vemti 😀

26. May 2010, 01:48

Superlina,

Kaip psichologė tai galiu tik jus nuramint, kad visiems visko būna. Vaikai auga, vartos irkrenta. Ir ne tik iš lovų, būna ir nuo laiptų. Tik jokiais būdais nepradėkit savęs kaltint nes savigrauža čia nepadės, padės jei išmokot pamoką- vaikiuko negalima palikt vieno nei minutei.
Tikiuosi jūsų vaikiukui nieko blogo neatsitiko, jei nukrito ir atsirado baimės jausmas tai turbūt veikia savisaugos instinktai ir matyt tik į gera...
Šia proga prisiminiau vieną atsitikimą, kai mano draugė vis klausinėjo pas savo sesė kada jos mažylis pradės vartytis. Vyresnioji sesuo turinti du vaikus jai atskleidė paslaptį- kai nukris nuo lovos tada žinok, kad jau vartos... 😀

25. May 2010, 11:58

tai zinoma kad tiesiai i ligonine kad apziuretu,juk cia mamos ne ekstrasenses kad oasakytu ar niekobaisaus neatsistisk

25. May 2010, 11:54

superlina,tokio amziaus vaikiukas turetu miegoti lovytej.ne akimirkai nepalik jo be prieziuros.db stebek,kaip mamyte ir sake.

25. May 2010, 11:53

as isvis buvau ismetustik kazkur is 10cm nuo zemes aukscio ir tai stimgalviais i ligonine vezem.. mus dar stebejo dvi dienas. taip kad manau reiktu nuvesti ir patikrint

25. May 2010, 11:51

superlina,stebek savo mergyte.jei ji mieguista,vemia ar atsirado traukuliukai tai kuo skubiau vezkit i ligonine.mano ir sunelis buvo nukrites nuo lovos,as is kart veziau i ligonine kad patikrintu ar nieko blogo neatsitiko

25. May 2010, 11:46

tai nutiko si ryt vyras jau buvo isejas i darba, o as tik nubegau i tuoleta i, o ja palikau miegan ir tik isgrdau baisu rekima atbegusi radau vaika ant zemes. ar jai niego baisaus neatsitiks

25. May 2010, 11:43

o toki klausima manau ne psichologei rasyt reikejo,o kineziterapiautei.

25. May 2010, 11:41

maniske taipogi labai wartesi tokio amziaus, tai reikia labai saugoti, kad vaikutis nenukristu, nors musu kleckiuke wiena karta jau nusikociojo 😥 oj man streso buwo, bet aciu Dievui, nieko rimto nenutiko, dabar mano mergytei jau metukai, as ja jau ismokiau is lowos islipti 😛

25. May 2010, 11:41

superlina,nelb supratau,ka norejai pasakyti.bet tai normalu,kad vaikiukas vartosi,o jei bijai,kad besivartydamas gali nukristi nuo lovos,negalima palikti be prieziuros.

25. May 2010, 11:37

nieko nesupratau...

25. May 2010, 11:31


mano mergaitei 6 menesiai ir ji labai vartosi. (ir per miegus taip pat) gal galit pasakyt ar mano leliukui nieko baisaus neatsitiks bijau kad veliau tai nebutu kritimo pasekmes jai