Po Cezario

10. Aug, 12:53

kaip mamytes Jusu randeliai ar labai matosi?ar neuztirpes Jusu pilvelis?

Rudile Rudile 18. Mar 2019, 13:39

Randų turbūt turime kiekvienas, daugiau ar mažiau pastebimų. Moterims dažniausiai likę randai po sezario pjūvio operacijos, dėl ko dažnai kompleksuojama ar jaučiamas diskomfortas. Šiuolaikinė medicina gelbėja matomus ir ryškius randus padaryti mažiau matomais https://gpklinika.lt/randu-korekcijos/

10. May 2010, 20:09

as po metu pradejau bet pajutau dilgciojimus tad apsilankiau pas gyd liepe dar pusmeti palaukti pas mane buvo dvyniai tad pjuvis buvo platus ir dar nepasiekem to normalaus suaugimo ilgio fui kok jis man negrazus kabo tas mano pilvas☹

12. Apr 2010, 19:49

po cezario kiek laiko turi praeiti kad butu galima daryti atsilenkimus?

06. Apr 2010, 15:25

As jau matau rezultatus 😀 mano pilvo apacia daileja po saziningu treniruociu klube. Tik va treniruoklius as apeinu. "Nesisypso" jie man 😀 Rezultatu padeda siekti pilatesas, joga ir dviratis.

06. Apr 2010, 14:57

aš taip pat po cp.Jau ruošiausi eiti sportuoti, kip buvo praėję trys mėn. bet mano trenerė dar patarė palaukti.nes dar maitinu šiek tiek lialių. o kai sportuoji, pasak jos, gaminasi kažkokia medžiaga, kuri gali [patekti su pienuku vaikučiui, ir vaikutis glai būti neramus.ir dėl savęs pačios, nes dar buvo pavojus dėl sveikatos.vis dėl to pjauta...dabar praėjo pusė metų, pradėjau lankyti treniruoklius, bet man sudarė kol kas lengvo krūvio programą.geriau po truputi negu nieko.aš tai svajoju nsuimesti ta nelemtą apatini pilvuką, kuris man pūpso ir trukdo gyventi😀čia juokais😀bet pilvuko tikrai noriu atiskratyt

06. Apr 2010, 14:44

Sportuoti po CP paprastai galima po 2 menesiu. Zinoma, tai turi pasakyti ginekologas, po viziti pas ji. O pilvelis bus uztirpes dar kuri laika. Kaip man sake ginekologas, paprastai apie puse metu, gali ir ilgiau, iki metu. Mano maztlei pusmetis ir randas apmires jau labai nezymiai. Viskas praeina 😀

06. Apr 2010, 13:04

Norejau paklausti, kada jus pradedat sportuoti po cezario? nes mano mazylei 4 menesiai, o pilvas vis dar uztirpes...

24. Mar 2010, 16:41

geriau veliau nei niekada 😀

24. Mar 2010, 16:31

reiktu ir man pradet tuos atsilenkimus daryt, tik nezinau ar po tiek laiko man pades

24. Mar 2010, 16:24

As sportuoj trecias menuo. Viskas grizo i savo vietas, bet ta pilvo apacia.... Kosmaras kazkoks. Gal dar laiko reik.... Bandysim

24. Mar 2010, 16:03

pas mane ir pupso pilvukas toks jau atsikises, kartais sako kad jau antro laukiuosi. deja kai pagimdziau na po cp man labai didelis jis ir liko, nenukrito net daktaras stebejosi. o ir as deja nieko nedariau neverziau jo dirzu, nors sake kad kaskas negalima. sportuoti ir nelabai megeja na kantrybes truksta daryt atsilenkimus. jau vasara ateidineja ir tikrai noris numes ta pilvuka, ir graziau atrodyti. bet kaip tai padaryt?

24. Mar 2010, 12:28

Nieko nera amzino 😃 As nepasiduosiu 😃 Pasidalinkim patirtim, jei kuriai pavyks 😃
Beja, tikriausiai kazkas amzino yra... tai meile vaikui 😀

24. Mar 2010, 12:25

pas mane irgi apačia pupso😀bijau ,kasd čia nebūtų amžina,nes kaip daro toj vietoj pjūvį tai taip ir atsikiša tas pilvukas

24. Mar 2010, 12:20

Sveikos 😀 As ir tokia 😀 Mano dukrai jau 5,5 menesio. Nejautrumas ties pjuviu jau beveik praejo. Na jau tikrai nebeerzina tik kai lieti dar truputi jauciasi 😀 Bet va kita beda. Labai sunku ta pilvuka uzsportuoti. Virsutine pilvo dalis kaip ir gerai jau atrodo, bet apacia pupso ir neina itemti. Gal cia viskas del to, kad nejautru? Gal turit kas patirties?

