Pabendraujam visom temom

16. Nov, 08:50

Pokalbiai apie viską.

29. Mar 2013, 10:38

www.vietaskelbimams.bugs3.com naujas skelbimu portalas

29. Mar 2013, 10:38

www.vietaskelbimams.bugs3.com naujas skelbimu portalas

21. Feb 2013, 20:44

Sveikos mamytės, turbūt kiekvienai mamai nėra nieko svarbiau už jų mažuosius angeliukus ir mes visos mamos galvojame apie mūsų mažųjų žvirbliukų ateitį, kaip jie gims, kokie jie bus, kaip pradės vaikšioti, kokį pirmą žodį jie ištars.. Bet manau visų svarbiausia kuom jie taps užaugę, kur jie mokysis, ko pasieks gyvenime? Bet deje niekas nežinome ar turės šie mūsų mažieji financinės galimybės siekti šių svajonių. Taigi niekada nevėlu mums tėvėliams apie tai pagalvoti ir pradėti veikti, kad užtikrintume savo vaikams atvirą kelią į savo svajones. Mes esame AVIVA LIETUVA bendrovė, viena iš stipriausių kompanijų pasaulyje jau dirbanti 300 metų ir rūpinamės jūsų ir jūsų vaikų ateitimi. Su mūsų pagalba galėsite lengvai sutaupyti savo mažiesiems pinigėlių mokslams ir išleisti juos į gyvenimą.
Dėl daugiau informaccijos kreipkites į mane. Taip pat informacijos rasite čia : www.aviva.lt

Finansų konsultantė : Laura Kaminskienė
Kontaktai: 867524581

MUS REKOMENDUOJA LABIAUSIAI!!

17. Nov 2012, 22:29

Neitiketina, galim gauti daug pinigu, ateik: http://saskaita.5a.lt/?id=vm72bq1a3pgt0l0vz04lj2gwjh03h9

15. Oct 2012, 10:06

pilvas nedideja,jei nekrutines pakitimas,tai sakyciau nejauciu kad laukiuosi,buna rytais silpnas pykinimas,bet nevisada....labai laukiu sestadienio eisiu pas ginike....

11. Oct 2012, 14:02

mamukas,pirma skana nemate kas pilve ,antra skana sako nelabai matyt bet gal berniukas,o trecia skana kaip dare sako atrodo mergaite lytis lyg mergaites,sako nematyt nes kojas suglaudes,tai teip ir nezinau ,nes nestumai mano vienodi buvo tik su siuos iki 3-4menesiu smirdejo mesa,o ne su berniukais kaip laukiausi nevemiau gerai jauciausi ir dabar gerai jauciuosi.nevemiu,nesvaigsta galva ar poanasiai niekas nesidaro kaip ir su bernais.tai dabar laukiu 31dienos darys dar viena skana pazesiu ka tada pasakys.nes praeita skana sake kad telike spalvos isbluke nematyt.

11. Oct 2012, 12:53

Salele ko mergaites ar berniuko laukies?na as tai su pirmais dviem nestumais valgiau ir neviska su pirmu vaisius su antru saldaimynus o dabar tik pradzia nestumo dar...

09. Oct 2012, 22:09

MANUKAS aha jau 33savaite lelius gerokai spaudzia skrandi.tai niekas netinka,tik pienas galiu gerti kazinkiek jai niekur nevaziuojam.

09. Oct 2012, 16:32

Gerai ,kad turit is ko parsivesti nes kainos tai ziaures parduotuvej,mes tai patyska imanoma uzsiauginame...salele gal laukies?

09. Oct 2012, 15:45

😀)

09. Oct 2012, 15:44

sveikos vakar buvom isvaziave is namu net uz 100kilometru tai ryte uzvalgiau o kelias vingiuotas tai kaip susupo tai teko stoti ir visa turiny palikau ant zoles,o ka sneketi apie skrandzio rugstis jau nezinau ne ka valgyt ne ka daryt reny ir tai nevisad padeda.parsivezem 120kiausiniu,daugybe mesos ,tai bado juodulys nenusisviecia😀

08. Oct 2012, 13:44

sveikos.as gerai.tik prastai miegojau.

08. Oct 2012, 09:54

Labas prastai miegojom,truksta dusios darbam....

08. Oct 2012, 08:57

laba ryta kaip laikotes?

