Padidėję limfmazgiai

07. Feb, 03:12

Sveikos. Mano mazylei 3.5men ir pazastyje padidejo limfmazgis. Musu seimos daktare liepe deti degtines kompresus ir stebeti ar neprades dideti. Sake jei prades dideti reiks eiti pas chirurga, o jie ispjauna. Skambinau kitai pazystamai daktarei ji sake kad jokiu budu nedeti jokiu kompresu ir nesildyti.nes tuomet prades puliuoti ir tikrai reiks pjauti,sake nieko nedaryti. Esu pasimetusi tai kaip is tikruju elgtis? Gal jusu vaikuciams taip yra buve? ka patare daktarai? Ar kam nors ispjove? Labai nenoreciau kad reiktu pjauti:(

vaidlina vaidlina 15. Feb 2011, 20:44

Dowwi, ar kairėje pažastytėje padidėjęs limfmazgis? Mano sūnui irgi buvo padidėjęs. Važiavom pas pulmonologę. Kadangi nepūliavo, tai skyrė vaistus. Sakė, jei pradės pūliuoti, tuomet reikės operacijos. Tai siūlyčiau paprašyti siuntimo pas vaikų plaučių daktarę, o tada jau žiūrės kas kaip. Iš kur esat?

15. Feb 2011, 19:04

Mums du kartus operavo 1men.ir 2,5men.

15. Feb 2011, 19:02

Klaipedoj dare tuberkuliozini megini ir taip pamate kad jam dideja limfmazgiai

13. Feb 2011, 19:22

tai as jau taip ir manau kad cia mums nuo to skiepo. o kokius jums tyrimus dare? kaip suzinoti ar nuo to skiepo? didelis buvo kad jau operuot reikejo?

13. Feb 2011, 18:56

Tas limfmazgis gali buti nuo tuberkuliozinio skiepo,mano sunui operavo toki jau

08. Feb 2011, 20:18

?

07. Feb 2011, 15:12

Sveikos. Mano mazylei 3.5men ir pazastyje padidejo limfmazgis. Musu seimos daktare liepe deti degtines kompresus ir stebeti ar neprades dideti. Sake jei prades dideti reiks eiti pas chirurga, o jie ispjauna. Skambinau kitai pazystamai daktarei ji sake kad jokiu budu nedeti jokiu kompresu ir nesildyti.nes tuomet prades puliuoti ir tikrai reiks pjauti,sake nieko nedaryti. Esu pasimetusi tai kaip is tikruju elgtis? Gal jusu vaikuciams taip yra buve? ka patare daktarai? Ar kam nors ispjove? Labai nenoreciau kad reiktu pjauti☹