24. Mar 2010, 11:34

o vaika paiminejau jau antra para, skausmai nurimo 5para, nesiojau dirza ortopedini, bet labai gailiuosi nes jis tik stabde gyjima 😀 😀 😀

24. Mar 2010, 11:33

sveikos mamytes, na ryt bus menesiukas po CP randas gyja puikia, turputuka niesti 😀 😀 😀, pilvukas beveik susitraukes o nutirpes tik ties randuku 😀 na ir dar truputeli jautrus pilvo apacioje, kai maikute kokia braukias nemalonus jausmas 😀 😀 😀

22. Mar 2010, 12:45

sveikos mamyte,man taip pat darytas cezario pjuvis del to kad dinginejo vaikiuko tonusiukai ir neatsidarynejo gimdos kaklelis pilnai,todel teko skubiai daryti operacija,po operacijos ligoninej pragulejom savaite,ir gryzus namo dar savaite vazynejau i ligonine,nes is pjuvio vietos labai daug tekejo taip vadinama seroma,labai ilgai atsigaudinejau po visko buvo nezemiski skausmai,nei vaiko paimti ant ranku,nei vaikscioti zmoniskai galejau,taciau ramino tas kad vaikiukui viskas gerai ,sveikas,dabar jau mano po gimdymo praejo 8men.ir kartais jauciu skausmelius,nejauciu pjuvio vietos,taciau su vyru jau pagalvojam ir apie antra vaikeli,tik va kiek reiketu palaukti kai ne pati gimdziau?

22. Mar 2010, 10:42

sveiki man taipogi padaryta operacija pries keturius men,turiu du vaikucius pirma gimdziau pati tai gavosi didele gimdymo trauma, todel antra pasiryzom daryt operacija.siaip viskas gerai tik labai skauda nugara, jau tiek laiko praejo o dar skausmas nemazeja, randas sugijo gerai viskas tvarkoj.sako nugara skauda nuo vaistu leidziamu i stubura.

21. Mar 2010, 09:38

Man ir pjuvis darytas. Praejo jau metai ir trys menesiai. Pas mane irgi buvo desinej labiau idubes randas, o kaireje labiau issokes, daugiau odos ten. O dabar lyg ir susivienodino, atrodo kaip paprasciausias randas. Aisku nemalonu but pazymetai, bet vaikucio sveikata svarbiau, o rando po kelnaitem niekas nemato... Bet del saves galima kokia tatuiruote ant jos padaryt, graziau atrodytu, bet dabar nezadu jos daryt, nes gal dar turesiu viena vaikuti veliau, tai negadinsiu tatufkes, del jos palauksiu... Bet kazin ar darysiu. Kaip ir sakiau vistiek to rando nesimato, nebent moraliskai gal kai kuriom nemalonu...

20. Mar 2010, 21:46

Sveikos, as po cezario jau 7menuo, bet mane neramina vienas dalykas. Kaireje pilvo puseje virs rando kazkodel daugiau lasinuku, desineje puseje, kai susilenkiu pilvas idumba, o toje kaireje issipucia dar labiau, na zodziu gaunasi kazkokia nesamone. Tikiuosi ten ne kokia isvarza ar koks biesas... Baisu man, kai gijo pjuvis teko su maze tasytis, nes niekas nepadejo, prekes is parduotuves nestis kartu ir vaika nesynej isikelus... Gal tikrai isvarza... Bet padarius bodyflex'o pratimus apatiams pilvo preso raumenims skauda maziau arba visai neskauda... O cezari dare, nes prasidejus saremiams kazko man nieko daugiau nevyko, tai patikrine pamate, kad sedmenine pirmeiga pazule isistacius😃 teko pjaut. Dabar viena rando puse dar aptirpus, butent ta, kuri riebesne. Kartais paskauda, randas grazus, nedidelis, po kelnaitemis pasleptas. O del cezario jaudintis neverta, sutelkit jegas vaiku auginimui, o ne raudojimui, kad negalejot isgimdyt ar pan. 😉

25. Feb 2010, 20:31

na tas aptirpimas kazkur tik po puse metu praeina.as tai kazkaip visai nebijojau,nors pas mane irgi sedejo.tik paskutine akimirka,kai veze i operacine,tada tik baisiausia baime uzejo,kai nebebuvo kelio atgal.na as susirietus kazkur apie pora savaiciu vaiksciojau.gerai kad nors namie zema lova.nes ligoninej tai kai auksta lova,tai nei ilipt,nei islipt.islipdavau ir sededavau visa diena ant krasto atsisedus.tai net kojos ziauriai istyne buvo