07. Oct 2012, 22:48

o mano anyta gera kai toly 😃 bet manau kiekvieni osvienei geri,kai toly 😃

07. Oct 2012, 20:06

Na maniskiai gal ir neblogi, bet sakykim mano tevai visiskai nesikisa i mano gyvenima, nebent as pati ko paklausiu ar papasakoju, o jie viska komentuoja viska labai supranta ir tik jie geriausi, tai jau geriau jie visai nesikistu ir nervu negadintu, nes tokie protinguoliai, kad ne tas zodis, tegu sau ta prota pasilieka, o as jau padarysiu kaip ,man atrodys geriau 😀

07. Oct 2012, 15:41

O as neturiu uosviu tik zinau,kad buvo geri zmones....Buciau ant ranku nesiojus juos,bet su uosviu tik susipazinau ir numire ,plauciu vezys,o uosviene jau 12 metu kai mirusi

06. Oct 2012, 17:30

Kad man toks vaizdas, kad uosvis bijo prie manes dabar jau ka ir pasakyti, tik vyras kai vienas buna jam isbumba 😃

06. Oct 2012, 16:50

deivuke 😃 o as eiciau specialiai nervus jiems pagadinti 😃 kaip sako man i burna pirsto nediek nukasiu iki alkunes 😃

06. Oct 2012, 14:12

tai kad kitaip neina kaip pasakyti 😃 jei pusantru metu vaikas pagal juos turi enciklopedijas skaityt ir panasiai tai ner ka sakyt 😃

06. Oct 2012, 11:04

Deivuke, prajuokinai 😃 tavo vietoj aš irgi pas uošvius neičiau 😃

05. Oct 2012, 19:04

Mano atveju ir tevai mane paimtu, net galiu garantuot kad ir jo tevai mane paimtu, tik jau klausimas ar as pas juos eiciau, nes ten zmones su savo kreivais isitikinimais, man tokie netinka 😃

05. Oct 2012, 12:47

Deivuke pritariu tau...Mano atveju tfu tfu tfu ,jei taip butu tai padedu mama arba brolis,kazkiek...

05. Oct 2012, 11:07

tai vienao mamai su vaiku nemanau, kad reikalingas bus triju kambariu butas, tikrai manau atsirastu kokia bobute kuri paimtu i kita kambari pagyvent kad ir laikinai 😀 reikia paieskoti tik tai 😀

05. Oct 2012, 10:32

jei esi dirbanti,tai isgyvensi,nebusi pirma mama kuri augina viena vaika...Gal turi giminiu pas kuriu galetimu laikinai apsistoti...

02. Oct 2012, 23:27

zalswake yra tikrai,bet manau,nes giredejau kad ten jau 3 kambariu butai maziausias ir uz sildyma visus 600-800lt teks pakluoti ☹

02. Oct 2012, 23:24

arba reikia susirasti tokius,kur tik uz mokescius ileidzia gyventi...dauguma kurie isvyke i uzsieni taip daro...jiems svarbu,kad kazkas ziema jiems uz sildyma apmoketu,o tokios kaip nuomos neima.. na galbut dar priklauso koks miestas.. tokiam Vilniuj ar kaune gal ir nera taip...

02. Oct 2012, 22:31

deivuke jeigu reikes irodyti,reikes pasirasyti nuomos sutarti ir seimininkams sumokieti mokescius,o manau nei vienas nenores mokieti is savo kisenes.Tai neapsimoka ir kreiptys del kompensacijos ☹ o siaip jei jo vaikas tikrai isvaryti negali,nors manau gyventi jisai ramiai neduos ☹ Nervus gadins,o del nuomos,zinau,kad galima isnuomoti kambari ir bus pigiau.

02. Oct 2012, 21:45

siaip tai dar kiek zinau jei pajamos mazos, tai turetu sildyma kompensuoti kazkokia dali, net nuomojantis, tik tuo atveju nuomininkai turi rodyti, kad jie nuomoja ta buta. na as bent jau tiek zinau 😀

02. Oct 2012, 20:36

na manau gal bandyk su kazkokiom socialinem istaigom kalbetis,gal kompensuos kazkokia dali uz buto nuoma ar siaip kazka darys? o tai tevu nera netoliese kad pas juos apsistoti bent jau per sildymo sezona? na net nezinau ka pati daryciau... ir kaip gali buti JO NAMAI kai jau bendra vaikeli turi..ne tevas jis jei liepia issikraustyt savo vaiko mamai su vaiku neturincius kur eiti!

1 2 3 4 ... 77