Pagalbos!!!!!!!!

14. Jun, 05:30

Sveiki mano sūnui kuriam greitai 3 metai ir dukteriai kuriai 1 m ir 8 mėn pradėjo kakoti į kelnes dėl mūsų šeimoje atsiradusio 3 vaiko. Iki šiol mažą ir didelį reikalą atlikdavo į puodą jokių nelaimių nebuvo sūnų atpratinau nuo sauskelnių 1 m ir 5 mėn dienos ir nakties metu o dukra nuo 1 m ir 2 mėn. Kai gimė 3 vaikas viskas apsivertė aukštyn kojom. Abu paliko irzlus ne klausė manęs ir t.t. Viskas prasidėjo kai grįžau į namus iš ligoninės ir pamatė kai naujagimiui keičiu sauskelnes. Jie po savaitės užsinorėjo kad užmečiau. Pradėjo abu prašytis sauskelnių kad galėtų atlikti kaku į sauskelnes o aš pasakiau darykit į puodą juk ten geriau ir pasakiau kad jums šios sauskelnes bus per mažos. Po kelių dienų jie norėjo kakoti ir liepė duoti sauskelnes bet pasakiau kad aš neturiu o jie pasakė turi ir apmauk mums o aš pasakiau kad sauskelnes yra per mažos ir tokių kaip jūsų nėra pirkti. Abu supyko nuėjo į savo kambarį. Jie prikakojo į kelnes ir nieko nesakė kol aš po maždaug valandos atėjau pakviesti kad einame valgyti įėjusi į kambarį užuodžiau išmatų kvapą ir liepiau nusimauti abiems kelnes ir pamačiau didelės suspaustas krūvas kelnėse ir murzinus užpakalius. Patarkite ką su jais daryti?