23. Feb 2010, 11:43

Sveikos mamytes, man operacija daryta beveik pries 4 menesius, nors randelis nemazas, bet graziai uzgijo, matosi gerai isiziurejus, labai zemai, tad galiam paslepti. Taciau pilvas vis dar apacioje aptirpes, ir kartais net paskaudene. Gal todel kad kai maziukui buvo 3 sav, as jau visur su juo tampiaus po gydytojus su autokedute, o ta sveria ir vaikas pastoviai ant ranku, stebiuos kad nieko neatsitiko - ir aciu Dievui. Mano sedynuks buvo, tad visa nestuma praktiskai ir zinojau kad cezaris laukia, taciau vis dar viliausi gal apsisuks, taip norejau pati gimdyt.
O po operacijos, nuo nuskausminamu leidimo visus sonus ir dabar dar skauda ☹
Man operacija siaubas tikras buvo, niekaip nesusitaikiau su tuo kad teks daryti, ir skubiai dar teko, po jos tokie skausmai ir keltis pradejau anksti - po 8 val, visa susirietus vos peidavau ☹ - o tie nuskausminami mazai ka padejo

23. Feb 2010, 11:06

sveikos, man taip pat dare cezario pjuvi, nes siauras dubuo, bet tai suzinojau kai gimdykloje jau stumiau ir tikejausi pati pagimdyti... kas per ginekologe kad nepasako tokiu dalyku... na bet jau praejo metai ir man viskas gerai, jokiu nutirpimu nera, ir randas graziai sugijes, tik kad truputi kreivai pjautas, bet po kelnaitem niesimato😀

27. Nov 2009, 13:51

gal kokiu pratimeliu zinot, kuriu pagalba galima butu atstatyti pilvuko presa po cezario pjuvio.nes jis toks maziukas atsikises, o praejo jau 2 men.

27. Nov 2009, 13:51

gal kokiu pratimeliu zinot, kuriu pagalba galima butu atstatyti pilvuko presa po cezario pjuvio.nes jis toks maziukas atsikises, o praejo jau 2 men.

01. Nov 2009, 22:30

Man po operacijos jau trys menesiai - tai randelis grazus, nieko nemaudzia ir aptirpimu jokiu nera, bet kazkaip dar iki siol neatgavai tokio pilvuko koks buvo iki gimdymo... tupi mazas pilvukas ir nekrinta, nors ir ka tu jam! nors antsvorio visai nebelike 😀) Ir kas idomiausia tai ji sudaro tikrai ne pjuvio vieta...

18. Oct 2009, 13:22

man ir buvo atliktas cezario pjuvis ir labai netiketai..praejo pusantro menesio o as vis dar nejauciu pjuvio,labai dilgina pjuvio vieta,desniam sone guziuka uzciuopiu ir tai dar neviskas randas labai raudonas😥

05. Oct 2009, 17:29

man tai pat buvo atliktas cezario pjuvis pries 1.4men..aptirpima tebejauciu..o teko daryti delto kad pas mane per siauri ar kaip ten dubens kaulai ir gimda nieko nesidare..

25. Sep 2009, 15:00

man cezario pjuvis buvo darytas pries 7metus,randas liko baisus,ir po sia diena tebera vietom aptirpes pilvukas aplink randa...buvo daroma extra operacija kauno klinikose,po operacijos as ir mano pirmagime gulejom reanimacijoje,as 3 ar 4 dienas,dabar tiksliai net nepamenu,o mano dukryte isgulejo reanimacijoj 2savaites...apie pirmosios dukrytes atejima i pasauli linksmu akimirku neturejau visiskai,bet dabar esam laimingi,po dideliu vargu ir kanciu.svarbiausia kad visi esam sveiki ir laimingi!jau turim ir antra dukryte,pagimdziau beveik pries 10menesiu,pagimdziau pati,bet su dideliais vargais,visiskai nesidare gimdos kaklelis,tai vaikuti pernesiojau 10 ir visas tas desimt dienu po truputi naktim kentedavau skausma.tai vare skatinamuosius gimdymo diena ir istate toki obuoli i vidu,kas pusvalandi jis pletesi viduje ir per prievarta plese kad atsivertu gimda,isgyvenau kosmara tada,baisu....issikankinau ziauriai,vyras irgi kentejo matydamas mane,o padet niekuo negalejo.o kai atejo laikas stumimui,nebeturejau jegu...tai buvo baisiausia,kai reikia stumt o tu negali...gerai kad dar viena gydytoja atbego i pagalba ir padejo musu stebukliukui isvyst si pasauli 😀 o antro cezario man negalejo daryt,nes patys daktarai bijoje,mat po pirmo cezario as koju nevaldziau ir nejutau,bei su kvepavimu buvo bedu.dabar viskas uzsimirso,mergytes sveikos,stiprios,zvalios.sekmes visoms mamytems!

29. Aug 2009, 10:29

po cezario pjuvio, man buvo labai dideli skausmai, 3 dienas gulejau lovoj, negalejau atsikelt, skausmas nepakeliamas. o randelis mazas ir pokelnaitem jo visiskai nesimato

1 2 3